2 $ocky

• Česko 2 Socky (více)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Série(6) / Epizody(138)

Tucinka

...první díly dobré...ale čím vyšší bylo číslo série tím nižší byla kvalita seriálu, naprosto zbytečná vulgarita, otřepané vtipy, neustálé narážky na trávu, sex, trapné dvousmysly...není se čemu smát, což bych u sitcomu očekávala, a když si vezmu, že to chodilo v TV dopo nebo kolem 16 hod...tak mi je líto rodičů, co to museli vysvětlovat dětem ()

Lockdown

První díly byly skvělé. Jak co se týče morbidních vtipů, vulgarit i hlášek (obzvlášť Oleg perlil při každém jeho vstupu). Bohužel s postupem času a dále přibývajícími sériemi seriál ztrácel a ztrácel na kvalitě. Věci, které vám totiž přišly na začátku tak skvělé a vtipné se bohužel neustále opakovali a příběhově se bohužel taky není kam moc posouvat. Uvidíme jak dlouho bude Ameriku tento seriál ještě bavit ( poslední série se nepyšnila zrovna kladnými čísly ). Za mě 60% ()

Courier

Nedokoukaná druhá série. Otravný americký smích publika, nejotravnější postava Sophia, nesympatická Caroline, někdy vtipy až moc vynucené. Hlášky Olega a skvělá Max byly jediné důvody proč jsem dál doufal v zlepšení. ()

Carcooli

Nevím, jestli je to špatným dabingem nebo mizerným překladem, ale nějak jsem tomuto seriálu nepřišla na chuť, i přesto, že jsem mu dala šanci a opravdu shlédla celé dvě série. Možná si to pustím ještě v angličtině. Mám ráda suchý humor, ale tady to nějak pořád nechápu. Některé dialogy nedávají smysl vůbec - přitom potenciál to má. Taky jsem nějak nepochopila, proč se neustále útočí na CAROLINE, že je ošklivá a že nemá rande s chlapem, protože kdo by si o ni opřel kolo, žejo...? Vždyť je daleko hezčí než MAX, alespoň dle mého. Ty její nohy jsou to nejhezčí, co v seriálu je a to nejsem lesbička :-) No, jsou lepší sitcomy, za mě ne. ()

avalonek

Nechápu,jak někdo může pořád mít takový hlášky.Ale čím víc sérií,tím je to snad lepší.Takže jen tak dál.. ()

baron156

Než jsme to přebudovali na dortíkovou cukrárnu, tak smrtka sem chodila na záchod a krysy stáli frontu na to, aby nás kously. :) ()

asdfasdf

Poměrně vtipný seriál, který dokáže zaujmout i svým příběhem. Český dabing (se kterým jsem to viděl) se jim v tomto případě velmi povedl. Jediný problém vidím v tom, že vtipy se tam ve velkém točí pořád kolem Hanovy výšky, hnusném bistru, Carolin a sex, hnusný Oleg atd. a toto se omílá pořád dokola (občas mně to už lezlo i na nervy). Rozhodně je to jedna z těch lepších komedií, u které si nemusím zakrývat oči a bědovat proč jsem na to jen musel narazit. ()

blatouchm

Po shlédnutí nejdřív s dabingem a pak s titulky mi je jasné, že pro pochopení všeho bych se musel v Americe narodit. Jen titulky zabijou 10% vtipu, dabing 50%. Opravdu co věta, to perla, ale 50% jsou dvojsmysly v angličtině, což se zkrátka přeložit nedá. ()

mcamino

Těšil jsem se na tenhle seriál, protože je u spousty lidí oblíbený. Mě spíše zklamal. Koncept dobrý stejně jako první série, ale není tam žádný dějový progress. Byl tam nějaký vývoj hlavních postav, ale jako celek se seriál stále točí na místě. Ale jsem asi rád, že jsem se na seriál podíval. ()

Holly_Molly

S touhle bandou prostě chceš pracovat! Místy sice trochu debilní humor a specificky postava Sophie je převážnou část seriálu neskutečně otravná, ale celkově vzato hodně zábavná záležitost. :-) ()

ronyyy

Přišlo mi, že je každý díl o tom samém. Občas jsem se zasmála, hlavně proto, že zbožňuju Kat Dennings, ale jinak šíleně nudný a neoriginální. ()

iMarusha

Nadšení ze mě nevyprchalo ani po posledním díle 2. série! Max je stále neskutečně vtipná, sarkastická, chytrá, sexy... a Caroline pomalu ale jistě zapadá do Brooklynu. Tyhle holky mě prostě dostaly!!! ()

Ka.Stan

Původně jsem si myslel, že to bude takový ten babský seriál, co mě nechytne, ale opak je pravdou, jelikož to spojení zkušené servírky a naivní blondýnky je prostě skvělé! ()

Michael08

Jeden z mála seriálů ve kterém sou naplno využity vedlejší postavy..;) Miluju humor Max, oplzlý hlášky Olega, "blbku" Caroline, (ne)svéraznýho Hana, frajera Earla mimochodem chtěl bych ho mít za dědu..:D no a krásnou Sophie která je prostě sexy v každym věku a za každýho počasí..;) Dávám 5* za první serii za druhou pouze 4*.. ()

Lemra332

Na prvý pohľad ničím zaujímavý sitcom ale zdanie môže klamať. Od prvej epizódy som sa zabávala a hlavné hrdinky som si hneď obľúbila, hlavne drsňáčku Max, ktorej chladnokrvný humor sa nedá nezamilovať SUCK IT. Jennifer Coolidge, ktorú som ako herečku nemala veľmi rada, je v tomto seriály ako poľská boháčka ďalším veľkým plus. Druhá séria má ešte vyššiu kvalitu a babám sa konečne začína dariť v podnikaní... ()