foto

Beth Behrs

  • nar. 26.12.1985 (31 let)
    Lancaster, Pennsylvania, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Beth se narodila 26. prosince 1985 v americkém městečku Lancaster, Pennsylvania. Její rodiče pracují ve školství. Má o šest let mladší sestru. Jako malá hrála fotbal a cestovala po celém východním pobřeží. Stejně tak hrála i v divadle.

V patnácti letech se s rodinou přestěhovala do Kalifornie. Navštěvovala Tamalpais High School a byla přijata do exkluzivního programu. Vystudovala American Conservatory Theater v San Francisku. V roce 2004 odešla studovat herectví na UCLA School of Theater. Díky tomu, že skvěle zpívala, tak získala stipendium a byla oceněna Young Musician's Foundation Vocal Scholarship.

Její první role byla ve filmu PRCI, PRCI, PRCIČKY: KNIHA LÁSKY a natáčela jí v roce 2009 v kanadském Vancouveru. Zahrála si i po boku takové legendy jako Christopher Lloyd a to v nezávislé komediální sérii SERIAL BUDDIES, který vypráví o skupině nešikovných sériových vrahů.

Dostala i epizodní roličky v krimi seriálech CASTLE a NCIS: LOS ANGELES. Pak přišla její prozatím nejvýraznější role, v seriálu 2 BROKE GIRLS. Tady hraje postavu Caroline Channing, zhýčkanou dcerušku, která je donucena se stát servírkou.

Pavel "Pajky3" Lepič

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace