Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…  Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí... (oficiální text distributora)

spawnxp

Dost nevyrovnaný... třeba třetí povídka něco jako uměleckej horror? A druhá jako Hellboy for Adult? První ještě ušla... ()

jarmil8

Jeden z těch filmů, které mají ca 90 min, ale měl jsem pocit, že to trvá tak tři dlouhé nudné hodiny. Kromě doprázdna vyznívajících nechutností/hloupostí je asi nejzrůdnější nevěrohodné obsazení jedotlivých rolí. Takže nejlepší byla asi první povídka se silikonovou houmlesačkou. ()

D||X

První příběh byl o ničem, nebavil mě, protrpěl jsem ho (Bezdomovec s dokonale upraveným obočím) odpad! ................................ Druhý příběh už měl docela zajímavý námět a docela mě i bavil, ale obávám se, že jsem ho příliš nepochopil tudíž 3* ........................... a na Třetí už jsem neměl po dvou předchozích moc chuť........... odpad! + 3* = průměr 1.5 takže 2 ()

2sistem

Jak tuto hodnotit, fakt nevím, proto dávám střed. Má to něco do sebe, ale nic ohromného. Jednoduché povídky o sexuálních úchylkách s podobným koncem. Napadlo mě přísloví, které se hodí do všech: s čím kdo zachází, tím také schází. ()

Narghille

No ovšem, má to kus "něčeho do sebe". Nevím co k tomu říct, takže tomu přisoudím význam, který to nemá a to metaforický, alespoň u prvních dvou povídek. Takže: . Povídka první: 3 hvězdy, hlavně kvůli milé masáži diváka a falešnou (?) "božskou" dobrosrdečností. Jen mi tam chybí fráze "Ve jménu Otce, Syna a Ducha Svatého, vy*ukáme ti mozek z hlavy". Nicméně ten konec ... ach jo. Kdyby se to alespoň dalo chápat jako nějaká metafora, že po zneužití "pobožnosti" přijde trest skrze zombii, zplozence Ďáblova, či co ... "nevím, dál". . Povídka druhá: 1 hvězda. Po této povídce si začínám myslet, (i když o tom povídka vůbec není), že mladí dospívající chlapci jsou "ve svém světě uvězněnými mutanty", jejichž jediným osudem/údělem je produkovat pokud možno co největší množství spermatu. Vše ostatní okolo této povídky? To jen výron mentální menstruace někam do prázdnoty Všehomíra. . Povídka třetí: 5 hvězd. Jak již někdo zmínil, to nejlepší nakonec. Kamera se mi líbí, závěr povídky také (ale jen u této) o hudebním pozadí nemluvě. Pro mě, jakožto pro člověka, kterého tématika "dog play" zcela minula, je tento příběh naprosto reálným, uvěřitelným a smutným koncem nenaplněné Lásky etc. . Podtrženo sečteno: 3* ()

montel

1.Příběh. Partnerská dvojice pátrá po ulicích po osamělých dívkách, které poté pod záminkou střechy nad hlavou, voňavou koupelí a teplým jídlem uspí, spoutají k posteli a sexuálně se na nich ukájí. Jediným problém je, že poslední dívka, kterou si domů přivedou, je upírka. 2. Příběh. Bývalá feťačka a prostitutka chodí na terapie k lékaři, kterého jí doporučil její přítel. Doktor jí dá podivné léky, které jí ale přivádí podivné halucinace. Napojí se díky nim na podivného spoutaného muže, díky kterému vidí každému kdo se jí jen dotkne do hlavy. Díky tomuto daru zjistí, že její přítel zabijí ženy a obchoduje s jejich orgány. 3. Příběh. Mladý pár si takřka nerozumí v posteli. Problém je v dívce, která má panickou hrůzu ze psů a tak ji dělá velmi dobře, když může svého přítele spoutat, nasadit mu masku a chovat se k němu jako ke psovi. Ten už ale její ponižování nemůže unést, sežene si několik bojových psů a chystá pro svou přítelkyni děsivou pomstu...Tři podivné povídky, které moc člověku nedají a v dnešní době ani už moc nešokuje. První příběh jde rychle a přímočaře na věc. Druhý je divně přeplácaný a ta půl hodinku mu vyloženě nestačí. I třetí povídka, která se mi líbila nejvíc, by si zasloužila mnohem větší stopáž. Tady to bylo za 30 minut vykreslené všechno moc rychle. Divák se nestihne s psychikou postav sžít. Zhodnotil bych to teda takto. 1 Příběh 40% 2 Příběh 30% 3 Příběh 65% Celkový dojem 45% ()

Fritaaa

První povídka byla skvělá, tomu nechybělo prakticky nic ****. Zato druhé povídce chybělo všechno a vůbec se tam nehodila *. Třetí povídka byla fajn, ale posledních pět minut mě naprosto nasralo **. ()

Richie4422

Čakal som všeličo, ale takýto zážitok nie. Úmysel bol v nudných nočných hodinách si pozrieť niečo hnusné očakávajúc vlastné šomranie nad úbohosťou snímku, ale Little Deaths ma prefackali a ukázali mi, že nie vždy je dobré dávať na hodnotenia iných. Prvý snímok s homlesáčkou bol podobný tomu z VHS i keď je potrebné dodať, že Little Deaths vyšiel skôr. Užil som si bohatý kresťanský pár v ktorom je dominantná žena s láskou k menej šťastným. Užil som si každú minútku vrátane twistu. Druhý filmíček bol menej priamy a skôr symbolický a metaforický, minimálne ja som ho tak pochopil. Sex je proste droga, tak si treba dávať pozor na obrie penisy a na to, aby si z vašich spermií niekto nespravil biznis.. alebo? No a posledný snímok o psom chlapcovi bol najlepší z trojice. Zaujímavý pohľad na nezdravý vzťah, kde si vás dáma snaží držať na obojku a aj keď sa posnažíte byť pánom, psychicky vás dá dole až kým nezaleziete do búdy. Aj napriek tomu, že všetky poviedky sú nechutné a bizarné, sexuálne a násilné, pracuje to v prospech filmu a to vďaka fungujúcej koncepcii, jasnému deju a tomu, že jednoducho cítiť, čo tým chcel tvorca povedať. K tomu pridajte zaujímavú vizuálnu stránku, dobré herecké výkony a atmosferickú hudbu. ()

BeeKay odpad!

Nevycerpany napad, nulova psychologia, Nedosahuje ani uroven studentskeho filmu. Chces horor? Alebo nieco uchylne? Tak zabudni, LD sa k tomu nepriblizuje ani z daleka! ()

lukkaczekk odpad!

První povídka Nadržení manželé zprzní bezďačku, která je ve finále nějaká zombie upírka. Pěkná kokot... Druhá povídka Feťácká šlapka se léčí ze své závislosti (bez úspěchu)a po práškách má flashe v podobě nějakého koko.. který je mučen a odebírají mu semeno do kýble. Nakonec skončí ona jako svázaný mučeň. Totální kokotina. Třetí povídka to ani nemám sílu psát co je to za píčo... Totální sračka celkově. ()

jobina

Poněkud usměvné erotické fantazie. Něco mezi černým humorem a hraným hororovým komiksem. Brát s nadsázkou a tolerancí, konzervativní povahy by mohl pohoršit. :D ()

Netbee

Po nekolika dnech jsem se k tomuto filmu vratil a rozhodl se upravit svuj tehdejsi komentar. Budu vice objektivni a budu hledet jednotlive na vsechny tri povidky. 1. Zajimava povidka, kde se vyskytnou horrorove sceny, zajimavy konec, zajimava myslenka a zakonceni 3*. 2. I tady se o horroru muzeme bavit a pro me zajimave tema, ale ne uplne pochopeny konec. Vcelku nesmysl 2*. 3. Po shlednuti ve me povidka probudila ruzne pocity:). Parek dvou lidi - psychicky narusenych, kde zena vyuziva muze a ten se ji nakonec nemilosrdce pomsti. Horror? 5* // 3-4* ()

in flames

Dávam 4 s varovaním, že toto určite nie je film pre každého, nálepka horor asi nie je dosť presná ( možno pre 2 príbeh ak by sa prepracoval), zvláštne je že napriek akémusi zúfalstvu, ktorým Vás film dávkuje skončí pozitívne (viac -menej), jednotlivé príbehy sú však dosť rozdielne a preto aj celkovo môže pôsobiť rozpačito, 1. je zaujímavé erotické-psycho s fajn napätím a skvelým zvratom, 2. (pre mňa aj na celý film) také to "mengele" scifi s fajn halucináciami len pointa nemusela byť tak zjavnáod začiatku 3. dráma o sexuálnej frustrrácii a úcte vo vzťahu, s krásnou hudbou v závere. ()