Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…  Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí... (oficiální text distributora)

helloween93

3 povídky na téma perverznosti. První příběh byl ještě ucházející, druhý bych označil slovem WTF a na třetí ani žádné označení nemám a ten konec...něco pro ochránce zvířat (specielně psů). ()

Rathalos

Z nazvu filmu som ocakaval nejaky extrem,co ma polozi,dorazi a budem mat problem dopozerat a namiesto toho som dostal nudne poviedky,ktore sa snazia tvarit ako nieco sokujuce,ale sok neprisiel,takze sklamanie,jedna hviezdicka za prvy pribeh a druhu za snahu...:-) ()

foundation

No tak čo už zasa bolo toto :D. Little Deaths je poviedkový film ktorý by bol vynikajúci keby sa z neho stal krátkometrážňák s dohromady 30 minútovou stopážou lebo všetky tri námety sú perfektné ale vyslovene vymyslené na 10 minút pri ktorých by sa dosiahla maximálna možná účinnosť. Udržať niečo takéto v slušnej pozerateľnosti dlhšie ako štvrť hodiny na jeden, to by chcelo už kusisko talentu a zručnejšieho režiséra ( a nie som si istý či by stačilo aj to ). Koniec druhej a tretej časti je ale každopádne parádny, tam nie je o čom. Škoda tej hluchoty pomedzi. Ale zasa to nie je také zlé aby sa to nedalo pozerať. Rozhodne neľutujem že som Little Deaths videl ale či ich niekomu budem môcť aj odporuciť tak to si netrúfam povedať. A kategorizácia horror je tu dosť zavádzajúca. ()

Al44...

První příběh mě navnadil na dobrou podívanou. Bohužel zbývající dvě povídky mi konečné hodnocení ponížily. To opravdu nebyly šálky mé kávy. Nebylo to dle mého nikterak drsné, spíše bych řekl zvrhle nechutné. S hororem to každopádně mělo jen velmi málo společného. ()

Kingjiri

První povídka postrádá jakejkoliv smysl, je dobrá snad jenom jako příručka pro okořenění nudnýho sexuálního života. Prostřední story se snaží být trochu sofistikovanější, ale to by muselo být vysvětleno mnohem víc, abych si jí pořádně užil, nicméně uchylná byla dost. Poslední část dávala ze všech třech největší smysl, mimo jiný taky proto, že by se jako jediná mohla stát. Šlo sice o netradiční, ale pořád lepší love story než Twilight. Náruživý pejskaři a lidi, co si rádi hrajou na pejsky, u ní budou určitě vrnět blahem a třeba i ocasem :D Druhá hvězda o (za) prsa hlavní hrdinky v úvodní povídce. ()

kersten

Prvý príbeh fajn zvrátený. Druhý veľmi slabý a ten tretí všetko vyrovnal. Ten bol naozaj dobrý, aj keby som prijala ešte viac perverznosti. ()

vlado90

Podla mna az nadhodnotene. Prvy príbeh bol najlepší ale aj tak len na 3 hviezdicky, druhy o nicom tak na jednu a treti bol tak na dve tAkže my s toho vydu 2. Velmi to ani nedoporučujem pozrieť pokiaľ nemate chuť na porno. ()

Polnoch

Little deaths chce pôsobiť ak horor pre okrajové publikum ale v skutočnosti nedisponuje ničím, čo by sme nevideli v priemernom thrillery ale svojou tematikou určite zaujme. ()

PedroPo

Když pominu první povídku, která je kvalitnější díky překvapivému závěru, tak je celý film trochu zbytečná kombinace strašení, nechutností a snahy o "něco víc". Nefunguje to. Ale ten český název sedí. ()

LordMysti

Dobře zvrácený, ale jedno se musí nechat - tohle vymyslet a natočit, to byl výkon. By mě ani ve snu nenapadlo, co jiné napadne :) ()

PRobin

Pro mě rozhodně příjemné překvapení. Nečekal jsem, že něco takového může vzniknout i v Británii. Celková komornost díla se mi líbí. Horší už to je s hereckými výkony, kterým jsem nevěřil ani to, co by se za psí masku vešlo. Takže celkový verdikt jsou horší čtyři hvězdy a to hlavně kvůli naivitě a přepálené stopáži. ()

Smerfetka88

Je těžké hodnotit všechny tři příběhy jako celek, protože každý z nich byl zajímavý něčím jiným. 1 House and Home se zajímavě rozjel a začínala jsem být naladěná na fakt perverzní snímek. Pak se z houmlesačky stala krvežíznivá zoombie a je po atmosféře. Povídka spadla o celé 2 hvězdy. 2.Mutant Tool se jevil od začátku jako nuda, takže jsem zvažovala zbaběle posunovat dál. Konec a pointa ale celkem příjemně překvapil. I když stékající sperma bylo ale jednoznačně to nejnechutnější, co se v povídkách objevilo...3x fuj! 3. Povídka Bitch měla slušný základ a nejlepší konec ze všech tří povídek. Zcela perverzně se přiznám, že by mě zajímalo, co s ní ti psi všechno dělali....Bohužel jsem od celku čekala víc, takže slušných 50%. ()

vozralec

Trocha perverznosti neuškodí. Druhá povídka sem tolik nezapadá. Nejlepší situace jsou v první a třetí povídce. Nic pro slabší povahy. Záporem je neúplné úchylácké odhalení v podobě nošení spodního prádla i v situacích, kdy by tomu tak být nemělo. Zřejmě herečky do toho nešly. ()

ANTYCHRYST

Hmm tři nudné a rádoby šokující povídky. Nic zajímavého, nebo převratného se bohužel nekoná. Nemá to hlavu ani patu, nulové napětí a to že borce doma vojíždí stará připínákem, no bože no ... nakonec ani není vidět co chudáci hafánci. Příběh s bezďačkou je úplně mimo a snaha o drsnej cz dabing je akorát, tak k smíchu. Jedinej bod dávám za zařízení odsávající semeno. 10 % Slaboučké, hloupoučké a hlavně: Bídné. Dokoukat to do konce chce velkou trpělivost. ()