Ledový teror (TV film)

Terry Ingram

Keith Shaw

Michael Balfry

Stu Goldberg

Tak nějak klasický céčko s pravěkým zvířátkem a lacinými digitálními triky, akorát tam z nějakýho divnýho důvodu funguje romantická linka a po skončení filmu jsem měl chuť zkouknout Trucky na ledě. Co je ale hlavní, pořád to je tak strašně skvěle nelogický v jakémkoliv chování a rozhodování postav, že mňam.(14.7.2014)

• blackrain

Při prvním záběru na ještěra, který vlezl z díry po odstřelu, jsem dostala záchvat smíchu. Ta digitální potvora byla opravdu příšerná. To se fakt nedalo. Pan režisér viděl zřejmě pořádnou zimu asi jenom z rychlíku. Nevšimla jsem si, že by se třeba lidem "kouřilo" od pusy nebo, že by se třeba klepali zimou, vždyť na sobě neměli ani pořádné zimní oblečení. Příště se raději kouknu na dokument Trucky na ledě. Ty jsou daleko zajímavější. Ti řidiči mají opravdu tvrdý chlebíček.(10.5.2012)

Zas tak hrozný to neni čekal sem něco horšího ale jinak pěknej film!Začíná to tim že převážejí zboží nákladákem přes ledovou cestu když dojedou do cíle narazí na příšeru která tam sežrala všechny lidi a oni sou v nebezpečí najdou tam jednoho člověka tak ho vezmou cestou zpět sebou ale příšera jde ponich a tak jí musí uject nakonec se jim to povede ale ona plave pod ledem takže nic neví až je překvapí když vystoupí jednoho člověka zabije a další ujíždějí dál.(6.5.2012)

• Z0oMb3E

Ako sa hovorí: Holywood je továreň na sny. Áno je to pravda! Kde inde by sa dal splniť sen partii netalentovaných a nesympatických ľudí, ktorí túžia zahrať si vo filme. Áno, Ice Road Terror spĺňa všetky technické náležitosti k tomu aby sa filmom mohol nazývať. Ďalšia sorta netalentovaných individualít najskôr však opatrená o jazvy, vredy či lepru, a teda nehodných otŕčania sa pred kamerou, stojí za logistikou celého natáčania i keď je rovnako talentovaná. Takže poslíček Terry, ktorý celý život nosil kávu iným sa chopil šance a dokázal, že na to jednoducho má. Pustil však do sveta 87 minútovú romantickú komédiu, po ktorej neostane jedna bránica celá. Samozrejme že si ju vychutnajú len hľadači podobných prerastených ľudožravých monsteriek ako som ja. Takže s konštatovaním, že na novovznikajúci vzťah nieje nič lepšie než mrte rozporcovaných kámošov a jeden mŕtvy plaz, musím toto SyFybéčko len a len odporučiť.(29.5.2012)

Celkem sympatické scífko/horor od Syfy. Nečekám že tu bude semnou nikdo souhlasit, ale film se mi líbil. Nenudil jsem se a i efekty mi přišly fajn. Od Ingrama jsem nečekal nic extra ale nakonec se z toho vyklubal aspoň průměrný béčko se sympatickým ještěrákem. Jóóóo bejt kamioňákem není žádný med.(24.3.2012)