Ledový teror (TV film)

Terry Ingram

Michael Balfry

Stu Goldberg
  • SeBig

Ta romantika tam vážně být nemusela vubec se to do dané situace nehodí. Trucky na ledě ktomu přidejte debilně vytvořenou počítačovou příšeru a 3 hlavní "hrdinové" který vubec neumějí hrát a chovají se jako by tohle prožívali každý den. Soundtrack docela dobrý ale spíš než ze strachu jsem měl husí kůži z grafického provedení a velmi nudného děje. Komu se libil film Varan vs. Kobra a podobné slátaniny tohle se nemuže nechat ujít!(26.3.2012)

• Z0oMb3E

Ako sa hovorí: Holywood je továreň na sny. Áno je to pravda! Kde inde by sa dal splniť sen partii netalentovaných a nesympatických ľudí, ktorí túžia zahrať si vo filme. Áno, Ice Road Terror spĺňa všetky technické náležitosti k tomu aby sa filmom mohol nazývať. Ďalšia sorta netalentovaných individualít najskôr však opatrená o jazvy, vredy či lepru, a teda nehodných otŕčania sa pred kamerou, stojí za logistikou celého natáčania i keď je rovnako talentovaná. Takže poslíček Terry, ktorý celý život nosil kávu iným sa chopil šance a dokázal, že na to jednoducho má. Pustil však do sveta 87 minútovú romantickú komédiu, po ktorej neostane jedna bránica celá. Samozrejme že si ju vychutnajú len hľadači podobných prerastených ľudožravých monsteriek ako som ja. Takže s konštatovaním, že na novovznikajúci vzťah nieje nič lepšie než mrte rozporcovaných kámošov a jeden mŕtvy plaz, musím toto SyFybéčko len a len odporučiť.(29.5.2012)

Tak nějak klasický céčko s pravěkým zvířátkem a lacinými digitálními triky, akorát tam z nějakýho divnýho důvodu funguje romantická linka a po skončení filmu jsem měl chuť zkouknout Trucky na ledě. Co je ale hlavní, pořád to je tak strašně skvěle nelogický v jakémkoliv chování a rozhodování postav, že mňam.(14.7.2014)

• - Natáčení probíhalo na Britannia Beach v Britské Columbii v Kanadě. (lost815)