Ledový teror (TV film)

Keith Shaw

Michael Balfry

Stu Goldberg
  • SeBig

Ta romantika tam vážně být nemusela vubec se to do dané situace nehodí. Trucky na ledě ktomu přidejte debilně vytvořenou počítačovou příšeru a 3 hlavní "hrdinové" který vubec neumějí hrát a chovají se jako by tohle prožívali každý den. Soundtrack docela dobrý ale spíš než ze strachu jsem měl husí kůži z grafického provedení a velmi nudného děje. Komu se libil film Varan vs. Kobra a podobné slátaniny tohle se nemuže nechat ujít!(26.3.2012)

Zas tak hrozný to neni čekal sem něco horšího ale jinak pěknej film!Začíná to tim že převážejí zboží nákladákem přes ledovou cestu když dojedou do cíle narazí na příšeru která tam sežrala všechny lidi a oni sou v nebezpečí najdou tam jednoho člověka tak ho vezmou cestou zpět sebou ale příšera jde ponich a tak jí musí uject nakonec se jim to povede ale ona plave pod ledem takže nic neví až je překvapí když vystoupí jednoho člověka zabije a další ujíždějí dál.(6.5.2012)

Celkem sympatické scífko/horor od Syfy. Nečekám že tu bude semnou nikdo souhlasit, ale film se mi líbil. Nenudil jsem se a i efekty mi přišly fajn. Od Ingrama jsem nečekal nic extra ale nakonec se z toho vyklubal aspoň průměrný béčko se sympatickým ještěrákem. Jóóóo bejt kamioňákem není žádný med.(24.3.2012)

Tak nějak klasický céčko s pravěkým zvířátkem a lacinými digitálními triky, akorát tam z nějakýho divnýho důvodu funguje romantická linka a po skončení filmu jsem měl chuť zkouknout Trucky na ledě. Co je ale hlavní, pořád to je tak strašně skvěle nelogický v jakémkoliv chování a rozhodování postav, že mňam.(14.7.2014)

• SOLOM.

SyFy přišla po delší době s další monster peckou, kterou tentokrát umístila do zasněžené a štiplavě ledové Arktidy. Vysoké hory a husté lesy jsou pokryté sněhovou nadílkou, led začíná tát (z toho by měl jistě náš president radost) a k tomu se k životu probudí další prehistorický ještěr (jak jinak). Ani tentokrát nepůjde o žádný skvostný klenot, ale další podprůměrné béčko, které naštěstí netrvalo moc dlouho a tak se dá určitě přežít. Naštěstí to tvůrci pojali i trochu akčněji a příznivci trucků si tak také přijdou na své. Samotné monstrum hrůzu svým zjev sice nenažene (vždyť jde o poněkud přerostlejší ještěrku), ale díky jejímu apetitu nám bylo nabídnuto docela dost krvavých záběrů. Ruky, nohy a dokonce i hlavy se párkrát proletí přes obrazovku, ale žádné solidní gore efekty jsem tu bohužel neviděl...(1.4.2012)