Ledový teror (TV film)

USA, 2011, 87 min

Terry Ingram

Michael Balfry

Stu Goldberg

Zas tak hrozný to neni čekal sem něco horšího ale jinak pěknej film!Začíná to tim že převážejí zboží nákladákem přes ledovou cestu když dojedou do cíle narazí na příšeru která tam sežrala všechny lidi a oni sou v nebezpečí najdou tam jednoho člověka tak ho vezmou cestou zpět sebou ale příšera jde ponich a tak jí musí uject nakonec se jim to povede ale ona plave pod ledem takže nic neví až je překvapí když vystoupí jednoho člověka zabije a další ujíždějí dál.(6.5.2012)

Tak nějak klasický céčko s pravěkým zvířátkem a lacinými digitálními triky, akorát tam z nějakýho divnýho důvodu funguje romantická linka a po skončení filmu jsem měl chuť zkouknout Trucky na ledě. Co je ale hlavní, pořád to je tak strašně skvěle nelogický v jakémkoliv chování a rozhodování postav, že mňam.(14.7.2014)

• blackrain

Při prvním záběru na ještěra, který vlezl z díry po odstřelu, jsem dostala záchvat smíchu. Ta digitální potvora byla opravdu příšerná. To se fakt nedalo. Pan režisér viděl zřejmě pořádnou zimu asi jenom z rychlíku. Nevšimla jsem si, že by se třeba lidem "kouřilo" od pusy nebo, že by se třeba klepali zimou, vždyť na sobě neměli ani pořádné zimní oblečení. Příště se raději kouknu na dokument Trucky na ledě. Ty jsou daleko zajímavější. Ti řidiči mají opravdu tvrdý chlebíček.(10.5.2012)

• - Natáčení probíhalo na Britannia Beach v Britské Columbii v Kanadě. (lost815)