Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko 10 důvodů proč tě nenávidím (více)

Sotva Cameron James nastoupí na novou střední školu, zamiluje se do všemi obletované studentky Bianky. Jenže té se líbí hezoun Joey Donner, proslavený ve škole hraním v reklamách. Joe se vsadí, že dívku sbalí. Potíž je v tom, že Biančin přísný otec nařídil, že Bianka může jít na rande, pokud půjde také její starší sestra Katarina. Jenže ta o randění nestojí a ani kluci se o ni právě neperou. Katarina se totiž netají hlubokým despektem k okolí, a ke klukům obzvlášť. Pokud tedy chtějí Cameron nebo Joey dostat Bianku na rande, musí sehnat někoho, kdo by pozval její sestru. Jediný, kdo je k tomu ochotný, a to ne zadarmo, je Patrick, který nemá dobrou pověst a o jeho roční nepřítomnosti koluje řada divokých historek. Brzy Patrick zjistí, že Katarina bude velmi tvrdý oříšek. (TV Nova)

Ralna

Můžete u toho hrát Mahjong a nic vám neunikne. :) Tyhle filmy už nejsou nic pro mě... Ale uznávám, že není nejhorší. ()

marrjaana

Správně trhlé, obsahujíci přiměřený počet teenegerovských vtípků, postav vyměnujících si ironické věty, parodující studentstvo, rodičovsto i učitelstvo a to vše bez jediného vtipu o hovně, které se v posledních letech u komedií podobného stylu oběvují. ()

Babous

Novodobá snaha o ztvárnění Shakespeara. Celkem fajn, když Zkrocení zlé ženy znáte. Nic extra, ale koukat se na to dalo. ()

casioa....

Moja naj naj naj teen-komedia! sršiaca inteligentnym humor...bez zbytočnych servilnosti a explicitneho vyobrazenia sexuality ktora je viac menej na škodu ......proste prijemny snimok. Heath Ledger to hral fantasticky.....a to bol ešte sopliak. Julia Stiles ma dačo do sebe..trebas charizmu! Postavy v tomto snimku hercom neskutočne sedia! je to niečo ako že J.Pheonix musel hrať J.Casha alebo K.Reeves musel byť Neo.....+ super soundtrack,kapela LETTERS to CLEO vam sice asi nič nevravi....no pesničky I want you to want me...a Cruel to be kind-super poprock! a odkaz na BIKINI KILL??? ()

Lukoboss

Ano je to vlastně obyčejná teenage komedie ze střední plná klišé a dalších takových věcí, ale já za to nemůžu, tahle se mně prostě líbí a přijde mně dobrá. Klidně mě kamenujte, ale je to tak :) ()

rozbris

Skvělá americká komedie, zase něco co se američanům povedlo. Skvělé herecké výkony a dokonce ani nemusím jmenovat, protože všichni by si zasloužili 1*. Jen některé ty školní mejdany za ty bych trošku strhl, protože to je už ohrané...fakt by mě zajímalo, jestli to v USA fakt tak chodí? ()

Madluska

Po prvním zhlédnutí bych 10 důvodům napálila díky Heathovi rovnou 5*, po čtvrtém už jsem trochu vystřízlivěla. :-) Především příběh plný podivných peripetií a teen trapností mě nutí ohodnotit tuhle kdysi srdeční záležitost průměrně. Přesto si myslím, že se tvůrci chopili Shakespeara docela dobře a že všechno vsadili (prozíravě) na herce a hudbu, takže vlasy by nikomu na hlavě vstávat neměly. :-) ()

Zagros

Docela známý film, který je pro mě jen další z řady méně povedených amerických teenagerovských komedií. Obsazení bylo velmi dobré a společně s hereckými výkony mě vlastně u filmu udrželo. Příběh byl totiž slabý (přestože se tvůrci mocně ohánějí Shakespearem), napětí žádné a humoru pomálu. Film si bohužel nedokázal udržet laťku (vyvážené) komedie a upadal místy do parodie, což je velká škoda a já nechápu proč? Také zbytečně moc tlačí na stereotypy amerických středních. Trochu mám pocit, že se vytvořila jakási spirála, ve které se američtí středoškoláci utápí. Film ovlivňuje realitu a realita zase film, přičemž dochází k neustálému zvýrazňování stereotypů. Například jakási elitářskost, až kastovost skupin studentů. Pokud někam na střední nepatříte, jako byste nebyl. Také si většina mladých Američanů natahá do života ze středních různé komplexy, které pak řeší často ve filmech. ()

cab

Roztomila Julia je fakt k nakousnuti. Takove zpracovani Shakespeara jsem opravdu necekal. Preneseni do soucasneho sveta krasne klaplo. Dobry film na rande a pro mladez. Doporucuji....Vzdy mi zvedne naladu o 100% a odprosti od problemu kazdodenniho zivota! ()

eagle-eye

Shakespeare se asi otáčí v hrobě, já ho sice nikdy moc nemusel, ale toto je další z amerických výsměchů historii a kultuře dalšího evropského národa. Film sám o sobě mi připomíná epizodku z laciného seriálu o středoškolácích z americké produkce. Herci jsou otřesní a toporní včetně Ledgera, písníčkový soundtrack vybírala patrně náctiletá ctitelka Britney Spears. Hvězdu dávám za pár vtípků, jenž mě celkem pobavily (skica na tváři, hodina přírodopisu). ()

B4TM4N

Cadillac mezi teenagerovskými komediemi. Rozhodně doporučuju místo učení se deskriptivy. akorát se připravte na příšernou hudbu. ()

Reckon

Asi nejlepší teenagerovský film, co jsem měl tu čest vidět. Heath L. a Julia Stiles byli sympatičtí. Pár výtek by mohlo vyplavat na povrch. Největší asi, že ti dva kluci v hlavních rolích (jména si už nepamatuju) se neměli v tom filmu ani objevit nebo je aspoň mohli vyměnit. (7/10) ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (více)