Výletníci

(pořad)

Jemně bláznivá cesta dvou velmi zvídavých a hravých poutníků po vlastech českých. Během nich nás zavedou do míst, kde je nejen něco pěkného k vidění, ale kde se také dá prožít spousta legrace, ať jste malí či už poněkud dozrálí. Známá moderátorská dvojice Petr Svěcený a Vojtěch Bernatský totiž prošlapává cestu každému, kdo se nechá pozvat ke hledání skrytých perel domova. Proto s nimi putuje i kalkulačka, aby si každý už doma zodpovědně spočítal, kudy může vést jeho soukromá cesta následování ke každé turistické nepravosti připravených průkopníků víkendového dobrodružství. (oficiální text distributora)

giovanni3

Dokumenty mapující naši vlast miluji a rád se na ně dívám, ale toto? To jak se tento pořad uvádí je naprostá katastrofa a vyloženě mne to odrazuje od dalšího sledování... naštěstí existuje dost kvalitních pořadů o naší zemi... Nebýt to moderování tak otřesné tak dám hodně hvězd, ale takto ne = pouze 1z5 ()

latvar

Bernatský se Svěceným měli raději zůstat u BBV nebo v Guinesově knize rekordů, toulání přírodou jim moc nesedí. 30% ()

Ferinka

Já se musím smát, když čtu komentáře,že je to trapné, co je to za humor, nemá to úroveň, kecy, kecy, kecy.. Chápu, že lidé, hodnotící čtyřmi * Slunce seno a jiné voloviny, co používají onen (s)prostý lidový "vtip", nemůžou ocenit Výletníky a jiný druh humoru. Ale ruku na srdce - i když ze sebe dělají ti dva občas velké šašky, tak je to pořád pořad na úrovni a je dle mého poměrně užitečný. Nemá to být strohé a poučné, od toho je Toulavá kamera nebo Objektiv. ()

DavidS. odpad!

TV pořady obvykle nehodnotím, ale v tomto případě se neubráním...Trapný strojený humor a nulová informační hodnota o navštívených lokalitách...Jako turistická pozvánka a lákadlo absolutně nefunkční... ()

wooozie

Tak toto opravdu ne. Každý pořad o cestování má moji přízeň, ale Výletníci se teda opravdu nepovedli. Cestování po Česku za cenu jak na Hawaj? Pak je to pořad pro vás, ale na ČT jsou lepší pořady (Na cestě, Toulavá kamera, Objektiv) než tenhle. Dvojice Bernatský, Svěcený mají moje sympatie jako sportovní komentátoři nebo dříve ještě v pořadu Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit, ale Výletníky nic nezachrání. Nebýt této dvojice a jejich občasných vtípků, hodnocení jde ještě níž. ()

Najja odpad!

Už jste viděli díl Františkovy Lázně, kde Vojta Bernatský otěhotněl? Tyhle dva moderátory mám ráda (a to nejsem nijak velká fanynka sportu, prostě mi vždy byli sympatičtí), ale v tomhle pořadu se oba docela ztrapnili. Škoda. ()

Paity

Kdo má rád sport a vyzná se trochu v kvalitě sportovních komentátorů docela si tuhle dvojku oblíbí. Jak Bernantský, tak Svěcený ví, co je to humor. Pravda ale je, že to někdy působí velmi trapně, takže proto dávám hvězdu dolů. Celkově ale pokus o něco nového, takže proč ne. ()

rcorp

Homoerotické putování dvou sportovních komentátorů po turistických atrakcích naší vlasti. V podstatě takový turistický teleshopping, ideální formát pro veřejnoprávní televizi. (viděn liberecký díl) ()

Dejvi21

Humor dvojice Bernatský+Svěcený jsem měl vždy rád, takže jejich návrat v novém pořadu jsem s radostí uvítal. Námět také skýtal zajímavý potenciál. Bohužel samotný pořad nemá moc velkou informační hodnotu, takže to hodnocení je převážně za mé oblíbené baviče a to málo, co bylo z české krajiny vidět. ()

RedHot

Výletníci jednak ohromují svou až pozoruhodnou nevtipností a trapností, ale i neochotou něco skutečně poznat nebo přiblížit divákům. Kdybych v Lednici sám nebyl (aktuální díl totiž pojednával právě o této lokalitě), po shlédnutí Výletníků bych o ní stále nevěděl vůbec nic. Oba pánové většinu času trčí v restauracích nebo ve vinných sklípcích a zbytek stopáže se nás snaží rozesmát bezduchým pitvořením. Místy je to tak hloupé, že se u toho ani usnout nedá. Inu, Toulavá kamera opět potvrdila svou informační dominanci a mimo jiné i ukázala, že budete-li hledat zdroj cestovatelských zážitků jinde, téměř určitě si naryjete hubu. ()

jura-roy

Výletníci jsou originálním ztvárněním cestovatelských magazínů z našich krajů. Je pravda, že ona originalita se nemusí mnohým zamlouvat a podle hodnocení zde se moc nezamlouvá, ale má něco do sebe. Pořad, který Vám přesně popíše jednotlivá místa i s nepřebernou škálou zajímavostí už existuje - Toulavá kamera, tak proč ho točit znovu. Po stopách výletníků se dá jít i bez tuny zajímavostí, a to že mají připravené scénky... No a co. Scénky jsou přeci připravené předem vždy. Kluci z jedničky si z toho evidentně dělají srandu a užívají si to a já s nimi ačkoli je pravdou, že některé vtípky jsou mírně přehnané, ale to jim až tak nezazlívám. Musím také uznat, že tuto dvojku mám dost rád a jsou to pro mě profesionálové, takže mi moderátoská dvojice vůbec nevadí ba naopak. Nápad počítání peněž za výlet je jednoduše super. Někteří tvrdí, že utratí strašně moc, ale nezváží co za to koupí. Převážně nocují v lepších hotelech a navíc vždy s polopenzí a ještě k tomu mají něco navíc zdarma, takže cena okolo tisíce korun za noc je normální. Kde dnes najdete přenocování nějak extra levné - jó v penzionu bez ničeho za tři až pět stovek. Přiznám, že pro mě je takové cestování po hotelech nepředstavitelné, přec je to velký výdaj, ale když už jedete jednou na výlet a chcete být v hotelu, tak nenabízí přemrštěné ceny. Pro ostatní cesty stan, spacák a je to za levno. Takže suma sumárum berte pořad jako srandu dvou kluků co cestují po čechách a moravě, zajdou si kam se jim zachce a do toho si dají sport a adrenalin, pak si to užijete. ()

Olík

Někdo si pěkně namastí kapsy koncesionářskými poplatky, Vojta a Péťou si zadarmo prohlédnou svou domovinu, časem se sejde z očí i mysli a kluci nás oblaží svým „dospělým“ humorem z jiné relace. Myslím, že Toulavá kamera nám za méně peněz dopřeje více muziky!!!!!!! ()

GIK odpad!

Vojta se už dost ztrapňuje v BBV. Ty jeho rádoby vtipný rozoumky ať si schová právě do tohoto debilního pořadu (do Výletníků). ()

mi-ib

Podle mě v tomhle pořadu nejde v první řadě o to představit místa naší republiky, ale spíše primárně jde o to pobavit. To se tady, jako u většiny průměrných zábavných pořadů, daří více někdy méně. Chápu některé hltaly Toulavé kamery, že tenhle styl nemůžou zkousnout. Ale já se Výletníky v prázdninové vokůrkové sozóně koukám rád. ()

jaki96

Zpočátku se mi pořad Výletníci celkem líbil, nabízel cestování naší republikou trochu jinak, ale postupem času se mi zdá, že ztrácí na své kvalitě a přibývá více nezajímavých scén... ()