Výletníci

(pořad)

Jemně bláznivá cesta dvou velmi zvídavých a hravých poutníků po vlastech českých. Během nich nás zavedou do míst, kde je nejen něco pěkného k vidění, ale kde se také dá prožít spousta legrace, ať jste malí či už poněkud dozrálí. Známá moderátorská dvojice Petr Svěcený a Vojtěch Bernatský totiž prošlapává cestu každému, kdo se nechá pozvat ke hledání skrytých perel domova. Proto s nimi putuje i kalkulačka, aby si každý už doma zodpovědně spočítal, kudy může vést jeho soukromá cesta následování ke každé turistické nepravosti připravených průkopníků víkendového dobrodružství. (oficiální text distributora)

cyright

Tady jde o krásy země české až v druhé, ne-li třetí řadě. Ty vlastně tvoří jen nedůležitou kulisu pro to, aby nám dva panáci mohli dělat za státní peníze šašky před kamerou. Bohužel, kluci, smiřte se s tím, že tak, jako kámen ve vodě nikdy nebude plavat, tak váš výkon před kamerou nikdy nebude ani vtipný, ani vkusný. Na ČT měl asi někdo pocit, že ti dva se asi ještě jako moderátoři dost neztrapnili v jiných "show", tak jim dal nový vlastní "cestopisný" pořad, založený na hereckých etudách, jež se svým provedením a inteligencí hodí leda tak pro cvičené opice. Nemůžu se vyhnout srovnání s pořadem Na cestě s komentářem Bartošky a Donutila, který je oproti tomuto veledílu naprostá klasa. A ještě jedna věc: kdybyste náhodou v ČT měli třeba pocit, že dva muži moderátoři není úplně to pravý ořechový a že tomu chybí ženský prvek, měl bych pro vás skvělý tip na moderátorku, která by pánskou dvojici dokonale doplnila: Laďku Něrgešovou. ;-) ()

elshish odpad!

Po prvním dílu se mi udělalo divně, ale abych nebyl zaujatec, dal se tomu druhou šanci.. NEEE !! Už nikdy toto nechci na obrazovkách ČT vidět !! Je to trapárna, jak tito dva pánové přehrávají trapné scénky upoutané směrem:na ženský, chlast, žrádlo a nějakej ten adrenalínek s vtípkem viz. "eeeee !!..mám klaustrofobii v jeskyni!! ..tak mysli na stalagnity, stalaktity a stalagnáty a ono to přejde..", a o památkách pomalu ani zmínka. Borci běžte radši hrát kuličky z nejmenšíma a nám normálním liden neperte do hlavy takový UBOHOSTI !! ()

Oskeruše odpad!

Viděla jsem jeden jediný díl, a přece se nerozpakuji smést celou cestopisnou sérii do odpadků. Špindlerův Mlýn, Hančova a Vrbatova mohyla, Labská bouda – zkrátka Krkonoše. Kraj, který mám moc ráda a do kterého jsem se chtěla s Českou televizí alespoň virtuálně vydat. Místo výletu mě však čekala navýsost trapná exhibice dvou „moderátorů – komiků“. Pořad nějak zapomněl na to nejdůležitější – ukázat divákovi krásu hraničního pohoří, přesvědčit ho, že i tam je co obdivovat. Když se pak Vojtěch Bernatský vytasil v 1. zóně národního parku, vraceje se zpět na značenou cestu, s kolosálním hřibem (dobře, uznávám, dřevěným), myslela jsem, že omdlím. A slunící se „horská vůdkyně“? Ach jo, tohle je fakt průšvih. ()

Marwinek odpad!

Tohle se nepovedlo. Dobrý nápad totálně zprasený scénářem a dvojicí rádobyvtipných kašparů. Humor za každou cenu, leč křečovitý a tak strašně trapný, že se to nedá vydržet. Zkoušel jsem to dvakrát, naposled Vltavu. Ožírací scénka v bufáči, no to byl vrchol trapnosti. Informací pomálu, rozmělněné a přerušované nechutně trapnými a zbytčně dlouhými "humornými" scénkami. Kdybyste se kluci vykašlali na ten humor, bylo by to fajn, takhle se na to fakt nedá dívat. ()

yaqwsx

Dojem z pořadu: slátanina bez hlavy a paty. Nebaví mě to. Seriozní to díky moderátorům nemůže. Ale vtipné to taky není. Dvojce B&S má sice potenciál, ale v tomto pořadu nebyl využit. Všude jsou vidět náznaky nějakého pořádného gagu nebo šílenosti, ale nikde nic. Je to suché, bez šmrncu. ()

swinevenca odpad!

Pokračování infantilního humoru z Guinessovy knihy rekordů, akorát že tady je o tom jejich "vtipu" úplně celej pořad a to je katastrofa, dospělí vesměs populární moderátoři tohle snad ani nemůžou myslet vážně! ()

samwise odpad!

Pořad, který více než zajímavé kulturní a přírodní památky představuje bezduchou exhibici velmi špatného a nevtipného "herectví" dvou výletníků Bernatského se Svěceným. Památky jsou zde spíše okrajovou záležitzostí, hlavní je všelijaké trapčení obou zmíněných aktérů, kteří s diváky navíc mluví jako s naprostými imbecily. Nic než odpad, tady nelze hledat nic pozitivního.. ()

Caesius S.

Humor dvojice Bernatský-Svěcený nemusím, ale oceňuji záměr pořadu ukázat krásy české země. Samozřejmě ubytování a atrakce, které hostitelé ukazují, nejsou pro typické české výletníky, ale pro lidi, kteří nemají hluboko do kapsy. ()

MATH odpad!

Klidně bych dal i nějakou tu hvězdu, ale veškerá diskuse končí, když uvidím ty dva takymoderátory. Ti dva s tím jejich přehráváním a rádobyvtipností mě donutili přepnout o pár programů dál hned, co se objevili na obrazovce. ()

Jirasek

Mně se to líbí moc. Kluci to podávají vtipně, není to jak suchej výklad ze školy. Cestují po Česku, tak si mnozí navíc procvičí znalosti ze zěmepisu. A ke všemu mám ty dva rád - podle mě pecka! Vadou na kráse snad jen přehršel "vsunutých" reklam. ()

pidla odpad!

Scénáristická nemohoucnost a režijní bezradnost nejsou nic proti trapnosti předpubertálního humoru této zoufale nevtipné dvojice. Smutné. ()

Ocinator

Tak tohle přesně můžu. S humorem jejich vlastním doporučují zajímavé aktivity a místa. Vždycky, když už si myslím, že mě ničím nepřekvapí, tak další skeč je ještě lepší. Kdo má rád kýčovitý humor, přijde si na své. Kdo ne, tak ať na to nečumí - urážet umí každej. ()

Lkprak

Pokud přijmeme poněkud svérázný humor pán sporťáků, tak to není zas tak úplně blbý. Nicméně se slzou v oku vzpomínám na Letem světem a mnoho tříd inteligentnější legraci Kaisra s Lábusem a Vavry se Šteindlerem. ()