Druhá šance

Druhá šanca

Manželská terapia

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 100 min

Asi ještě nenastal ten správný čas, tak zatím tedy jen za ty smířlivé tři a sejdeme se za 30 let ve filmovém klubu pro pamětníky.(18.11.2012)

[imdb: 6.4/10] | me: Po hereckej stránke dokonalá záležitosť. Meryl a Tommy ukazujú svoje kvality doplnené o fungujúcu chémiu, ktorá medzi nim intenzívne funguje. Film ako taký nepôsobí vôbec sladko..., ani predvídateľne ako by sa z traileru mohlo zdať. Práve naopak - je to subtílna citlivá filmová záležitosť, ktorá veľmi dobre spĺňa svoje poslanie... I hate golf. I do. I think it's boring. And watching it; that's even worse. It's like being married to ESPN or something. And when you eat ranch chips... your breath smells. (18.12.2012)

Zatím je teda mnohem pravděpodobnější, že mořský panny začnou jezdit na koni obkročmo než že já budu někdy ženatej a 31 roků k tomu. Ale jestli tahle chvíle jednou nastane, a jestli ze mě tou dobu bude víc než piksla prachu na poličce, pustím nám Druhou šanci a ušetřím čtyři litry americkejch dolarů za tejden gaučingu u suchara Carella.(17.8.2013)

• - Jde už o druhou spolupráci Davida Frankela a Meryl Streep. Poprvé Frankel obsadil Streep do filmu Ďábel nosí Pradu (2006). (jezurka42)

• - Film mal pôvodne režírovať Mike Nichols. (Michal74)

• - Ve scéně, kdy Kay (Meryl Streep) připravuje Arnoldovi (Tommy Lee Jones) snídani, na jednom záběru je možné vidět, jak na pánev vyklepne pouze jeden žloutek z jednoho vejce. Jakmile však podává snídani na stůl, žloutky má v talíři Arnold dva. (Hnedoocko)