poster

Druhá šance

 • USA

  Hope Springs

 • Slovensko

  Druhá šanca

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 100 min

 • Foox
  ***

  Dát kameru do manželský poradny a druhou chvíli sledovat jeden pár s dlouholetými potížemi, dobře to sestříhat a v podstatě nám vyjde Druhá šance. Věrohodně situované drama postaršího páru, který si žije ve své rutině. Rozhodně nečekejte nějakou "obrovskou" zápletku ve stylu milostného trojúhelníku či něčeho podobného. Po většinu filmu si povídají 3 lidi v různých variacích, až na pár lehce erotických scén, které ale rozhodně nemají a nejsou vtipné, spíše úsměvné a realistické. Celý film bych rozhodně neoznačil komedií, zasmál jsem se jednou za celou dobu, spíše od začátku až do konce je to příjemné, úsměvné,..., včetně Steva Carella, od kterého očekáváte jakoukoliv hlášku, ale dostanete "jen" výborný výkon, jako ostatně i od Streepové a Jonese, oba jsou úžasní. Trošku jsem se obával završení, ale i to tvůrci zvládli více než obstojně. 70%(14.10.2012)

 • maseer2
  ****

  příjemné komediální drama, které je v rámci svých možností daleko odvážnější, než by se na první pohled mohlo zdát.. dění na plátně je celkově spíš vážnějšího rázu, ale když dojde na komediální momenty, těžko se ubráníte upřímnému smíchu.. Meryl Streep i Tommy Lee Jones navíc předvádějí výborné výkony, takže musím být spokojen.. 4*(11.12.2012)

 • LiVentura
  ****

  Moc zajímavě se dpolňující pár.. snad ještě nikdy se nesešli spolu před kamerou, ale to pnutí je kouzelné.!!! :-)(23.3.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace