Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skupinka mladých ľudí zaoberajúcich sa výskumom paranormálnych javov prichádza do starej rodinnej vily v Lousiane, kde pred 25 rokmi došlo k štvornásobnej rituálnej vražde. Snaha o opätovný kontakt s mŕtvymi však nedopadne podľa predstáv samotných návštevníkov. Výsledkom zahrávania sa s temnotou je niekoľko mŕtvych i nezvestných. Teda, až na jednu výnimku.
Keď detektív Mark Lewis dorazí do vily, nájde v nej tri mŕtve telá a živého Johna, ktorý je v šoku. Mark preto zavolá policajnú psychologičku Elizabeth Klein, aby Johna vypočula. Medzitým sa Mark spolu s technickou podporou snažia obnoviť kamerové záznamy z domu, aby získali informácie o tom, kde sa môžu zdržiavať ďalší preživší. V tomto procese detektív objaví temné Johnovo tajomstvo... (*CARNIFEX*)

(více)

Diskuze

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Vůbec ne. Já přijmu kritiku na Wana, pokud je pravdivá. Mně se třeba nelíbí, že se stal mainstreamovým režisérem, ale mám ho rád pro ty dobré věci, které dělá a které mu jdou. 

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wann

a ja sa ti snazim povedat, ze tvoj nazor je neobjektivny a teda ma nulovu vypovednu hodnotu...sam pises, ze je tvoj vzor. Preto ti vravim, ze sa s tebou nemam o com bavit, pretoze si hluchy, nemy, slepy voci vytkam na Wannovu osobu...

na příspěvěk reagoval Wann

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

To si evidentně jen myslíš. Wan má svoje chyby, ale je to můj vzor. A když vidím, že si ho neoprávněně někdo bere do huby (nebo jeho filmy), samozřejmě se zapojím do diskuze, abych klidně vysvětlil primitivům jako seš ty, jak se věc má. ;)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wann

prosit ma nemusis... je evidentne, ze si zaslepeny a nekriticky voci Wannovi, tak o com sa s tebou mam bavit ? Keby prisiel k tebe domov, tak poklaknes a zacnes mu rozopinat gate... tak klud, s tebou sa aj tak nik nebavil ;)

na příspěvěk reagoval Wann, Martin741

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

ywo666

Záleží na tom, co od toho divák očekává, nebo požaduje. Deliver mé požadavky nesplnilo, ale vím, že špatný film to není... 

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wann

Však o to ide. Sinistera som čakal hrôzu. Ale z kina sme vychádzali, že dobrý film, dobrá atmosféra, dobrý Ethan. Ale hrôza vôbec. Od Delivera som čakal málo a tej hrôzy tam tiež moc nebolo. Ale film ma bavil. Všetko čo sa tíkalo okolo vyšetrovania. A akolo dvoch policajtov bolo super. Dokonca by som bol radšej keby to pkračovalo ako temný thriller a neskĺzlo to k horroru.

na příspěvěk reagoval Wann

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

ywo666

Je to subjektivní. Věřím, že někomu se ten film líbil. Akorát u mě byl ten problém, že já od toho filmu čekal až moc napětí a strachu, jelikož Sinistr mi nahnal hrůzu ještě na několik týdnů po shlédnutí. Deliver má své světlé stránky, ale na mě to bohužel nezapůsobilo...

na příspěvěk reagoval ywo666

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Nevím o jakým Wanovým filmu mluvíš, ale např. Insidious je naprostej opak klišé. Pokud myslíš The Conjuring, to je na klišé stavěné, jelikož Wan chtěl natočit naprosto klasický horor ve stylu Poltergeista, což se mu rozhodně povedlo. Tak si ty svoje moudra nech, nikoho to nezajímá. Wan je jeden z nejlepších hororových mistrů současnosti... Derrickson natočil skvělého Sinistra, ale když vydal Deliver us from Evil, spadl do průměrných režisérů... 

na příspěvěk reagoval ywo666, stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

barancek

:) tak ono tie lakacky nie su zle...ani napatie nebuduje zle... mne skor vadi to klise... vrzgajuce dvere, skrabanie na podlahu, vrzganie a spol.

na příspěvěk reagoval Wann

Uživatel barancek smazal svůj příspěvek.

barancek

barancek (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

nielen dvere ale aj to nacasovanie je take zakerne ze ked je zaber aje ticho a potom zrazu daco vyskoci do zaberu a plus este zvysi sa volume a cloveka ide infarkt lapit 

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Derrickson má dobré filmy, ale skôr ma tam bavia tie thrillerové pasáže. Ako desivý horor je to priemerné. Ako film dosť dobré. Wanove veci určite nie sú dokonalé. Ale v porvananí s bežnou horrorovou tvorbou určite vyčnieva. Ale je to skôr dané nekvalitou žánru, že tak vyčnieva.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Pítrs85

ani ja nechcem byt hnidopich ale ja hovorim o Death Sentence s Baconom ;)

A to osttne je tvoj nazor s ktorym velmi nesuhlasim... Poviem to tak. Saw ma dostalo...to bola bomba. Death sentence ma bavil tak isto velmi. Ale cistokrvne horory su podla mna nadhodnotene hlavne kvoli Wanovej prvotine...

na příspěvěk reagoval ywo666, Pítrs85

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Nechci být hnidopich, ale je to Dead Silence ;-)

Wan je právě machr v budování atmosféry, ale hlavně je machr v načasování a hlavně mě jeho horory dokáží po dlouhé době aspoň trochu vyděsit. Plus soundtracky od Bishary, ty taky dělají své.

Derrickson má taky slušně našlápnuto, stejně tak Ti West, ale James Wan mě z nich baví určitě nejvíc.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Bloody13

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a já zase nechápem, že když se to někomu nelíbí (ok fajn) tak co tady dělá, a stěžuje si jak to stojí za hovno furt do kola a že to prostě neni ta klasika, a že se na to teda do kina rozhodně nepůjde a podobné řeči, inu ironie :-\

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Reklama

Reklama