Další sitcom Ivana Mládka. Tentokrát z nemocničního pokoje, kde pacienty z jejich poklidu nikdo a nic nevyvede. Ani lékaři, ani sestry, ani návštěvy, občas si zanadávají, občas se škrtí... (oficiální text distributora)

greymon

Unavující klasika, už mě to nebaví a jde z toho cítit a omrzelá atmosféra. Velké zoufalství. Moc jsem se nesmál, nýbrž čekal na skvělý okamžik, kterých tam bylo velmi málo. 1 hvězdička za omrzelou snahu. ()

Delfador

Promiň Ivane, jsi vtipný chlapík, ale tady jsem se moc nenasmál. Dalo by se říct, že mi stačil jen ten jeden první díl. Drobně jsem se pousmál pokaždé, když se přihnal Pešák, ale jinak ty vtipy za moc nestály. Kdyby v televizi neběželo nic jiného podívám se na to, ale Nohu 22 asi schválně vyhledávat nebudu, leda bych na to náhodou natrefil. ()

Skunkiee odpad!

To je ale debilita! Bohužel se nemám čemu smát.... Smát se snad koktavému člověku, sestrám, která jedna má vadu řeči a druhá vadu zraku? Smát se tisíckrát opakovanému spojení "Pan doktor Noha 22" ? A kde je nějaký skutečný vtip? Nechápu humor tohoto seriálu, pokud nějaký soudobý český sitcom, pak Comeback všema deseti!!!! Ale tohle je totální trapárna!!! Prosím,moc vás priosím, nemohli byste je z nemocnice odvízt konečně DO MÁRNICE? ()

Fenk

Cyranovci sou chabruz a museli vyměnit panské sídlo za nemocniční lůžka. Vyjma mládkovského grimoru došlo ještě k několika málo změnám. Plačkovou (jako vždy připravena na blowjob) tentokrát zdobí pasácký úsměv, za Pešáka tu alternuje excelující Srstka a Libuna ještě nikdy nebyla tak sexy. No a vo vo vo tom to je. No nééé?! ()

Eisenmann

Ať chceme nebo nechceme, Ivan Mládek je prostě klasik, jeho humor je ojedinělý, trošku estrádní a člověk by řekl, že se do sitcomu příliš nehodí. Přesto jsem shlédl všechny tři Mládkovy sitcomy a vůbec mi nepřipadaly špatné. Je to prostě jiný humor, než běžná americká komediální show....... ()

tuctovychlap

plno zatrpknutosti..a samé komentárové fekálie, vytýkané iným..:) piatu hviezdičku nedám, pretože titulná pieseň s "to by přece nejezdili tra-ban-ta-ma!" je predsa len o čosi lepšia než táto hospitálková:) ()

soukyd33

Pracuji v nemocnici, takže tohle pobavilo. Poznámka: Nic z toho není skutečné! Poznámka: Vyšetřování sestřiček pacienty byla TOP scéna. 😀 Úplně to vidím v reálu. Poznámka: Lenka Plačková je sexy sestřička s šelmou v těle. 😀 Hvězdiček 2 ()