Regan je kolem třiceti, má práci, kterou se chlubí a přítele, který na ni nemá moc času. Setkává se s kamarádkou ze střední, Becky, která jí oznamuje šťastnou novinu. Bude se vdávat. Regan jí to naoko moc přeje, ale ve skutečnosti to nechápe. Okamžitě volá dalším dvěma kamarádkám ze střední, Geně a Katie, aby to probraly. Jak to, že Becky, nejošklivější z nich a dost tlustá, se bude vdávat jako první a navíc za pohledného a bohatého mladého muže? Nechápe to ani Gena, závislá na kokainu, ani Katie, která nevynechá jedinou příležitost k pobavení, užívání party drog a náhodnému sexu. O půl roku později se koná svatba. Regan s kamarádkami připravují pro Becky rozlučkovou party. Na večeři se Gena potkává se svým bývalým přítelem Clydem a Katie s Joem, který jí na střední dodával drogy. Katie pro Becky objednala představení striptéra a Becky se baví až do okamžiku, kdy jí striptér osloví hanlivou přezdívkou a je po legraci. Becky je jasné, že mu to mohly říct jen kámošky ze střední. Večírek končí. Ne však pro Regan, Genu a Katie, které pokračují v pití a také ve šňupání kokainu. Jsou tak rozdivočelé, že si vyzkouší Beckyiny svatební šaty. A protože je Becky dost při těle, nacpou se do nich hned dvě najednou. To má za následek, že šaty prasknou. Navíc je Katie potřísní krví, která jí začne kvůli kokainu téct z nosu. Svatba je ráno a je potřeba, aby šaty okamžitě nějak uvedly do původního stavu. Majitelka obchodu, kde šaty Becky zakoupila, už stejné nemá, má jen takové, které si vysnila Regan a ta v žádném případě nepřipustí, aby se Becky vdávala v šatech jejích snů. Večer nabírá na obrátkách a dívky se dostávají do kuriózních situací a šaty stále nejsou spravené. Navíc vychází najevo různá tajemství z jejich dávné minulosti... (TV Prima)

MiniRecenze

Zní Vám to dobře?Asi ne!Nejen,že se jedná opět o nějakou "slepenou" na rychlo natočeny snímek o družičkách,které se zfetujou,ožerou a po*erou vše na co sáhnou-to už tady tolikrát bylo a budu se opakovat:Viděl jsem líp natočenou stejnou zápletku.Většina filmu je postavená na nevhodně trapném humoru a jen párkrát se zasmějete.Jediné plus co je tady k vidění tak je samotná K.Dunst i když teda nechápu,jaké zoufalství ji k tomu dohnalo. TRAPNÉ!!! ()

enter. odpad!

Pokud se chcete dívat na hloupé a vřískající "baby" 87 minut, tak je to pro vás to pravé. Větší hovadinu jsem dlouho neviděl. Možná to bude bavit ženy, které jsou inteligentně na stejné úrovni jako film. Díval jsem se na to kvůli své přítelkyni, která po půl hodině filmu málem spala nudou. Pro nás ztráta času. 1% :-) ()

mokrasek odpad!

Bylo by moc jednoduché napsat hned v úvodu o tomto filmu, že je nezáživný, unavující a hlavně úplně zbytečný. Proto jsem se úpěnlivě snažil najít po celou dobu sledování této trapné projekce s infantilně hloupými a místy povrchně lascivními dialogy alespoň něco pozitivního, abych film vůbec dokoukal. Nakonec jsem jeden pozitiv na této kouzelné vagíně přece jen našel - byly zde obsazeny právě ty typy herců (?) a hereček (?), které naplnily účel sledovaný záměrem tvůrce. Bé-až-céčkové vymývání mozků s pachutí sexu ve městě. ()

Desmi

Bylo to špatný. Dokonce hodně špatný. Naprosto debilní příběh, kterej nezachránili ani ty pěkný ženský.. Věděl jsem, že to asi nebude žádná paráda, ale tohle.. Ztráta času. Absolutní, protože ani vtipný to bohužel není.. ()

ekzorcist

Kombinácia takto retardovaného filmu a slovenského dabingu má na mozog také isté účinky ako staroegyptská posmrtná lobotómia horúcim háčikom cez nosnú dierku. ()

unclejack

Pozitíva - 1. Lizzy Caplan. 2. Lizzy Caplan (to len aby som dorovnal tie udelené dve hviezdy). Negatíva - 1. Mám pocit, že s čímsi viac než len podobným vyrukoval Paul Feig. Pardon, moja chyba, Paul Feig sa od Báb na ťahu líšil kvalitnejším castom. 2. Film podsúva tvrdenie, že Isla Fisher sa od čias Nesvadbovcov dohromady nikam neposunula. 3. Ako noc naberá na obrátkach, peripetie smrdia Hangoverom (ktorýmkoľvek) 4. Zasa jedna svadobná. O takých tridsať rokov budú americké ženy pozerať len na komédie o svadbách a pôrodoch. 5. Množstvo hluchých miest, ktoré boli očividne myslené ako dvojzmyselné vtipy (konverzácia o dvoch typoch milencov v poloprázdnom maloobchode). Sumár - Na skúsenosť s Babami na ťahu v budúcnosti určite mile rád zabudnem. Aj preto som rád, že práve slušný výkon Lizzy Caplan bude akýmsi záchytným bodom, ktorý ma bude pred opakovaným sledovaním varovať. ()

Epco

Nie veľmi podarený pokus o ženskú verziu chlastacieho filmu. Nevtipné, scenáristicky a režijne nezvládnuté. A 3* hviezdy len kvôli trom predstaviteľkám Lizzy za 2 a ostatné po pol. ()

Jurcekk

Mne to pripomenulo film o pohrebe kde sa jeden najedol halucinogénov a aká to bola prdel. Tuto tieto si vystačili s kokainom. a aká to bola "prdel". A páčila sa mi Lizzy Caplan. ()

teseth odpad!

Seženu tři hezký baby - samozřejmě zrzku, brunetku a blondýnu a dám jim jeden den, hromadu drog a řeknu "Holky chci tam sex, chci tam emoce, chci tam vtip a hromadu klišé. Bohužel scénář vám nedám, protože žádný nemám!" Takhle to asi proběhlo, protože jinak se tento WTF pokus o komedii vysvětlit nedá. Scénář je spíše řada několika rádoby vtipných situací jdoucích po sobě, které mají mít nějakou výpovědní hodnotu. Ta se bohužel někde ztratila mezi drogama a kecama a tak tu zbývá jen kýbl nudy a hromada debilních dialogů. Taktéž herecké výkony jsou na zblití, protože holky fakt neměly co hrát a tak to plácaj od stěny ke stěně, čemuž hrdě konkuruje pánské trio, protože to se taky hledalo až na sebe zbylo!!! Prostě to není nic čím by si člověk zničil nebo zabil odpoledne. ()

Pythonator

Tři pěkné baby na tahu, z nichž ta nejznámější je paradoxně nejméně pěkná (Kirsten Dunst). Plus jedna vyžraná obluda, co se zrovna kupodivu vdává a její muž není kupodivu vorvaň. Tolik asi o filmu, bo film je jenom o babách a především též pro baby. Hodnotím relativně vysoko, protože výstupy Isly Fisherovic a Lízy Caplanovic mě dostaly. Hezky se na holky dívalo. ()

Filatov

U téhle komedie jsem se bavil a musím říct, že nejvýraznější postavou snímku byla pro mě Lizzy Caplan, která film utáhne skoro sama. Vtipných situací bylo opravdu bezpočet a film pobavit opravdu dokázal. ()

soukyd33

Tohle jsem ještě Black Widow dělat neviděl. 😀 Sranda musí být, i když to už ani není vtipné. Vlastně je to návod na to, jak se zbavit těla. Konec vlastně ani nepřekvapí. Hvězdiček 4**** ()

Petunie

Dokoukala jsem to až dokonce, ale nevzpomínám se, že bych se aspoň jednou zasmála. A Kirsten Dunst je tady hodně nesympatická a celekem nehezká. Asi tu tu vdavkuchtivou mentalitu zachycenou v amerických snímcích nedovedu ocenit. ()

PinkButterfl

Film Bachelorette ma dosť sklamal, tešila som sa na moju obľúbenú herečku Islu Fisher, ale ani ona to bohužiaľ tentokrát nezachránila.... Väčšina scén mi vtipná nepripadala, naozaj veľmi plytká komédia, založená na zhulených a opitých kamarátkach. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér