poster

Holky na tahu

 • USA

  Bachelorette

 • Slovensko

  Baby na ťahu

Komedie

USA, 2012, 84 min

 • Týnkaa
  ***

  Jak se říká rozlučce bez nevěsty???..... Hmmm.... Pátek? :D(4.8.2013)

 • ABLABLABLA
  *

  Taková sračka... jak v tomhle můžou hrát takové fajn herečky a herci? To nechápu... sice je fakt, že třeba Isle Fisher ta role sedla, ale stejně mi to nepřišlo o nic méně otřesné, akorát se mi možná trochu znechutila. Kristen Dunst to samé a o Jamesi Marsdenovi radši ani nemluvit. Jediný "příběh/drámo", které mě bavilo bylo mezi postavami, které hráli Adam Scott a Lizzy Caplan... to byla aspoň sranda a nepřišlo mi to tak pitomé jako ostatní "párové" trable... zbytek filmu bylo částečné mučení trapností a debilitou.(30.6.2013)

 • Chermy
  odpad!

  Přemýšlím co ošklivého se asi v životě dělo ženě, která je schopná napsat a natočit příběh o třech krávách, respektive nejlepších kámoškách jedné tlusté husy, ve světě plném dutých nadržených bambusů.... Copak nám asi tahle žena chtěla sdělit? Že krásné ženy jsou jen imbecilní feťačky, bulimičky s nekonečnou touhou strkat si něco do pusy, aby ukojily svůj chtíč, popřípadě se vyblily ke krásnému plochému bříšku? Nebo snad, že muž rovná se pneumatická sbíječka s mozkem vyklovaného drozda? Možná to měl být návod jak na zrzavého bobra.....opít, zkouřit, zfetovat a nechat zajíst Xanaxem...podávat pokud možno ještě teplé. A možná to byla jen upocená a ulepená komedie.... Větřím tu hodně smutné autorčino dětství....(21.8.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Postava ženichova kamaráda (Adam Scott) je v předvečer svatby na tváři viditelně neoholená. Ráno v den svatby je již oholený a o pár filmových minut později má opět na tváři strniště. (Pyron)

 • - Rebel Wilson sa najprv vo filme objaviť nemala. Do role Becky bola pôvodne obsadená Casey Wilson (nie sú v príbuzenskom vzťahu). (Inspector)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace