Holky na tahu

Baby na ťahu

Bachelorette

Komedie

USA, 2012, 84 min

Místní hodnocení (43 %) je podle mě dost nízké, tak černě to určitě nevidím. Celý film se točí hlavně kolem svatebních příprav a toho, jak se dá co pokazit. Je toho samozřejmě hodně, obzvlášť, když ujíždíte na koksu. Nejvíc mě překvapilo, že se nejedná o čistokrevnou romantickou komedii (celkově tu všechny románky jen doplňují děj), kterou jsem podle obsazení i tématiky čekal. Nakonec je to ale dobře, alespoň je tu prostor pro nadhled a i když film jede podle zajetých kolejí, díky krátké stopáži to vůbec nevadí. 6/10(11.11.2014)

"Pane ?? Pane !! Pane taxikář, jestli tam budeme do dvou minut, tak vám ho ukázkově vykouřím !!" - "Hele, Geno, můžeš mluvit chvíli vážně ??" - "Jo, tak jo !! Tak prej vám ho vykouří on !!" ;)(26.7.2015)

Průměrná odpočinková záležitost, kterou vyzdvihuje minimálně o úroveň výš dějová linie Jenny (úžasná Lizzy Caplan) a jejího ex. Bez těch dvou by to bylo možná tak na jednu hvězdičku, protože Kirsten Dunst je neuvěřitelně nevýrazná a protivná a z Isly Fisher, která je jinak sympatická, udělali naprostou blbku. Jinak to není až tak předvídatelné a trapné, jako jiné americké komedie a celkem mile mě to překvapilo. Škoda, že nedotáhli do konce příběh Reagan (Dunst), pak celá její postava tudíž působí úplně zbytečně. Jinak celkem pěkný příběh, škoda, že ho pořádně nevypracovali. Škrtnout Dunst a Fisher, udělal z toho romantiku v hlavní roli s L.Caplan a byla by to paráda. Ale to už je moc kdyby :)(26.10.2012)

• Riddick77

Něco tak hloupého jsem letos v kině ještě neviděl. Recenze zde. 2/10! [2012_novinářská projekce_kino Atlas] (20.10.2012)

Isla Fisher mě rozbíjela. :-D(9.9.2012)