Holky na tahu

Bachelorette

Komedie

USA, 2012, 84 min

• dr.fish

Namíchejte ten koktejl hodně vostrej. Ať to má tempo, ať jsou tam drogy a sex- nebo se o něm alespoň pořád mluví. To je letos oficiální recept na film v Hollywoodu. Asi jim to v Americe vychází, konečně zjistili, že mají ptáky a vagíny a mohou se jimi vzájemně "proklát". Za tím vším se nesměle schovává nepoměrně zajímavější příběh bohužel zasypaný horou banalit, vulgarit a dalších nesmyslů. K tomu podstatnému se tedy nakonec nedostaneme. Ani kočka ani pes a mnoho psů bývá vždy zajícova smrt...45%(13.6.2013)

• berusche

Nic blbejšího jsem dlouho neviděla. Couroidní holky na fetu, co prozřou a už nechtěj bejt na dně. To jste mě teda překvapili. No, a takhle vypadá obraz mladých Američanek?(25.7.2013)

Pravda, není to bůhvíco, ale Lizzy Caplan, její Gena a všechny scény s ní (třeba ta nesmírně poučná debata v letadle :D) jsou skoro za pět, takže suma sumárum solidní průměr.(24.11.2014)

"You know what this is like? It's really just like high school but instead of french homework it's my dick." - "Well, that's not true because french was actually hard." --- Třeba mě zabijte, ale já budu Bachelorette vždycky řadit nad Hangover. A to hlavně kvůli castingu, jinak pozoruhodně kritizovanýmu (Scotta teda chápu, to jo). Jenniny sexuální teorie sou skvělý a celá její postava nemá žádnou chybu, hloupoučká Katie v podání mý první oblíbenkyně mě taky bavila, a Regan v podání mý druhý oblíbenkyně sice zůstávala dost vzadu, ale přesto samo sebou nezklamala.(30.12.2012)

Z pozice akademického puritána je mou svatou povinností stranit se alkoholu, cigaret, drog i nezávazného sexu, ale ten zastydlý puberťák ve mně si tento snímek docela užil. Navíc jsem tušil, že vdávat se dá i s šaty obohacenými o díru, krev a semeno, ale stejně se přiznávám, že na holky s koksem napudrovanými nosy se mi lépe dívá, než s nimi tráví volný čas.(28.10.2012)

• - Rebel Wilson sa najprv vo filme objaviť nemala. Do role Becky bola pôvodne obsadená Casey Wilson (nie sú v príbuzenskom vzťahu). (Inspector)

• - Postava ženichova kamaráda (Adam Scott) je v předvečer svatby na tváři viditelně neoholená. Ráno v den svatby je již oholený a o pár filmových minut později má opět na tváři strniště. (Pyron)