Holky na tahu

Baby na ťahu

Bachelorette

Komedie

USA, 2012, 84 min

Průměrná odpočinková záležitost, kterou vyzdvihuje minimálně o úroveň výš dějová linie Jenny (úžasná Lizzy Caplan) a jejího ex. Bez těch dvou by to bylo možná tak na jednu hvězdičku, protože Kirsten Dunst je neuvěřitelně nevýrazná a protivná a z Isly Fisher, která je jinak sympatická, udělali naprostou blbku. Jinak to není až tak předvídatelné a trapné, jako jiné americké komedie a celkem mile mě to překvapilo. Škoda, že nedotáhli do konce příběh Reagan (Dunst), pak celá její postava tudíž působí úplně zbytečně. Jinak celkem pěkný příběh, škoda, že ho pořádně nevypracovali. Škrtnout Dunst a Fisher, udělal z toho romantiku v hlavní roli s L.Caplan a byla by to paráda. Ale to už je moc kdyby :)(26.10.2012)

Je to takový průměr, ale za tu srandu a skvělé herecké výkony dávám 4 hvězdy! Isla Fisher, Kirsten Dunst a Lizzy Caplan to totálně oživili a dali tomu ten správný šmrnc, takové spojení rozdílných hereček jsem viděla snad jenom v Sexu ve městě. Je to celé stvořeno celkem originálně, že jsem se opravdu nenudila. Doprovodná hudba je skvělá a prostředí také. I mužská část herců je výborná a charismatická. Rozhodně příjemná podívaná.(9.9.2012)

Uhozený, přesto to není sračkoidní komedie.(30.5.2013)

Komédiu od toho nečakajte ani omylom, je to skôr citové dráma troch krásnych kamarátok ktoré sú nešťastné tak dúfajú že si urobia radosť nezáväzným sexom, alebo drogami či uťahovania si a robenie prče s tlstej kamarátky ...(3.2.2013)

"Pane ?? Pane !! Pane taxikář, jestli tam budeme do dvou minut, tak vám ho ukázkově vykouřím !!" - "Hele, Geno, můžeš mluvit chvíli vážně ??" - "Jo, tak jo !! Tak prej vám ho vykouří on !!" ;)(26.7.2015)

• - Rebel Wilson sa najprv vo filme objaviť nemala. Do role Becky bola pôvodne obsadená Casey Wilson (nie sú v príbuzenskom vzťahu). (Inspector)

• - Postava ženichova kamaráda (Adam Scott) je v předvečer svatby na tváři viditelně neoholená. Ráno v den svatby je již oholený a o pár filmových minut později má opět na tváři strniště. (Pyron)