poster

Holky na tahu

 • USA

  Bachelorette

 • Slovensko

  Baby na ťahu

Komedie

USA, 2012, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berusche
  odpad!

  Nic blbejšího jsem dlouho neviděla. Couroidní holky na fetu, co prozřou a už nechtěj bejt na dně. To jste mě teda překvapili. No, a takhle vypadá obraz mladých Američanek?(25.7.2013)

 • Djoker
  ***

  Rajcovnější dívčí trio jsem ve filmu hodně dlouho neviděl. Ani s devítkou u spánku bych si mezi nimi nebyl schopen vybrat. Každá má něco do sebe. Kirsten ráznější role hodně sedla, Lizzy se pro sarkastické bohémky narodila a Isla je roztomilé trdlo k pohledání. Navíc se tady konečně objeví pořádně stylový svatební proslov. Chtělo to dotáhnout všechny linky, možná delší stopáž a byla by to pecka.(13.1.2016)

 • Tuxedo
  **

  Je zde propastný rozdíl mezi filmy jako Ženy sobě či Zbouchnutá a filmy typu Válka nevěst či právě Bachelorette. Ten rozdíl je v tom, že hrdinky jsou v tom druhém typu filmů obvykle hloupé, namyšlené, bezohledné a povolné fúrie, jež svoje sobecké cíle krývají pod rouškou přátelství a dobrých úmyslů (ať jde o "dokonalou" svatbu nebo jen o to zapařit na svatbě ne až tak úplně kámošky, ale která se náhodou vdává, tak proč toho neyužít), ke všemu pořád vřeští a u filmech s nimi obvykle vyděšeně třeštím oči, než abych se smál nebo se o cokoliv ve filmu vlastně zajímal. Prostoduchost Isly Fisher tentokrát není roztomilá, Kirsten Dunst a Lizzy Caplan mají navíc.(10.9.2012)

 • Aljak
  ***

  Ale no, zase až také zlé aby to malo len 43% to určite nebolo. Náhodou prvá polovica bola fakt super, dokonca to bolo aj celkom zábavné. No potom keď si začnú všetky tri uvedomovať, že ich správanie nie je úplne vhodné, tak bohužiaľ celková úroveň tejto romantickej komédie išla dosť dole. Tá hlavná zápletka mohla byť aj o niečo lepšia ako oprava roztrhaných svadobných šiat, ale aspoň že sa na to potom nakopili aj ďalšie veci. Keď sa to tak globálne vezme, bolo to celkom schopné - a najviac zo všetkého Gena (Lizzy Caplan), ktorá bola úplne fantastická a bola tou najlepšou súčasťou tohto svadobného filmu.(23.7.2013)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $3miliónyTržby USA $447,954Tržby Celosvetovo $10,058,116▐ otravnosť na druhú, na prvý pohľad to malo v celku zaujímavé obsadenie ale hrať v takomto niečom trápnosť šedivá /10%/(7.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace