Holky na tahu

Baby na ťahu

Komedie

USA, 2012, 84 min

• Ev.D.

,,Zavolej mi. Pojď na záchod." / ,,Jak se říká rozlučkám bez nevěsty? Pátky?"(23.7.2014)

• kaylin

Nevím, jestli si z nás filmaři neudělali trochu srandu. "Holky na tahu" mají být údajně generační výpovědí o tom, jak se ženy jsou schopné ztratit ve svých malichernostech a nedovedou pořádně žít, nemají žádný smysl. Jenže tohle platilo v případě snímku "Ženy sobě", rozhodně to neplatí pro "Holky na tahu". To je totiž jen nablblá komedie, která se trapností za trapností, snaží ukázat, že i holky to umí pořádně rozjet a že to někdy dopadá vážně hrozně, až katastrofálně. Herečky celkem zajímavé, herci ucházející, ale konečný výsledek je stejně jen pitomost bez děje, která se točí kolem roztržených, poblitých a postříkaných šatů. Nejhorší na tom je, že se scénáristka/režisérka snažila postavám dát trochu hloubku, ale nějak to celé nefungovalo. Když je film trapný, nic to nezachrání. Blbé vtipy, blbé promluvy a ještě děsivější filosofování o ničem. A pointa? No, skoro se mi z toho chtělo brečet. A žili spolu šťastně až do smrti. Tenhle film je tak neskutečně povrchní, i když si chce hrát na trochu víc, že jsem měl skutečně co dělat, abych se dodíval. A to mají "Holky na tahu" necelých 80 minut čistého času bez titulků. Opravdu má smysl natáčet takové filmy? Film, které se snaží parazitovat na úspěšných kouscích poslední doby? Ne, tohle je špatně. I když se postavy chtějí tvářit jako skutečné, jsou to pořád jen karikatury. Ne, prostě ne. Tenhle film byl chyba. Velká. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/divosi-10-years-divoka-stvoreni-lets.html(5.3.2013)

Isla Fisher mě rozbíjela. :-D(9.9.2012)

Ále co, půjdu proti proudu... Ty vole, to byla bžunda, totálně vymaštěné krávy (jako běžně v životě), v totálně vylízaném podání (jako běžně v životě), bez potřeby smysluplné katarze (jako BĚŽNĚ v životě). 80%(18.12.2013)

• Lenulinka

Neskutečně protivný "film". Nechápu, jak do tohoto někdo mohl investovat a už vůbec nechápu, jak se tomu mohla Kirsten propůjčit. Odpad!(2.10.2012)