poster

Holky na tahu

 • USA

  Bachelorette

 • Slovensko

  Baby na ťahu

Komedie

USA, 2012, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Rozhodně to není komedie, ale na pořádné drama je výsledek bohužel příliš povrchní. Líbily se mi hlavní hrdinky (Dunst ráznější role překvapivě sedne, Caplan je prostě uber-cute podivín a Fisher je natolik roztomilá, že jí rád odpustím, jakou blbku vlastně hraje). Chápu, že má jít o jistou generační výpověď na téma, jak umí být moderní ženy v prdeli, ale ta zvolená výpověď není doladěná. Pákrát se člověk pousměje, sem tam není těžké se vcítit do toho, co postavy prožívají. Ale chybí tomu silnější uchopení i lepší vykreslení postav (chlapi tu jsou za úplné idioty). Úvodní trio mi nicméně sedlo, takže za smířlivých 50% (vzhledem ke zdejším ohlasům zaokrouhluji směrem nahoru). Více zde.(22.9.2012)

 • eraserhead666
  ***

  "Vysrat se na všechny!" Isla Fisher mě hrozně bavila v Nesvatbových a jsem rád, že si tu roztomilou ztřeštěnost z toho filmu dokázala udržet i pro další roli. Díky obsazení ústřední trojice (Caplan s Fisher zabíjí, Dunst překvapivě dává dospělou roli - a i na záchodcích jí to jde) vcelku slušná podívaná. Mužské role nevýrazné, ale to je v podobných filmech norma, tohle je holčičí jízda.(30.8.2016)

 • Malarkey
  ***

  Na tenhle film jsem koukal vlastně jenom a pouze kvůli Kirsten Dunst. Říkal jsem si, že to na způsob pařby, akorát místo kluků budou holky a celý to bude hrozně bláznivý, uječený a ubrečený. Nakonec jsem se nestačil divit, jak mi ty tři holky přišli sympatický. Kirsten Dunst si zahrála tak trošku dominu a to se mně docela líbilo. Člověk se u toho zase nezasmál tolik, na kolik by si představoval, ale na druhou stranu to fakt nebylo zase tak úplně špatný.(25.4.2013)

 • Dzeyna
  ****

  Je to takový průměr, ale za tu srandu a skvělé herecké výkony dávám 4 hvězdy! Isla Fisher, Kirsten Dunst a Lizzy Caplan to totálně oživili a dali tomu ten správný šmrnc, takové spojení rozdílných hereček jsem viděla snad jenom v Sexu ve městě. Je to celé stvořeno celkem originálně, že jsem se opravdu nenudila. Doprovodná hudba je skvělá a prostředí také. I mužská část herců je výborná a charismatická. Rozhodně příjemná podívaná.(9.9.2012)

 • VasaX
  *

  Bachelorette získává hvězdičku, což je asi tak fér na to, co mi tato "komedie" dala a jak mě oslovila. I přes celkem schopné herecké obsazení je takhle komedie nevtipná, prázdná a víceméně i v důsledku nudná. Asi víc se o tom nemá smysl rozepisovat, natož zmiňovat těch pár ojediněle dobrých míst (ono to v důsledku vyznívá spíše jako plytké drama, než jako komedie). Hlavní pozitivum vidím v tom, že to má jen 87 minut. Takže asi tak...(27.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace