Holky na tahu

Baby na ťahu

Bachelorette

Komedie

USA, 2012, 84 min

Místní hodnocení (43 %) je podle mě dost nízké, tak černě to určitě nevidím. Celý film se točí hlavně kolem svatebních příprav a toho, jak se dá co pokazit. Je toho samozřejmě hodně, obzvlášť, když ujíždíte na koksu. Nejvíc mě překvapilo, že se nejedná o čistokrevnou romantickou komedii (celkově tu všechny románky jen doplňují děj), kterou jsem podle obsazení i tématiky čekal. Nakonec je to ale dobře, alespoň je tu prostor pro nadhled a i když film jede podle zajetých kolejí, díky krátké stopáži to vůbec nevadí. 6/10(11.11.2014)

Průměrná odpočinková záležitost, kterou vyzdvihuje minimálně o úroveň výš dějová linie Jenny (úžasná Lizzy Caplan) a jejího ex. Bez těch dvou by to bylo možná tak na jednu hvězdičku, protože Kirsten Dunst je neuvěřitelně nevýrazná a protivná a z Isly Fisher, která je jinak sympatická, udělali naprostou blbku. Jinak to není až tak předvídatelné a trapné, jako jiné americké komedie a celkem mile mě to překvapilo. Škoda, že nedotáhli do konce příběh Reagan (Dunst), pak celá její postava tudíž působí úplně zbytečně. Jinak celkem pěkný příběh, škoda, že ho pořádně nevypracovali. Škrtnout Dunst a Fisher, udělal z toho romantiku v hlavní roli s L.Caplan a byla by to paráda. Ale to už je moc kdyby :)(26.10.2012)

• ecceHOMMO

Hlúpe a blbé, bez štipky vtipu ...také sú Holky na tahu.(18.3.2013)

"You know what this is like? It's really just like high school but instead of french homework it's my dick." - "Well, that's not true because french was actually hard." --- Třeba mě zabijte, ale já budu Bachelorette vždycky řadit nad Hangover. A to hlavně kvůli castingu, jinak pozoruhodně kritizovanýmu (Scotta teda chápu, to jo). Jenniny sexuální teorie sou skvělý a celá její postava nemá žádnou chybu, hloupoučká Katie v podání mý první oblíbenkyně mě taky bavila, a Regan v podání mý druhý oblíbenkyně sice zůstávala dost vzadu, ale přesto samo sebou nezklamala.(30.12.2012)

• Trellíno

Musel bych asi v paměti bagrovat hodně dlouho, abych si vybavil film, ve kterém jsem měl tak nutkavou potřebu rozkopat držky uplně všem postavám, a to od první do poslední minuty. Když si k tomu přidám, že většinu z nich hrajou mý docela oblíbený herci, pak se tady někomu fakt povedl naprostý majstrštyk. S 3DD Piraňou největší hrůza v kinodistribuci roku 2012.(21.1.2013)

• - Postava ženichova kamaráda (Adam Scott) je v předvečer svatby na tváři viditelně neoholená. Ráno v den svatby je již oholený a o pár filmových minut později má opět na tváři strniště. (Pyron)

• - Rebel Wilson sa najprv vo filme objaviť nemala. Do role Becky bola pôvodne obsadená Casey Wilson (nie sú v príbuzenskom vzťahu). (Inspector)