poster

The East

 • Česko

  Východ

 • USA

  The East

 • Slovensko

  Východ

Psychologický / Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA / Velká Británie, 2013, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  ***

  Ekoskupina Východ se snaží lidem ukázat správnou cestu. No, někdy použije i řekněme neortodoxní metody, ale většinou dostáhne svého. Jenže co když je to celé vlastně jinak? Ellen Page hraje (pro mě strašně) nesympatickou postavu snad poprvé a musím říct, že je v tom sakra dobrá. Alexander Skarsgard podává svůj standartní výkon a právě oni dva jsou tím, proč stojí za to tenhle film vidět.(22.10.2013)

 • Duotone28
  ***

  Tešil na stupňujúce napätie, ktoré sa ale vobec nedostavilo. Viac menej to bolo vždy na rozmedzí nudy a zábavy, čiže dnes len za priemer. Nazdar(2.10.2013)

 • dr.horrible
  ****

  The East bohužiaľ dopláca na angažovanosť tvorcov a snahu predať posolstvo. Batmanglij natočil výborný film, respektíve natočil TO výborne; originálne a ústredné dve mladé herečky sú opäť famózne, ale aspoň pre mňa; záverečné scénky prebíjajú niekoľko predošlých vynikajúcich scén aj snahu Brit Marling. A prečo? Aby bol svet krajší. Naivné. V spomienke ale našťastie zotrvá skôr to pozitívne. 85%(9.9.2013)

 • sochoking
  ****

  Pre mňa výborná oddychofka, ale s nesympaticky povýšeneckou držkou krpatej Ellen Page a minimálne tristo rokov starou Patricii Clarkson, ktorá sa už už pomaličky za behu začína mumifikovať .(7.9.2013)

 • Enšpígl
  **

  Film má v sobě pořádnej kus pravdy ohledně kritiky mocipánů, jen je škoda, že do filmu až na Ellen byli obsazeni herci jejihcž charisma může soupeřit leda tak s charisma maďarskýho poníka. On i samotnej děj měl několik nelogik, při kterých si člověk připadá jak Vinnetou v iglů a který mu nedovolí se vcáknout do děje se vším všudy. Rozhodně to není film o napětí, ani o nějaký akci, spíš nakusuje zajímavý téma.(3.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace