Gorila

Komedie

Česko, 2011, 66 min

Jan Horáček
  • AnuszkaH

Nemám nic proti "punkovým" filmům, které porušují dramatickou, dějovou, vizuální nebo jakoukoliv jinou složku filmu. Dokonce si troufám říct, že právě takové, experimentálnější, filmy mám ráda. Ale tohle jsem prostě nezvládla (možná jak řekl náš profesor je to i založeno na tom, že ženské pohlaví tento snímek vnímá trochu jinak). Oukej, film měl nějaké poselství, které v punkové verzi podává divákovi - poselství není nijak hluboké, ale to, jakým způsobem je to podáváno herci, mi přijde naprosto neúnosné (vždyť se u toho sami smějou, nejde jim rozumět a podobně)... Film jsou dokoukala později doma, po dlouhé době něco, co mě donutilo odejít z kina - ale uznejme, že to je taky docela úctyhodný výkon.(8.11.2012)

Tak tomuhle se říká "známka punku" :-) Velmi zábavné a solidně zahrané.(5.12.2011)

Skutečně absolutní punkovina skrz na skrz, která si nedělá hlavu s nějakým řemeslem, herectvím, ani logikou, ale přesto je poměrně zábavná. Jako poloamatérské divadelní čtení (tak jsem se s touto látkou setkal poprvé) ale celý tendle za vlasy přitažený koncept funguje nesrovnatelně lépe...(11.4.2012)

Čistý punk ... (autorům bych rád vzkázal, že žralok obyčejně nemá na chlupatých nohou radioaktivně žluté ploutve ;-) )(10.1.2012)

• Angalo

Natočili film úplně o hovně, mysleli že je to známka punku.(31.8.2012)