Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

Slida79

Zajímavé Fantazy, prostřední část filmu opravdu pecka, ale jak tu všichni píšou škoda toho konce. Ale určitě stojí za shlédnutí. Dávám 4* zasloužilo by si třeba aspoň 75% za výkon Daniela Radcliffa ()

CheeseFigure

Neviem, či je to pivom, alebo tým, že mám rád divné WTF filmy, ale mne sa to, čím bližšie ku koncu to bolo, páčilo. (Nemyslím to tak ako u Revenanta, kedy som sa už konca nemohol dočkať) Či už je to tím, že Radcliffovi prišli na pomoc hady a potrestali tú odpornú (dušou, vzhľadom rozhodne nie) servírku alebo koncom, kedy sa Radcliffe po kamarátskych jatkách zmenil na anjela a hneď aj na satana (či inú verziu diabla) a vykonal pomstu na vrahovi (ktorého identitu ste mohli uhádnuť už v skorých štvrťhodinách filmu). A pred tím sme tu ešte mali bozk páru gayov, moc úprimnosti od obyvateľov mesta i od rodiny a pár výletov do detských čias hlavného hrdinu. ()

AmunRa

Překvapivě zajímavá mysteriozní detektivka, které Daniel Radcliffe dokonale sednul. K vyšetření vraždy, ze které ho obviňuje prakticky každý, musí hrdinovi narůst rohy a lidé mu musí začít svěřovat své tužby. Herecky různorodé - Radcliffe, Joe Anderson, ale třeba i Heather Graham si role užívají, většina se však jen veze a nijak svými výkony nevyčnívá. Bez fantaskního ozvláštnění by film zapadl jako podprůměrná detektivka s bídným scénářem, ale právě ono ozvláštnění posunuje film o dvě hvězdy nahoru. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

uprchlice

Režisér Alexander Aja se dal trochu jinou cestou, než je u něj obvyklé. Namísto krvavých remaků, natočil fantasy horror o velké lásce a velké pomstě. V hlavní roli se představil Daniel Radcliffe jako anděl s rohy, který pátrá po vrahovi své dívky. Zajímavý a netypický film, který se jen tak nevidí, obzvlášť u Aji. Skvělé efekty a příběh celkově. Triky na perfektní úrovni a Radcliffe zde pokračoval ve své horrorové "kariéře", která mu po Ženě v černém také vynesla úspěch. Rohy jsou skvělou odreagovací metodou, jak se zabavit a vyděsit naráz. ()

Pokri

Pekný mix žánrov. Aja je skvelý režisér, ktorý je už zárukou kvality, a tak je tu najpríjemnejším prekvapením Radcliffe. V pohode ťahá celú (nie úplne krátku) stopáž a nie poslednýkrát dokazuje, že filmové bizarnosti mu svedčia. ()

Frank2

Myslím, že neprávem přehlížený film a naprosto úžasnou myšlenkou a hereckým obsazením. Celý film jsem sledoval se zatajeným dechem a musím jej jen a jen pochválit. Popravdě netuším proč u nás nebyl uveden do kin kam by jistě diváky přitáhla už jen notoricky známá tvář Harryho Pottera. ()

Machaut

Vzhledem k tomu, že jsem nejprve četl knihu, tak toto bylo opravdu, ale opravdu slabé. Kniha je excelentní, ale film jí nesahá ani po kotníky. ()

Koral11

Tak nějak jsem si na tento film vzpomněla, že jsem jej nikdy nedokoukala a rozhodla se to napravit. Ulítlé.. hlavně na konci se člověk musí smát, nebo alespoň já se smála. :) Film je pro mě příjemný průměr, ale zase jej asi na delší dobu odložím, než se na něj rozhodnu znovu podívat. :) ()

Jankocour

Naprostá kravina, nakonec jsem to dokoukal kvůli June a byl jsem zvědavej proč ho opustila. Nicméně naprosto nesmyslná zápletka s rohama, kterou jsem asi jedinej podle ostatních nadšenejch komentářů okolo nepochopil. A věčně ufňukanýmu Potterovi se nedá věřit ani nos mezi očima. ()

Lukets

Hodně ujetý film s těžkými smysly hloubkou. Samotný název představuje něco nad čím se je třeba zamyslet. Postava Iga nám ukazuje, zklamání, bolet, kterou máme každý v sobě, hlavně zde převažuje své přesvědčení a touha po odkrytí pravdy, kterou je třeba ukázat všem. Harry Potter v psycho dramatu s prvky metafory? Proč ne ! ()

JB001

Dlouho jsem váhal jestli si to mám na Netlixu pustit a udělal jsem chybu. Nic jsem si o tom nepřečetl a v tomto případě risk nebyl zisk. Byl to ztracený čas. Kromě hudby mne to ničím nezaujalo ()

Baroque

mohlo to byť dobré. dokonca dosť dobré. keby to ten patetický koniec všetko nezmrdal... a radcliffe? ako vždy o ničom a bez charizmy. ()

Nymfona

Hezká oddychová volovinka... ale fakt nwm, co to bylo za žánr... horor, fantasy, komedie, či snad béčkový horor ?? Nejvíc asi pobavil konec - “po stržení řetízku” 😃😃😃 50% za magorský nápad ()

Kubakomi

Na film jsem se těšil, protože Daniel Radcliffe je můj "dětský hrdina". Navíc mě zaujal i nápad a žánr, jelikož jsem jak ujetej na horrory. Bohužel, tenhle film je postupem děje ujetější a ujetější. Z hororu se náhle stává komedie, která vlastně ani není vtipná. Ani logická. Ani napínavá. Ani nic. Vlastně mi Rohy nedaly žádné pocity. Hororové prvky tam byly asi tak tři vteřiny z celého dvouhodinového snímku. Na angličtinu jsem byl příliš unaven, tak jsem si pustil dabing. Jenže ani ten se nedal poslouchat. Myslím, že si v dabérském štábu taky něco šlehli, než šli nahrávat. 2 hvězdičky dávám jen díky nápadu, který potenciál skutečně má, ovšem zde nebyl využit. A také díky hereckému výkonu Harry... teda Daniela Radcliffa, který mě osobně nezklamal. ()

flyer.nick

Já vlastně nevím jestli se mi to líbilo. Je to zajímavé, ale spíš mi to přišlo jako taková lehce fantasy romantika šmrnclá kriminálkou pro ženské. Dívalo se na to dobře, ale že bych to musel vidět znovu to asi ne. ()

pichta

Zaujímavé spojenie protikladov a sranda s náboženských veci. Dobre poňaté myšlienky ľudí, trtkajuci doktor so sestrou, teplí policajti, úprimný kňaz atd. Sci-či, dráma, komédia, horor v jednom ()

Colomba666

Rohy se, překvapivě, docela hodně povedly. Radcliffe bude až nadosmrti Harry Potter, ať se na mne nezlobí, ale prostě je to tak, ta hadí scéna to jen potvrdila :D ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)