Naboř a ujeď

Hit and Run

Udri a zdrhni

Akční / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2012, 100 min

I přes dva, tři totální kopance ve scénáři se nakonec přikloním ke třem, protože film ubíhá solidním tempem a několikrát jsem se i docela slušně zasmál. Vyladit pár logických nedostatků, bylo by to za čisté 3 *. Takhle je to za mě za 5/10.(9.4.2013)

• Pepinec

Kdepak Naboř a ujeď, ale Zkoukni a zahoď! Originální asi jako každodenní západ Slunce za naším kravínem a humoru se tu taky nenajíte. Nejlepší na tom všem je zadek Kristen Bell. Což by nebylo až tak marné, kdyby šlo o moje dnešní rande, ale že jde o film, je to docela průser...(14.8.2013)

• shyster

Nedokoukáno, ale to jen proto, že postavy říkají strašný hlouposti a všechno se tváří být strašně cool a ono je to jen trapný.(26.12.2012)

• - Ide o nezávislý film natáčaný bez podpory veľkého štúdia, ktorý produkoval Dax Shepard (Charles Bronson) spolu so skupinou svojich priateľov, vrátane jeho priateľky Kristen Bell, ktorá si zahrala rolu Annie Bean. (m.a.t.o.)

• - Rozpočet predstavoval iba 2 milióny amerických dolárov, z čoho polovica bola utratená za práva na hudbu použitú vo filme. (m.a.t.o.)

• - Při honičce na opuštěném letišti a při následné přestřelce bylo ustřeleno zrcátko u Corvetty. Později je ale v dalších záběrech zrcátko zpět na svém místě a bez poškození. (Danny F.)