Naboř a ujeď

Udri a zdrhni!

Hit and Run

Akční / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2012, 100 min

Nenazýval bych to komedií, ale zábava to byla a mě to fakt příjemně uteklo. Jsou tam dobrý honičky, dobrá hudba a hlavní hrdina mi taky po nějaké době přestal vadit.(25.7.2013)

• shyster

Nedokoukáno, ale to jen proto, že postavy říkají strašný hlouposti a všechno se tváří být strašně cool a ono je to jen trapný.(26.12.2012)

Zábavná blbinka, ktorá poteší komickými a dobre zahranými postavami (každý je tu slušný exot), tušením ich blížiaceho sa stretu (ktorý nemôže dopadnúť dobre), a tiež množstvom auto honičiek, ktoré (hlavne prostredím) pripomenú Auto zabiják (Tarantina tu majú radi). Vtipné gagy jedna-ku-jednej striedajú menej vtipné, a celé to pokope drží uveriteľná chémia medzi Shepardom a Kristen Bell. Sympaťáci.(4.4.2013)

Malý film roztomilý tím, že opravdu ale opravdu vznikl pro radost a ne pro peníze. Je to na něm vidět a i přes klišoidní zápletku a klišoidní rozuzlení je pořád sympatický. Smajlík.(25.12.2012)

Hodně pohodová záležitost :)(27.12.2012)

• - Auto, ktoré Yul (Dax Shepard) postavil s otcom, je Lincoln Continental 1967. Alex (Bradley Cooper) jazdí na Cadillacu CTS-V Sport Wagon. (sWONDER)

• - Při honičce na opuštěném letišti a při následné přestřelce bylo ustřeleno zrcátko u Corvetty. Později je ale v dalších záběrech zrcátko zpět na svém místě a bez poškození. (Danny F.)

• - Väčšina áut, ktoré možno vidieť vo filme, vrátane pretekárskej bugíny patrí Daxovi Shepardovi (Charles Bronson). Najmä z tohto dôvodu sa pri natáčaní automobilových naháňačiek nenechal zastúpiť profesionálnym vodičom. (m.a.t.o.)