Naboř a ujeď

Hit and Run

Udri a zdrhni!

Akční / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2012, 100 min

70%.. Nakonec docela příjemná oddechovka s řadou známých tváří. Za velkou pochvalu stojí zejména pohodový soundtrack, našlapané káry a kouzelná camea Jasona Batemana a Beau Bridgese.(2.10.2012)

Zábavná a pro mě známými tvářemi obsazená akční komedie, která si na nic nehraje a baví od začátku do konce. Chemie mezi Daxem Shepardem a Kristen Bell funguje, Michael Rosenbaum opět hraje idiota a opět ho hraje perfektně, ale nejvíc asi překvapí pološílený Bradley Cooper se svým příšerným účesem. Dokonce se tam mihne i Beau Bridges, Jason Bateman a Joy Bryant, se kterou Dax Shepard tvořil dvojici v seriálu Parenthood a tudíž je vidět z jiného úhlu a v odlišné herecké poloze bylo dost zajímavé. Příjemná oddychovka!(13.5.2015)

• Boogeyman

Čuráček má nadupanou hustokáru a chce se jí pochlubit. Normální člověk jí vylepí na facebook, Dax Shepard sežene bandu hvězdných kámošů a natočí o káře film, kterej si vydupe i do kin. Takže kára je luxusní, o tom žádná, ale ta omáčka kolem ní je kokotina nejhlubšího zrna.(24.2.2013)

Až budu jednou umístěn v programu na ochranu svědků, tak si zvolím tvrďácky zkrocené jméno Ennis Del Mar nebo Jack Twist a rozhodně neodvezu žádnou blonďatou pipinu do města, odkud jsem s falešnou identitou statečně utekl. Charlie Bronson je však příliš polepšený zmetek na to, aby svou přítelkyni poslal autobusem, takže si spolehlivě zadělal na problémy, při kterých jsem se skvěle pobavil. Někdo zkrátka považuje federálního agenta neustále honícího své auto za hloupou figuru, někomu mohou dredy na hlavě Bradley Coopera připadat trapné, někoho uráží spolek nahých důchodců a někdo považuje motor se sedmisty koňskými silami za slabý na pořádnou honičku, ale mně to připadá na pohodovou road movie naprosto dostačující.(4.3.2013)

Film je svým lehkovážným, volnomyšlenkářským stylem podobný Mistrům hazardu. Vyzdvihl bych pohodovou atmosféru, povedené honičky a fyzický humor - nejlepší kousku předvádí Tom Arnold, coby absurdně neschopný agent, který se při každé příležitosti zraní nebo minimálně rozseká své auto. Čili závěrem, není to žádné veledílo, ale pobavit umí.(11.2.2013)