Naboř a ujeď

Udri a zdrhni!

Hit and Run

Akční / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2012, 100 min

Vůbec špatný film to není. Navíc je zde skvělé obsazení, všichni staří známí z mých oblíbených filmů a seriálů. Chvílema to přeci jen mohlo rychleji odsejpat. Na začátku byl právě pomalejší rozjezd, kdy jsem nevěděl oč půjde, ale konec to napravil. Jen tak tak to dalo na 4*.(8.6.2013)

Film je svým lehkovážným, volnomyšlenkářským stylem podobný Mistrům hazardu. Vyzdvihl bych pohodovou atmosféru, povedené honičky a fyzický humor - nejlepší kousku předvádí Tom Arnold, coby absurdně neschopný agent, který se při každé příležitosti zraní nebo minimálně rozseká své auto. Čili závěrem, není to žádné veledílo, ale pobavit umí.(11.2.2013)

• Attta

Velice pohodová komedie a výjimečně mě tu nevadilo ani to, že je to z produkce USA. Pokud vypnete mozek a budete to brát čistě jako komedii u které nechcete nic řešit, tak to slouží velice dobře jako odreagovačka. Mezi tou kopou amerického odpadu komedií, je tohle určitě ta lepší.(12.4.2015)

Zábavný snímek, u jehož sledování jsem si vzpomněl na ptákovinu Mistři hazardu. Naboř a ujeď je takový klasický příjemný film na jedno podívání. Některé scény určitě stojí za pozornost, například když Bradley Cooper doporučuje psí žrádlo. Film tak nějak bezproblémově dojede do vytouženého cíle. Malinko lepší průměr.(18.1.2013)

Proč jsem si to pustila? Protože tu hraje má oblíbenkyně Kristen Bell, oblíbenec Bradley Cooper a taky hodně dobrý Dax Shepard a měla to být komedie. Docela hodně jsem se na film těšila, bohužel byl ale trochu zklamáním. Ne že bych se nebavila, ale nebylo to to pravé ořechové. Řekla bych, že je to zase jeden z těch snímků, kdy všechny dobré scény narvali do traileru a film už byl o ničem třeba jako Ted, ale každopádně dobrá oddechovka na večer.(7.2.2013)

• - Při honičce na opuštěném letišti a při následné přestřelce bylo ustřeleno zrcátko u Corvetty. Později je ale v dalších záběrech zrcátko zpět na svém místě a bez poškození. (Danny F.)

• - V úvodní scéně, kdy Randy (Tom Arnold) telefonuje s Charliem (Dax Shepard) a zároveň řídí, drží svůj iPhone vzhůru nohama. (Dr Lizal)

• - Alex (Bradley Cooper) nosí v celém filmu sluneční brýle Oakley. (JORDY)