Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

IGB

Aj mne sa sem tam stane, že s autom skončím mimo cesty. Aj zbraň som už držal v ruke. Po piatkovom resete aj ja hovorím štýlom, akým prebiehala väčšina komunikácie vo filme - od tém, cez slová až po gestiko-mimiku. Ale na Kristen Bell som ešte neležal. Žiadny záchvat beznádeje sa nekonal. Film sa pozeral v celku dobre. TRi hviezdy, jeden pozdrav pre Kristen v jej rodnom jazyku - "Hey" a práca je hotová. ()

Sao Saoi

Milá naháňačka na autách, v ktorej musí byť odkaz na poriadny "Bourák" z minulosti, nad ktorým budú všetci vyšilovať a k tomu mala zrada lásky a priateľstva. Niektoré scénky ako z Top Gear-u alebo od Kena Blocka a jeho Gymkhany. Už len kvôli ním sa to oplatí pozrieť. Ale na Hangover to teda nemá :) Celkové skóre: 73% ()

JARDAHONDA

Komedie ve stylu road movie, která nesundá nohu z plynu. Svižný film, který je ničím nenáročný a působí velmi pohodově. 85 % ()

rh1

Kamosi si urobili film pre radost... Niektorym vtipkom rozumeju mozno len oni sami,ale inak celkovy vysledok je uplne v pohode... Pri pohlade na dreddoveho Coopera v cervenych adidas teplakoch a bielom tricku som si skoro cvrkol od smiechu... ()

bavorak2

Tak takhle ne.Nemá to zápletku,o humoru nebudeme ve spojení s tímhle filmem ani žertovat.Ruce pryč!Ušetříte hoďku a půl snad drahocenného života. ()

Aresko123

tento film vam povie hned v nazve co s nim mate urobit. zahodte ho rychle na zem a utecte od neho najrychlejsie ako vladzete...... ()

hajner

Slabé málo vtipné a pekelne neuveriteľné. Nesedelo to do súvislej dejovej línie a množstvo chýb mi bilo do očí. Úsmevné momenty mi spôsoboval len nemotorný ochranný policajt čo by sa zabil sám a nepotreboval by pomoc. Ale bolo ho tam pramálo a takého strážcu by som nechcel ani na diskotéke. Opätovné zosmiešňovanie polície a chytré reči nič pre mňa slabé. ()

golgoth

Ešte trochu niečoho a mohlo to byť vtipné. Ešte trochu niečoho a mohlo to byť akčné. Ešte trochu niečoho a mohla to byť auto-naháňačka. Ale takto to nebolo nič. Hviezda za zopár vtipných scén. ()

GalaktikHero odpad!

Tak toto sa fakt nedalo dopozerať ani do polovice!!! Bez nápadu, ako keby pozliepané zo scéniek na stužkovej... velebnosti, du blejt!!! ()

olly32

Vtipná,originálna road-movie s dobre obsadenými hercami, na komédiu slušnou akciou a zo začiatku pútavým príbehom, ale čím viac sa blíži k záveru, scenáristom dochádzajú nápady a tým len dialogy blúdia v bludnom kruhu a završia sa predvidateľným záverom. škoda, malo to našliapnuté na jednu z najlepších komedii roka. ()

klobasa

Určitý druh dementních filmů se sklonky k absurditě mám rád,ale toto?Trapnost je snad jediné slovo, které se mi ve spojitosti s tímto dílem vybaví.Ne že bych to nedokoukal,ale pravděpodobně jsem u toho usnul a pak už jsem byl línej si ten konec pustit.Někdy mě bylo trapně i za tvůrce!A tímto bych vás chtěl varovat, budtě chytřejší než ja jež jsem byl částěčně ovlivněn fotkam zde a film si pustil!totální zklamání! ()

Edwin44

Celkem vtipná road movie. Je pravda že vtipnějších scén tam mohlo být víc na úkor kecacích scén ale celkem to ušlo. Obsazení je parádní, zejména Bradley Cooper s dredama vypadá suprově a Kristen Bell je opravdu kus!!! ()

Als.D

Má to vtip a má to šmrnc a díky tomu i osobní kouzlo. Jsou tam rychlá auta, hezké herečky a vcelku dobří herci. Díky této kombinaci to má smysl shlédnout a nic tím neztratit. Na zabití odpoledne při špatném počasí ideální. ()