Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

montel

Annie (Kristen Bell) žije se svým přítelem Charlesem (Dax Shepard) v malém městě v USA a doufá, že nepříjde o místo učitelky. Její nadřízená jí ale nabídne práci v L.A. a Annie je z ní celá nadšená. Problém je, že Charles je v programu na ochranu svědků a nemůže opustit město. Ten se ale rozhodne, že své dívce splní její sen a tak opráší svůj bourák a vydává se napříc státy do velkoměsta andělů. Problém je v tom, že se o jeho cestě dozví gangsteři, proti kterým má Charles svědčit a zoufale se jej snaží dostat. Po cestě navíc Annie odkrývá Charlesovu minulost a zjišťuje, že nežije s obyčejným chlapíkem ale s bývalým řidičem zločinců...Tento film vypadá okrajově jako něco u čeho se divák jistojistě skvěle pobaví. Opak je ale pravdou, příběh je nudný a navíc strašně průhledný. Něco takového by nebavilo ani před dvaceti lety. Herci jsou hrozní, hlavní hrdina nesympatický. A tak jediné proč se na film dá jakžtakž dívat je, že celkem slušně odsejpá. Ještě štěstí, že je stopáž přijatelná. 40% ()

tinss_18

A ďalší z filmov, kde trailer je lepší ako film. Tešila som sa, kedy si tento film pozriem, ale nejak veľmi sa mi to nepáčilo. čakala som od neho oveľa viac. Príde mi to také suché. K. Bell zahrala rolu dobre, zopár vtipných scén, ale nato, že to má byť komedia, tak som to pozerala s vážnou tvárou. ()

dudel3333

jednoduchy pribeh sršte jednoduchšiou zapletkou.Mile,pekne,nenaročne..................jednohubka ako vyšita.Nikto sa na nič nehra,ubieha to rychlo.Velmi sympaticke herecke osadenstvo si to užilo a ja s nimi. ()

Appsalaj

Jsem fanouškem toho žánru filmů takže jsem po dlouhé době nějaký takový film uvítal proto uděluji 4 hvězdy. Film je rozhodně zábavný a stojí za zhlédnutí jako takové odreagování. ()

winifred1

Dax a Kristen si prostě natočili film, dobře se u toho bavili, promítli tam i své osobní postoje a názory a Dax si k tomu přizval svého dobrého kamaráda Bradleyho......příjemný film na letní večer, který určitě neurazí....3+ ()

ZekiZeki

Tom Arnold si krade film pro sebe. Celkem nechápu, proč se nikdy neprosadil do hlavních rolí komedií jako třeba Kevin James. Hlavní hvězda, scénárista i spolurežisér v jedné osobě, Dax Shepard, pak prokazuje poměrně slušný talent, ale nevím, nevím, jestli to někdy bude stačit na první ligu. Čiší z toho spíše rutinérství, než geniální řemeslo. ()

Bull2

Je to tak šílený, až je to svěží a vlastně i vtipný. S trochou nadsázky se na to dá dívat a příšernou story překonají některé dobré scénky a "americké" vtípky. Bradley vypadá jako jamajčan, hraje jako dřevo a vůbec tahle role není pro něho. Hlavní hrdina je ze začátku nevšední hrůza, ale ke konci se to lepší. A nejlepší je samozřejmě Kristen. ()

martin1m2

To je tak šialene od veci a choré, až je to dobré ... Teda smial som sa celý čas na tej úchylnosti a hlúposti filmu :D Chémia medzi ústrednou dvojkou Dax Shephard & Kristen Bell je kúzelná, taktiež Michael Rosenbaum je šarmantný. Bradley Cooper ma svojim výzorom prekvapil ... Ide o samoúčelnú, silne odvarenú blbinku, ktorá je dostatočne od veci, aby Vás to rozladilo alebo bavilo :D Videné 31.07.16 - TV JOJ ()

KapitanKuraz

Policajný buzeranti, s homo radarom v mobile, Kirsten Bell, filipínsko väzenský, prdelný príbeh, dináre. Čo viac by človek chcel. ()

luku88

Kvalitní film, který mi dal to co jsem od něj očekával. Příjemná komedie, která si na nic nehraje a přesto se u ní báječně odpočine. 3 z 5 ()

larsvontrier

Bez komentare, woody allenovske tlachani o bezne znamych vecech, se zduraznenim, ze se mluvi o necem dulezitem az filosofickem. Zkratka ..sbirka kliseee... Na tuhle pozici jsem se musela prosukat, nemluv prosim o loupezi, jako o normalni veci, s takovym clovekem bych nemohla mit deti ]]], velky auto rovna se trpim komplexem..., nerikej buzerant, ale nak jinak, hlavni hrdina je velice asertivni a pritelkyne mu v podstate veli, atd atd ...ja vim ze je tezky napsat dobrej scenar...proto dve...jesi to nebyl zamer ..tak nevim ()

sovel odpad!

Bohužel celý film jsem se nudil, nápad nebyl špatný ale zvrtl se v bezduchou sračku, plnou rádoby vtipů/humoru, které bohužel nefungují(u mě). Ani jednou jsem se nezasmál. Škoda trailer vypadal dobře. ()

Y2ORSI

dialogy naprosto zvrácené a vůbec celý film. Ale myslím to v tom nejlepším slova smyslu. Skvělá komedie na zimní večery. ()

eaglestar

Pane, kolik stojej ty nízkoprofilový gumy? Proč jako? No, já jako jestli maj někde v Lídlu akci, že je tady tak radostně smažíte. Chlapečku, to je frajeřina! A pane, kolik to jako vytáhne? No, má to 700 koní! No jo, ale kolik to vytáhne? Říkám, že to má 700 koní, seš snad hluchej?! Hluchej, to ne. Jen si myslím, že ta dvou a půl tunová ludra, co navíc potřebuje výztuhy z kolejnic na posílení tuhosti karoserie bude trochu neohrabaná. Ty debile, já ti ukážu neohrabaná, jen počkej!! Cvak, cvak. A kurva, kde mám motor?! ()