High School DxD

• Japonsko ハイスクールDxD (více)
Japonsko, (2012–2018), 19 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Ichiei Ishibumi (komiks)

Júki Kadži, Jóko Hikasa, Kendži Nodžima, Takehito Kojasu, Ajako Kawasumi, Činacu Akasaki, Džun'iči Suwabe, Jošicugu Macuoka, Šizuka Itó, Ajana Taketacu (více)

Série(4) / Epizody(49)

Příběh se točí kolem studenta druhého ročníku, úchylného Hyodoua Iseeie, kterého zabije jeho dívka na prvním rande. Issei je znovuzrozen jako démon, a od toho dne slouží jako poddaný Rias Gremori, démonovi na vysoké úrovni, která je zároveň nejkrásnější dívkou na jeho škole. (KiritoSenpai)

Recenze uživatele ScarPoul k tomuto seriálu (2)

High School DxD (2012)

Ale hej. Ten kto má rád Ecchi bude asi spokojný. Fun service je tu úplne dokonalý a každú chvíľu sa tam zjaví nejaká tá animovaná nohavička alebo bradavka. Čo ale poteší omnoho viacej je fantasy rovina, ktorá je funkčná a vďaka odhaleniam zo strany kreslených dievčat aj značne zábavná. Nie je to niečo, čo by som dokázal pozerať stále alebo pravidelne, ale vedieť že to existuje ma nedostáva do stavu hanby alebo znechutenia. Skrátka je to tradičný žáner tesne pred Hentaiom, ktorý funguje na náznakoch a na mega súbojoch. Nie je to sofistikované ako Cowboy Bebop alebo GITS ale je to dosť zábavné. Netvrdím, že si idem zvyšné tri série pozrieť hneď teraz. Asi potrebujem trošku od tohto pauzu, ale určite som zvedavý ako sa budú osudy hlavných hrdinov vyvíjať. VIVA LA ASIA ARGENTO! 1 séria - 80% ()

Season 1 (2012) (S01)