Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

Matthew01

Na co trailer natěšil, to film překroutil, přežvejkal a vyplivnul v tak jiné podobě, až mi zůstala čelist do skončení titulků spadlá. Vizuál jiný, netradiční, originální, přesto jsem si skoro jistej, že 85% lidem to bude připadat hrozný. K filmu: film odkazuje na nejpalčivější problém u mladých lidí dneška -> nicotnost. Vidíme to všude kolem sebe, mladým neni nic dobrý, neumí si vážit toho co mají (a že dneska se máme nejlíp v historii lidstva vážení) a z toho vychází jejich pohnutky. Tj. získat co nejméně pracně prachy (proč pracovat, když v TV a všude kolem sebe vidíme, že to vlastně neni potřeba) a začít si nespoutaně užívat a dělat bordel, drogy, chlast už přestává stačit, naštěstí máme další kategorii: násilí - to je teprv odvaz. A když k tomu potkájí dívky pracháče, stávají se z nich kurvy. Někdo by teď mohl říct, proč tak vulgárně, ale holky co přistopí na sex za prachy přece kurvy jsou, tak proč je tak nenazvat. Očima reálnýho pohledu, stačí zaplatit holce dovolenou u moře a bude s Váma dělat cokoliv si zamanete a to jakákoliv. Zaplatíte 5* hotel a skůtr? Odměna na Vás počká v posteli a vyšuká z Vás duši:) Avšak peníze dojdou, holka odejde, protože přece s póvlem žít nebude. 75% ()

Vakomlok

Hypnotické, lehce nevyvážené, neonem svítící na sto honů a s geniálním Jamesem Francem. Plus asi nejlepší využití písně Britney Spears v historii kinematografie. ()

MatesMS21

Upřímně.. Šel sem na ten film jen kvůli tomu, že uvidim strašlivý množství skoro nahatejch .. krásnejch mladejch holek. Svojí agresivitou, barevností a množstvím kontrastů mě totálně překvapil a nadchnul. Každopádně jedna z mála zajímavostí tohohle jara!! ()

croxika

Za mňa obrovské sklamanie.Žiadny oscarový kasový trhák som nečakala, ale toto? Ja vlastne ani neviem, na čo sa to celé hralo, a čo to akože malo byť, ušiel mi ten hlavný zmysel, pretože som v tom nevedela nájsť nič hodnotné ani zaujímavé. Štyri hlavné "herečky" mi prišli neuveriteľne trápne a pokope ich nechcem už nikdy vidieť, ani zvlášť. Jamesa mám rada, ale v tomto "diele" by som oželela jeho neprítomnosť, fakt. Kamera mi nevyhovovala ani tie prestrihy, nebola som zvedavá ani na samé nadskakujúce nahé telá, trápnych prefetovaných teenagerov a prudko "filozofické" komentáre vypúšťané do éteru pritepleným spomaleným hlasom.Najradšej by som dala odpad, ale zase až také HROZNÉ to nebolo,vždy lepšie ako klincom do oka. ()

Loooki

Dejovo nič moc, ale ako videoklip človeka, ktorý veľa veľa hral GTA: VICE CITY dobré...Pussy Riot módne doplny RULEZ! A pritom trailer vyzeral výborne. ()

Wewerush

Na to, jak jsem se těšila na Korina spolu s Disney slečnama a Skrillexem, teda nic moc. U jinýho režiséra by mi drogy, guny, prsa a neonový barvy asi stačili, ale Korine na mě musí vyrukovat s něčim novým, je mi líto. Co se týče holek, jasně vede Vanessa, která byla jediná schopná ve mě vzbudit pocit, že to narukování dětskejch hvězd do dospěláckýho filmu přineslo nějaký ovoce. She's a b*tch! ()

Luk Skywalker odpad!

Nedodíval jsem se do konce, po hodině to zdávám, nečekal jsem, že to bude až taková sračka. Opakovaní záběrů, filozofické kecy o ničem a zároveň jakože o všem proložené záběry z kaleb, narkomanských dýchánků a polonahých slečen (zase to typické klišé o tom, jak vypadá "pravá nezávislá americká párty"). Čekal jsem nějakou tu komedii, ale smát se není čemu. Verbal má pravdu. Lehký spoiler: Nejdřív jsou 4 holky a později jen 3, aby se to pletlo, tak všechny blondýnky. ()

Ydrosten odpad!

Tento film, je určený pro pedofilně založené jedince. To jediné mi přišlo jako odůvodnění natočit tento film. když mi kamarád řekl " ta by stála za hřích " musel jsem odejít, protože jsem si připadal jako uchylák. Chtěl bych si promluvit s rodiči všech představitelek a zeptat se o jak velké částe za role je tady řeč a jestli jim to opravdu stojí za to, že si o jejich dceři bude každý myslet že je šlapka. Pokud bych měl hodnotit výkony představitelek, musel bych se spíše zeptat jestli vůbec nějaké byly. Scénář asi nebylo těžké pochopit - ty 2 stránky textu se dají přečíst za pár minut - a opět se ukazuje že dívčí vnady jsou táhlem pro devianty. Režisér se jen musel rozhodnout, ve které scéně dá nějaké holčině o 2 čísla menší bykiny, protože nejsou pořádně vydět prsa. Obdivovat nevyvynuté ( a uměle nastavované přednosti slečen ) je asi na jiný žánr - a myslím tím opravdu pornoprůmysl. Tento film, by měl vydět každý rodič, který své dítě nutí zaměřit se na nějakou uměleckou dráhu - ať už se jedná o modeling, nebo dětské herectví. Já jako rodič ( a hlavně otec ) 12ti leté dcery, musím hodnotit jako odpad. // __ // Každý kdo tomu dal víc jak 2 hvězdy ( z jakéhokoliv důvodu ) je podle mě mentálně nevivinutý jedinec, který u porna slintá a u jiných filmů se nedokáže pořádně soustředit. :: _ :: EDIT Nevím jestli si to slečny v hlavních rolích uvědomují, ale tímhle výkonem, se samy odsoudily do podobně vyhlížejících rolí minimálně na dalších 5 let, než zjistí že o ně nikdo už nemá zájem protože jsou na to moc " staré " a aby nakonec zkončily jako tupé vřeštící trubky v béčkových hororech od společnosti Asylum. :: - :: Jako největší " šlápota " mi připadala Vanessa Anne Hudgens, která se ze sladké středoškolačky ( Muzikál ze střední ) proměnila na vygumovanou fetku hnusnou až to mrzí. ()

Illioplius

Priznávam sa – pozrel som si to kvôli tým štyrom dievčatám a moje očakávania v tomto smere to viac-menej splnilo. No keď som to už pozeral, chcel som čosi viac. Hlavné hrdinky postrádali vlastné osobnosti a psychologicky boli vykreslené veľmi plytko, za použitia štandardných klišé o „nemravnej mládeži“ (ak nerátame Faith zastúpenú Selenou Gomez). Motívy všetkých ústredných postáv pre ich konanie (opäť možno okrem Faith) neboli vysvetlené, ostali akoby nedorobené a ponechané na interpretáciu diváka. Dej bol celkovo veľmi priamočiary a jednoduchý, zhrnuteľný do niekoľkých viet. Spracovanie pomocou prerývaných záberov malo trochu dramatizujúci účinok, čo čiastočne pridalo na atmosfére, súc jedinej silnej stránke filmu (teda ešte okrem žien). Napriek nedostatkom vyzdvihujem originalitu tohto snímku a nekonvenčné spracovanie ako-tak dramatického filmu pomocou štyroch príťažlivých mladých dievčat, do čoho by sa asi hocikto nepustil. Zaujímavým rozmerom filmu je aj kontrast medzi diváckym očakávaním a tým, čo naozaj dostane, aj keď nenaplnené divácke očakávanie je v tomto prípade skôr „vinou“ diváka. ()

bobrux

Dvouhodinový pestrobarevný videoklip plný slunce, bikin, párty a zbraní. No koho by takový koktejl nebavil že. Pokud zapojíte mozek, tak jde o strašnou hovadinu, ale ani po měsíci nemůžu ty barvami hýřící, solidním soundtrackem orámované neustále dokola se opakující řádky scénáře dostat z hlavy. Snímek na mě působil jako relaxační hudba, s tím rozdílem, že byla doplněna líbivým vizuálním doprovodem a i trošku toho příběhu by z toho člověk dokázal vydolovat. Dokonale uklidňující. ()

strikeman odpad!

Tak tohle pedofilní softporno mne připravilo o hodinu a půl posledního dne dovolené:-( To mu nikdy nezapomenu. Kdyby ty zvrácené pipiny na konci aspoň někdo oddělal, možná bych dal jednu hvězdu. Dovedu si ale představit, že pro současné náctileté pubescenty a rádoby gangstery z našich sídlišť bude toto kultovní kousek, který zase jednou vytříbí jejich žebříček hodnot. Pro mne je ale toto sračka roku 2013 (pokud ji ještě něco do prosince netrumfne) ... 0% ()

GOREGASM

S potřebnou mírou nadhledu, realismu a morálního apelu natočená sonda do života plážových kočiček, které chtějí jen pařit a sexuálně i všelijak jinak experimentovat. Každá mince má ale standardně dvě strany a dál už to známe. Nicméně optikou Harmony Korinea, respektive Benoit Debieho jde o velmi efektní, videoklipovou a dráždivou, stejně jako kontroverzi vyvolávající podívanou, která přímo kopíruje stav mysli hlavních hrdinek, které v euforii přijíždějí na Spring Break, aby ho nakonec opouštěly rozhodně ne bez poskvrny. Mladé herečky ve svých partech fungují skvěle, svým nastříbřeným ochrupením je ale láme v pase, teď už se to nebojím říct, herecký chameleon James Franco, který mě opět nadchl a nesklouzl ke karikatuře dalšího "tvrdého" hiphop ganstera. Yo. Spring Breakers neobjevují Ameriku, ale mají grády i mozek a za to čistých... 80% ()

char_t

Uff... Co to bylo? Tenhle film má dvě tváře. Zaprvé, je v něm k vidění více odhalených dámských poprsí než v leckterém pornáči, což je - minimálně pro pánskou část populace - věc převážně pozitivní. Na straně druhé ale nepamatuju film, který se snaží být za každou cenu tak okázale odpudivý, prázdný a negativní, a přitom odpudivě, prázdně a negativně artovní. A za předchozí souvětí bych nejradši nafackoval jak sobě, tak tvůrcům filmu. Děkuji za pozornost. PS: Chápu jak 100% tak 0% hodnocení, viz třeba verbal a Enšpígl. ()

Doomedx

Co to sakra bylo ? O čem to sakra bylo ? i don't even ... Vypadalo to fakt jak nějakej dream, ale bohužel ani dream to nebyl. 40% a to dávám jen za chick's a Franca, jinak to byl waste of time. ()