Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

Seti

Jason se v nové stathamovce snaží trochu vykročit mimo svůj žánr a krom klasických fines v podobě zarputilého rubajícího terminátora představit divákovi i něco ze svého dramatičtějšího repertoáru. Já osobně s tím neměl problém, a přestože z toho asi Oscar nebude, tak si myslím, že by se měl do podobných vod pouštět častěji. Samotný Crazy Joe pak ovšem kombinaci krimi a dramatu s trochou té romantiky zvládá o něco hůře a jednotlivé dějové linky jsou vrstveny bez hlubší provázanosti, což ve finále z filmu činí takového kočkopsa, který vlastně sám neví, čím chce být. ()

hefoo

Nečakal som, že to bude tak dobré. Film disponuje s vážnejším tónom, akcie je omnoho menej ako zvyčajne býva v jeho filmoch ale zas na druhej strane je tá akcia taká, že na ňu len tak nezabudnete. Nič nie je prehnané, film sa snaží podať príbeh v reálnom svetle a Stathamovi to ide, dokonca zvládol emócie tak, že ste mu tú jeho duševnú bolesť ktorú prežíval uverili. K tomu si pripočítajme romantickú líniu s "jeptiškou" ktorá je príjemná a máte o večer postarané. Fakt veľké prekvapenie. 80%. ()

divak84

typická b-čková oddychovka, jason si udělal letní dovolenou v Londýně tak si řekl, proč si nezahrát v něčem mimo radar hollywoodu. dobrá story, pokulhavající provedení, zajímavý konec.. jen malokdy se mi stane že prostřední pasáž filmu mě baví nejvíce.. Redemption je ten případ.. Nic co byste shlédli dvakrát (na to se Tam Jason mlátí málo), jednou si to pustit můžete protože je to snad jediný film kde Jason (jako klaďas) dostane pořádnou nakládačku. ()

Gogo333

Daleko lepší než předchozí Parker. Tentokrát uvidíme Jasona s dlouhýmí vlasy i když jen na chvilku a taky jak svede jeptišku. Předchozí název Hummingbird je vysvětlen prakticky hned na začátku. Jason je bezďák a když utíká před drsnými hochy, aby nedostal nakládačku, tak se dostane oknem do luxusního bytu. V bytě zjišťuje, že majitel (gay, model) je na několik měsíců mimo a tak se tam zabydlí, náhodou mezi poštou najde novou kreditku i s pinem, takže ji vysaje, zároveň začne makat pro číňany a vydělané peníze dává jeptišce, která krmí bezdomovce. Zjišťuje, že mu zabili kamarádku a tak hledá chlapa, co to udělal. Nakonec to s ním velice rychle skoncuje. Akce je tam pomálo. Více se to zaměřuje na Jasona a jeptišku. 60% ()

Tessie

Sháněla jsem super film se Stathamem a Redemption bylo nakonec velmi povedenou volbou. Vážný příběh muže, kterého mučí vzpomínky na dobu, kdy byl vražedným státním nástrojem. Nyní se ocitá na ulici v Londýně a to začíná pravá show. I když snímek není typická střílečka a nakládačku dostane jen hrstka lidí, i tak je pekelně napínavý... ještě když se do všeho zaplétá milá jeptiška. Parádní podívaná! ()

Greenpeacak

Tento holohlavý lámač mníšskych sŕdc nastoluje v tmavých, dokonca aj vo svetlých, uličkách temného Londýna vlastnú verziu spravodlivosti a divákovi servíruje nejasné posolstvo. Po tom, čo náhodou hlavný hrdina, ešte s vlasmi, padne do luxusného apartmánu homosexuálneho agenta stropným oknom, objaví kreditku aj s pribaleným pin kódom (!!), okamžite sa začína metamorfóza holiacim strojčekom a urýchlená detoxikácia organizmu pomarančovým džúsom, čo je len skrátená cesta, ako sa dostať k lámaniu chleba, teda vlastne končatín.Film má všetko, čo dobrý akčný film jednoznačne musí mať - drsňáka, mníšku, sex, balet, lyžičku, bezdomovcov, obrazy nahých chlapov a Číňanov. ()

dopita

Tak nějak o hovně. Žádná akce, vožralej Statham a hnusná jeptiška. Snad jen netradiční závěr mě trochu zaujal. ()

HArna

Asi jsem na akční filmy starej, ale tohle je céčko. Opravdu, hned od začátku víte jakým směrem se bude film ubírat a v současné době vzniká každý měsíc minimálně pět stejných a tenhle se absolutně ničím neodlišuje od ostatních. Je to hodně utahaný a asi Stathamovo dno. Od režiséra filmu Locke, který měl atmosféru bych čekal daleko víc - 20% ()

tom.nosek

Za mě málo akce a moc kecání. Film sice ubíhá, ale k dokonalosti má daleko. Nicméně je tam jedna věc na pět hvězd, a to hláška: "You got a knife... I got a spoon." ()

Hanys_

Netradiční, docela depresivní Statham, špinavý Londýn a jedna zvláštní jeptiška. Za ten závěr palec nahoru, protože i díky němu ten film nejde dostat z palice. ()

ondrula

Můj oblíbený Statham mi poslední dobou připravuje jedno rozčarování za druhým a zabředává do nemastnýho průměru. Hummingbird má svůj potenciál ve svý atmosféře a Stathamově charakteru, nicméně strašlivě ho potápí otravná zápletka s nesympatickou jeptiškou, která má (jako všichni katolíci) problém s celým světem a potřebuje to dát divákům pořádně sežrat. Další promarněná příležitost. Kdo tyhle sračkoidní scénáře píše? Tři * dávám jen za ty vděčný akční klišé, když jako obvykle Jasona obstoupí čtyři pásci a on jim s prstem v nose všem nakope řiť. ()

vander19

Statham=pohodový film, vhodný na ukludnenie človeka po práci. Lenže v tomto prípade to tak nebolo. Je to myšlienkovo hlbší film, ktorý si ale zanecháva stopy klasických Jasonových filmov. Statham stvárnil bývalého vojaka, ktorého mysel bola vážne poškodená vojenským konfliktom. Práve tento konfilikt je nositeľom celého príbehu. Isté prvky si film zachováva z klasiky, ktorú sme videli aj v minulosti, ale nie je to ani prehnané, ani nemožné čo sa deje na plátne. Výborne bol zobrazený Joeyho vzťah so sestrou Kristínou. Žiadnu veľkú love story nech človek nečaká, ale hlboké vypovedanie o pokušení, ktoré zažíva skoro každý človek. Atmosféru asi ani nemusím zdôrazňovať, Londýn je na natáčenie filmov asi naj. prostredím na svete (aspoň pre mňa)...A prenájom v cudzom byte zase zaobstará aj trošku smiechu. Jasné, že Statham je v prvom rade gangster a túto jeho stránku naštastie tvorcovia nazabili, ale vhodne otupili... ()

Lefty86

Začátek je dost utahanej ale zápletka se mi líbila natolik že jsem se těšil co bude dál! Čekal jsem na konci nějakoej Stathamovskej masakr, ale zůčtování s hlavním padouchem bylo podáno nepřehnaně. Bitky byli syrový a brutální. celkově jsem byl spokojenej. ()

zelvicka.

Kousek jsem si pustil asi ke snídani (překlik ovladačem), a po pár minutách to vypnul, protože Stathama nijak nežeru a čekal jsem standartní klišovitou roli, další do jeho škatulky. Pak jsem šel sem, podívat se, jestli to má smysl vidět... Obsah psaný k tomuhle filmu je teda totální blbost (sorry, ale pod tímhle bych si představil jiný film), pak jsem si ovšem přečetl komentář uživatele Fr a řekl jsem si, že tomu dá šanci. Nakonec se z toho vyklubalo vcelku příjemné překvapení. Sice je to zase o drsňákovi, kterýmu jde nejlíp zabíjet lidi, ale má to nějaký hlubší smysl, ne extra hlubokej, ale na Stathama ... dost. ()

ac3r

Jasone to je fakt bída co to poslední dobou točíš za hovadiny. Tahle houmles pakárna s jeptiškou ještě dokonce hravě trumfla v žebříčku blbostí Parkera nebo Blitz. Vyjma Expendables jsem zvědavé jestli se od tebe ještě někdy dočkám filmů jako Kurýr, Rally smrti apod. Crazy Joe opět těžký zklamání... ()

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut