Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

Ricky_CZ

Silné 3*, které nemůžou moc urazit. Statham v přímo prototypové roli nakládačkové mašiny je tady hlavně obětí ujetého scénáře, který se (neúspěšně) snaží o hlubší rovinu. Naštěstí to zachraňuje vcelku svižný spád děje. 66% ()

Zombi

Spíš drama, než akční thriller, ale i tak je to fajn. Statham zase jednou dokazuje, že u mí trošku jinou polohu než zarputilýho bijce. Akce je málo a je rychlá a účelná. Slušné 4 hvězdy. ()

Illy

A já dám plnou palbu. Není to dokonalé, ale rozhodně výborné. Statham ve své asi zatím nejlepší roli. A jelikož jsem výrazně i výrazově citlivý jedinec..... ()

Rondell

Odporná nuda. Zápletka těžce zaostává i za neoblíbenou tuctovostí. Postavy absurdní (opět ve špatném slova smyslu), děj v podstatě neexistuje. ()

newmant

Oslňující Statham se mi zde opravdu líbil a myslím, že tento film mu opravdu sedl, jak prdelka do hrnce. Od začátku do konce jsem s pomocí vizínu ani nemrknul , u mne krásných 90 % . ()

Flopik

"Staršia Stathamovka", kde sa pre zmenu nezabíja a nebije milión ľudí, ale je skôr vážna a pomalá. Sedelo by mi to, keby to malo nejaký väčší zmysel. Nakoľko keď sa pozriem na finále tak nikam poriadne neviedlo a bolo divácky veľmi nezáživné. Statham slopal, na chvíľu sa dal dokopy aby v závere zase usúdil, že alkohol bude cesta. Aspoň mníška mala akýsi vývoj postavy. Ja mám Stathama radšej teda v akčnejších úlohách, tuto za 3*. ()

Wardan

Neklasická Stathamovka, ve které nehraje prim mlácení do lidí, ale příběh a psychika hlavní postavy. Tohle rozhodně není jako Kurýr nebo Safe, tohle má spíš blíže k Blitzu, Redemption je ale o dost lépe zrežírované a napsané a vlastně i zahrané (Statham nepředvádí jen svoje instantní drsňáctví, ale pouští se i do nových hereckých poloh). Jedná se o zajímavý snímek, minimálně co se týče Stathamovy filmografie. ()

Snake.Charmer

Film má trošku pomalejší rozjezd a ani když se věci dají do pohybu, nečekejte klasickou "Stathamovku" s tunami přehnaných akčních scén a pěstních soubojů. Místo toho dostane divák Stathama v trochu jiné poloze, než je u něj obvyklé. Obě ústřední postavy jsou poznamenány tragickými zážitky z minulosti, ztracení ve světě a hledající svojí cestu, místo pod sluncem a především sami sebe. Přes vážnost námětu se tvůrcům daří občas zahrát i na humornou notu, což působí jako příjemné osvěžení. Silnější 4*. ()

KOZEL84

Traumatizovaný Jáson povstane z ulic londýna,aby šířil spravedlnost,hrál si na armádu spásy (i když svojí novou prací nejspíš pár čerstvých houmlesáků nadělal) a vedl nudné dialogy s jeptiškou (''Chloe vypadala jako kostra Meryl Streep,kdyby se na všechny usmívala a byla hrozně milá'').Celkem by mě zajímalo jestli mu jeho hereckou partnerku ukázali před,nebo po podpisu smlouvy.Typuju po a protože je Jáson tvrd'ák a někdo mu řekl,že to bude jakože strašně drámo u kterého nakope do prdele tak maximálně své herecké ambice,svým závazkům dostál.Je to prostě pořád náš známý hrdina bez bázně,hany a vlasového porostu.Ale že sem na něj měl po dlouhé době i chut' má to za 3.Jo a to že scénárista a režisér v jednom napsal před tímto dva serióznější scénáře,z toho fakt nedělá nic víc než jen další stathamovku! ()

X@triX

Ak prižmúrim oko nad rozprávkovosťou typu Robin Hood, je to fakt jedna z najlepších Stathamoviek. Atmosféra, dialógy, všetko sedelo. Rýchle a stručné vyriešenie problému, okolo ktorého sa točil film viac než polovicu ma potešilo najviac, pretože je to neobvyklé. No a nakoniec, Agata Buzek silno zaujala. ()

Matli

S hodnocením tohoto kousku jsem byl fakt na vážkách. Akční romantika (která má spíše převahu) a ještě se Stathamem, to jsem nečekal a byl jsem mile překvapen. Zase něco uplně jiného a když mě to překvapí, tak se musím přiklonit k hvězdičce nahoru. Dle mého názoru velmi dobře napsanej scénář. Crazy Joe by určitě neměl zůstat bez povšimnutí žádnýmu fanouškovi J.S. 65% ()

Dlaha

S tímhle filmem není vůbec nic špatně. Všechno to odsýpá, všechno to funguje a příběh je zajímavý. Akorát tomu chybí něco navíc. Takhle docela brzy zapadne. Rozhodně ale nadprůměr. ()

Bozvav

Moc mne to nechytlo, to ovšem neznamená, že film nestojí za shlédnutí. Spíše bych řekla,že Stathamovi tato poněkud netradiční role moc nesedla a ani ostatní nebyli moc přesvědčivý. Za mne průměr. ()

WillyMarks

Tento snímek přišel na mé oči z nenadání a je naprostým příjemným překvapením. Poutavý příběh, perfektně zahrané, naprosto divákům neznámý Statham a moc hezký hudební doprovod. Dílo jehož stopáž je přímo úměrná zábavě a nezbývá tu času na nudu. Ve finále, než mi dojedou titulky, těžko co více říct. Prakticky je to napínavý Thriller s dávkou dramatu a špetkou akce. Originalní příběh z Londýnského "slumu" aneb jak psychicky zničený voják přijde náhodně ke štěstí... Moc pěkná podívaná 78% ()

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut