Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

cartyci

Od začiatku som nevedel, či mám pustený dobrý film, pretože ma vôbec nezaujal a poviem úprimne vypol som ho.Na druhý deň rozmýšľam: šak Statham ešte nemal film prepadak .aspoň podľa mňa.tak som si film kukol a nesklamal som.Dej zaujímavý ,trocha romantiky a samozrejme aj pomsta boli zaujímavé vo filme. ()

bonscott

za 3 a půl hvězdy - britský jánošík s polskou jeptiškou bude inspirovat především bouchače a tvrďáky, kteří chtějí zachránit svět od násilí a kriminality kdekoliv na světě. Já jsem si u toho pěkně odpočinul, oddychovka ()

Hippi

Myslel jsem si, že to nikdy neřeknu, ale: Jason Statham umí hrát. V tomto filmu skutečně předvádí nejen své bojové umění, ale i rozmanitý počet nejrůznějších kukučů a docela mu to jde. Statham a románek s řeholní sestrou? Šílené, ale ono to funguje :-) ()

domco61

naivný no pekný príbeh, ale výkon nič moc .... taký ten film pri ktorom sa pozeráte na hodinky a hovoríte si "kedy to už skončí, alebo kedy sa už niečo začne diať" ............. ()

Edwin44

Na to, že tam bylo tak málo akce to celkem ušlo. Jediný bych vytknul to, že autoři mohli více rozvinout to proč se Statham ocitl tak z ničeho nic na ulici. Chapu, že byl před soudem atd. ale proč teda neseděl. Další věc byla ta řádová sestra. Tak nesympatickou hlavní ženskou postavu, už jsem dlouho neviděl. Nějak to nefungovalo mezi nima. Pro mě takovej průměr no ()

NAILBOMB

Začátek, no, každej film nějak musí začít, střed filmu..... no, paráda, když pominu story s jednou černop*delnicí, která taky tak trochu hledá sama sebe, jinak Statham zazářil jako prskavka, krásně to hořelo a svitilo a blikalo..... a pak konec.................. zase jen tma a zpět k začátku..... Už měl i lepší filmový kousky. ()

Montmorency

cool "Transporter-Boy" tentokrát jako špinavý homeless, co má techtle mechtle s jeptiškou....přístě bych prosila vynechat ten (tak trochu moc chtěný) sociální podtext, neb působí kýčovitě hloupě ()

lamex

Statham znova začína ako bezdomovec a vypracuje sa na ,,gangstra,, . Tentokrát sa do deja zapája aj mníška ,ktorá mu teraz pomotá hlavu. Ako v ostatných Stathamovkách o akciu nie je núdza a ani príbeh nestojí na zahodenie. Pre fanúšikov akcie nevyhnutnosť a pre iných dobrý tip na ,,akčný piatok,, ( prevzaté spojenie) :-) ()

Misuli

Já vám nevím. Na mě je to moc velká slátanina. Válečné trauma, bezdomovci X život bohatých, prostituce, drogy, obchod s bílým masem a do toho všeho Statham ještě stihne přefiknout jeptišku. Je fajn, že si Statham zahrál trošičku něco jiného, ale o hvězdu navíc prostě dát nemůžu, do židle mě to fakt nezarazilo. ()

danny79

Na "stathamovku" mi to prislo docela duchaplne s postupne se rozvijejici romanci, nezvyklym koncem a chvilmi az dramatickymi dialogy a scenami, ale take s mene akci, coz je skoda. To je preci to, co od Stathama vsichni cekame a co mu jde nejlepe. Nastesti akce je pouze mene, ale nechybi uplne a reziserovi se podarilo film dobre vybalancovat tak, ze nejen uspokojil vetsinu milovniku akcnich filmu ale zarovnen film posunul kvalitativne vyse. ()

Nio767

Sice jsem se těšil na víc akce od Stathama, ale přestože jí bylo poskrovnu, tak musím říct, že se to povedlo. I tu jeptišku odpouštím vzhledem k tomu, že nehodící se happyend se nekonal. 70% ()

Sllada

Statham nečekaně bývalý elitní voják ,který nemá domov a chlastá se rozhodne změnit !! Vodku vymění za musli s mlékem,zaskáče si na švihadle a je z něj zase švihák lázeňský,který jde v parádním obleku prosazovat spravedlnost a u toho stihne sbalit jeptišku. ()

Aresko123 odpad!

Crazy Joe je jednoznacne najhorsi film so Stathamom ! Trapny, nudny film o nicom...... vsetko totalne pradvidatelne a nelogycke. Debil a psychopat a labil sa vlupe do jedneho bytu a zije tam 4 mesiace. Nikto zo susedom a ani vratnikov si nic podozrive nevsimne, dokonca ani ked pouziva cuzie auto.... Za tych par mesiacov si najde pracu a robi vymahaca pre cinanov. Za ten kratky cas si zarobi velku cestovnu tasku penazi......... A aby som nezabudol vo filme vystupuje aj jedna pripecena jeptiska, je to taka nadrzana jeptiska ktora chce a aj TO dostane. HAHAHAHA. Naozaj som nevidel trapnejsi a debilnejsi film ako tento. A Statham bol asi "pod vplyvom" ked mu agent dohodil taky "super" film. ODPAD a je velka hanba ze su na tomto portaly aj taky ktory daju tri a viac hviezdiciek. ()

SuLCiK

Podle názvu se dala čekat klasická Stathamovka typu: Zastav a Nepřežiješ, kde hl. hrdina bude kráčet přes mrtvoly od začátku do konce, proto jsem film dlouho odkládal s tím, že to už sem párkrát viděl. Film mě ale velmi příjemně překvapil, protože má děj, který není špatný a není nijak zvlášť průhledný, Statham pár lidem zadek nakope, ale je to v rozumné míře a na těch rvačkách rozhodně film nestojí, jak to u jiných filmů se Stathamem bývá. A navíc vás film překvapí tím, že má určitou myšlenku a rozhodně to není tuctovka, která by si zasloužila takto mizerné hodnocení jaké má. ()

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut