Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

quido.morava

Tak nevím, u tohoto snímku mám smíšené pocity. Na Stathama pomalé a poklidné, na to, aby to bylo myšleno vážně, hloupé, nadsázka nikde, ani ryba ani rak - ve výsledku hodně podivné. Pro mne zůstalo jen to "crazy". ()

texxik

Nic som od toho filmu necakal, ale prekvapil ma velmi pozitivne. Pochmurna atmosfera, ziadne klise, pomaly dej - ziadne sladke happy endy Za 5 ()

peterson36

Kua,nemohli tam dat krajšiu jeptisku? Bolo by to urcite uveritelnejsie ;) ale inak fajn vidieť Jamesa S. "ranaře" v takejto polohe.. ()

lukas.pukas.

Tady se nam ukazuje ze nepotrebujem rozflakat ulici aut , nepotrebujem buch vi jak propracovany dej , staci nam jenom kvalitni herec co umi hrat , nekdo kdo to umi natocit a za par kacek mame za mne kvalitni film u ktereho jsem byl hodne prekvapen . Za mne se povedlo vnest do jednoho filmu oravdu rozmanity pribeh , kez by se priucili i ostatni jak natacet nektere veljofilmy .65% ()

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut