Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

italka63

Statham vypadá velmi dobře v jednu krátkou chvíli, když se směje, celkově slušný film, ve kterém nemusí téci potoky krve a přesto nás provede podhoubím Londýna, o které není co stát, krom jediné výjimky, přechodné bydliště bylo krásně, moderně a velmi vkusně zařízeno, na Brity překvapivě. Shrnuto, jedno kouknutí stačí ale nebylo to zlé. ()

MATADOR

Redemption měl určitě větší potenciál, než který ve výsledku ukazuje. Akční scény jsou dobré, příběh se příjemně rozjíždí a graduje, jen by tam nemusela být naprosto pitomé vyobrazení vztahu mezi Joeyem a tou jeptiškou. Je to úplně zbytečné, maximálně nudí a stejně každý, logicky smýšlející divák pozná, jak tohle s nimi skončí. Potěšila mě komornost snímku, ale v některých momentech toho bylo až příliš, kdy vlastně většinu filmu nevíte, co se to vlastně sakra děje. Ale ty tři tomu sluší, ostatně jako většině novodobých Stathamovek! ()

dom156

Po delší době fakt povedený film se s Stathamem. Dle mého úsudku snad nejlepší. Není to úplně ten klasický scénář a zařazení jeptišky do akčnáku je koření, které tomu dodává velmi svěží chut. Film upoutá hned zpočátku a neztrácí dech v žádné části filmu. Dokonce i hlavní postava má svůj vývoj což tomu jen přidává plusy. Obsazení Agáty byla velmi dobrá trefa do černého v této roli jakoby se herečka přímo našla, velmi se mi libila. Celkově filmu není moc co vytknout, ale špička to prostě není. Nenašel jsem tam něco za co bych mohl dát plný počet hvězdiček. ()

Dont

Nečekané překvapení, nebýt pár trhlin ve scénáři a určité nepravděpodobné až nereálné nahodilosti příběhu, dal bych zasloužené čtyři hvězdy. Téma syndromu z války podpořené skvělou atmosférou Londýna na mě udělalo solidní dojem a rozhodně to nelze považovat za ztrátu času. Jason Statham v titulní úloze válečného veterána bezdomovce nepůsobí vůbec zle, v jeho filmografii bude Crazy Joe ozdobou. Horší už to je s jeptiškou Agatou Buzek, v téhle roli bych si dokázal představit vhodnější obsazení. ()

stuntmanMIKE

Ja som spokojny. Nie je to ziadna velka drama, ale je to prijemne. Namet to ma zaujimavy a scenar slape slusne. Aj natocene je to v poriadku. Ja som sa bavil. A mam pocit, ze Stathamovi to viac pristane v takomto zanri ako v cistokrvnej akcii. Som spokojny.... To co pise Wacoslav je kravina... Tak to chodi ked niekto ocakava Kuriera a dostane dramu s prvkami akcie... Waco niesi cielova skupina evidentne... ()

Caminzind

Příběh Stathamova dezertéra bez domova, který se přidá k mafii, zamiluje se do jeptišky a zároveň pátrá po vrahovi své kamarádky mi zde nepřišel příliš zajímavý. Snad bylo na vině pomalejší tempo, protože unylé konverzační scény, kdy snímek najednou vyloženě zamrzne, mne doslova ubíjely a já je musel přetáčet. Tak tohle by se Van Dammovi nestalo. ()

M.i.k.e

netradiční Stathamovka,která dokazuje,že Jason by s trochou snahy dokázal utáhnout i vážnější polohu.V tomto případě mu k tomu nahrává slušný scénář s dobrým příběhem.I na akci tady dojde,ale je jí rozhodně méně,než bývá zvykem a i díky pomalejšímu tempu vyprávění je Redemption filmem,který možná nezaujme všechny skalní příznivce,každopádně mě sednul do nálady a potěšil...70% ()

zbyshek

Takový komorní thriller, na který se dá vcelku dobře dívat. Fanoušky Stathama asi moc nepotěší fakt, že tam není až tak moc akce a tudíž to není takový ten jeho klasicky film. Já si na druhou stranu myslím, že je to pro Jasona dobrá změna. Je zajímavé sledovat ho jako "bezdomovce" a dokonce i s rodinou. Akce je po málu, ale to nahrazuje příběh s jeho zpracováním. Atmosféra trochu netradičně moderního Londýna, která baví. 3/5 hvězd, a vyspat se s jeptiškou? Thumbs up! ()

Figu

Pomsta je sladká záležitost a bláznivej Joe o tom dobře ví svoje... Slušivý thriller s netypickým Jasonem, který zkouší svojí kariéru rozšířit o reálnější příběh, kde (jak známe Stathama) každého nekope a nemlátí do krve, a taky kde dokáže být i chvílemi sladký romantik, který se nebojí ani nepřístupným klínům jeptišek! Špatní lidé okolo Joea si dnes snadno zapamatují přídavné jméno před jeho křestním, protože on bláznem opravdu je! Kdo to nezjistil, určitě se to dozví a pocítí na vlastní kůži. Myslím si, že si Joe dnes užívá někde na ostrově Bora-Bora, popíjí vychlazené mojito, klátí černý jeptišky a určitě každý měsíc nezapomíná posílat kámům prachy do "andělské" ulice... 70% ()

Martin741

Rok 2013 asi nebude pre Stathama /Snatch, Kuryr, trilogia Expendables/ velmi dobrym rokom. Vyplodil uz dve koniny, jedna sa volala Parker a druha tusim Homefront, kde pisal scenar panko menom Sylvester Stallone. Tuna ide o akusi londynsku gangsterku, kde pan Statham ma dokonca 3 roviny - byvaly clen zasahovej jednotky, utecenec a clovek tuziaci po laske. Taxa dal dohromady s mniskou, aby sa film rozbehol. Rezia je slaba, Steven Knight /scenare k filmom Vychodni prisliby a Spina Londyna/ je asi dost amater, amaterizmus krici z kazdej jednej sceny. Herecke vykony mizerne, respektive ziadne a dejova linia sice chyba, ale to az tak nevadi. Vadi snaha o charakterove herectvo : Statham nie je charakterovy herec a nema na vysiny velikanov ako napriklad Burton alebo Max Von Sydow. Statham je najlepsi v bojovych sekvenciach, autonahanackach, akcnych scenach, subojoch. Tu sice su suboje, ale nemaju potrebnu stavu, nudia a su mdle. Takze nuda uspesne pokracuje, a to ja nemam rad. 30 % ()

BarryLyndon

Další z mnoha stathamovek, ale vcelku zábavná. Romantická linka hodně povedená a uvěřitelnější, než ve většině áčkové produkce. Jeptiška hodně cute, s mdlou lopezkou v Parkerovi se to nedá srovnat. Překvapivě je to dobré i příběhově. 7/10 ()

campix

Jason Statham je bývalým členem elitní zásahové jednotky, snaží se dát si svůj život do pořádku, ale spíše se jenom tak protlouká životem. Náhodou se přichomítne do situace z londýnského podsvětí a jak tomu bývá, někdo ho šíleně naštve. Přesně jak čekáte, nejedná se o nijak originální zápletku a Statham hraje prakticky to samé jako vždycky, takže nejde celkově o nic objevného a ani akce není přehnaně zajímavá. Takový generický béčkový akčňák. ()

arnybossy

Hladal som akcny ''nářez'', no dostal som dramu a romanticku zapletku gangstra s mníškou. Bezdomovec a vojnovy veteran Statham v spinavych londynskych uliciach zazrakom natrafil na luxusny apartmanik volny na cele leto.Okupal sa, ostrihal, nahodil oblek, nasiel pracu u Cinanov v kuchyni, ked ukazal prve hmaty stal sa z neho vymahac, sem tam ukazkovo zlomil ruku, zarobil nieco, svojim ex bezdomovcom kupil 45 pizz, proste chcel byt lepsi clovek, najst si svoje miesto vo svete a myslim ze mu to vyslo. Som velmi rad, ze Jason nam ukazal aj inu tvar nez tu, na aku sme zvyknuti. ()

laik_60

Príjemné dívanie, som zaujímavými odbočeniami. Ani toho "mlátenia" tam nebolo až tak veľa. A Agáta bola kočka aj v reholi aj červených šatoch. Len ten jej "príbeh" ... ts ... ts .... pán Knight mohol ináč prifarbiť. Lepšie tri body (skoro štyri) :) ()

panMartin

To by mě zajímalo co tohle mělo kurva být. Odporná nuda. Postavy absurdní, děj v podstatě neexistuje, tohle neni akční ani za mák. Statham místo toho aby byl za akčního ranaře si hraje na hodňáka. Zdejší hodnocení nechápu. ()

sir-dave

Mě se to líbilo, hlavně ten rozjezd a zvědavost co z toho se vyklube. Není to klasická rezačka jak jsme u Stathama zvyklí. Všehovšudy je tu pár bojových scén, i ty potěší, a zbytek je spíše krimi drama s vklíněnou romantikou mezi hlavním hrdinou a jeptiškou.. Statham je polo bezdomovec co se postupně dostává zpět na nohy. Celkově mi pak přišla pointa taková nijaká s žádnou hlubší myšlenkou.. ()

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut