Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

ofu

Děj pomalejší, ale poměrně surový. Váhám mezi 3 a 4, nicméně musím se přiklonit k lepšímu. ()

paradoxman

Můj oblíbený bouchač umí hrát! Nevím, kdo mu poradil vzít tuhle roli, ale udělal velmi dobře. Miluju filmy s uvěřitelnými postavami, které se chovají, jak selský rozum káže. Díky tomu tento snímek neustále překvapuje absencí klasických hollywoodských scén a rozuzlení. Závěr filmu je toho důkazem. 85%. ()

MrFarmer

Docela pohodová Stathamovka, která se určitě nezapíše do historie ani není ničím výjimečná, ale působí uvěřitelně, má zajímavej námět a od začátku do konce se na to moc dobře kouká! ()

rigby

Nakonec celkem vydařený psychologický snímek dotýkající se několika problémů. Bohužel první půlka je natočena tak, že jsem měl chuť odejít, protože je to jen a jen o velké nudě. Naštěstí jsem neodešel a tak jsem si mohl vychutnat vyznění celého filmu, ze kterého mi nakonec i něco zůstalo v hlavě. Nicméně je pravda, že příběh je natočen trochu křečovitě a neobratně. Škoda, mohl to být biják s velkým B. ()

FantoMaSk

Svým způsobem vlastně moc hezké. Příběh špatného muže, který se snaží udělat dobrou věc, se sice zpočátku může zdát pomalý (obzvlášť fanouškům doposavadní filmografie Jasona Stathama), ale vše je vykoupeno netradičně hlubokou druhou polovinou, která rozkryje motivy obou hlavních postav. Jason najednou není akční macho, který všechno vyřeší silou, ale normální člověk, který cítí bolest, a umí se smát i plakat. A i když je chvíli gay, chvíli kurýr, chvíli Punisher a chvíli zase Casey Ryback, nijak to požitek nenarušuje, a vlastně si alespoň ve filmu každý najde, co v něm hledá. Velice slušná režie pak už je jen třešničkou na dortu. Silné 4. ()

wick

Povedené...drama o homelessákovi, který ale díky slabšímu scénáři, zejména nevěrohodně působícím náhodám a vztahu s jeptiškou ubírá na hodnocení. U Jasona snaha o herectví, naštěstí nepůsobí směšně, i když v dobře natočených akčních scénách potvrzuje, že se jinam ani nehodí. ()

aannemer

Po pár minutách jsem si myslel, že se budu dívat zase na trapnou vybíječku, kdy JS všechny přepere, ale naštěstí se filmu chopil docela solidní scénárista, takže ono to mělo i jakýsi příběh. A vůbec ne hloupý. ()

Prothean

Typická ''Stathamovka'' mám ho rád jako herce, ačkoliv většina jeho filmů nejsou přímo trháky co by vydělávaly milliardy dollarů týdně, ale aspoň dokáže z filmu s nevelkým rozpočtem udělat něco zajímavého a akčního. I když Crazy Joe (Redemption) se mi zdá ze všech typických ''Stathamovek'' asi nejslabší, Jason se zde zabývá bohem, city nebo zkažeností světa. Až mi to trochu připomíná spíše depresivní citovku než akční ''Stathamovku''. Ale i tak mě v tomto filmu nezklamaly jeho typické akční scény. ()

Goumen

Čekal jsem jen další akční řežbu, ale tenhle film přidává něco navíc. Samozřejmě, jak už to v akčních filmech bývá, hlavní postavou bývalý voják tížený černou minulostí, který chce někoho pomstít. Přimíchává se ale do toho otazka životního přístupu, konání dobra atd. ()

kaukola78

Příběh slabý jak čajíček,který jsme mohli vidět mnoha jiných lépe natočených filmech.Stantham si zde hraje na namachrovaného spasitele.Velice podprůměrný film. ()

mucho3

Bezďák s tváři dsňáka Stathama,který balí cudnou jeptišku,zní to všelijak......ale film docela funguje a není to úplně marné. ()

david666

Tohle nezachránil ani Statham - ta love story s jeptiškou mě hodně rozesmála. 6ádné pořádné rvačky, spíš se tady snažili tvůrci "něco" řešit a dialogy byly fakt o ničem. ()

veverysiak

Značne iná káva, na akú sme zvyknutí u Jasona, samozrejme že mláťačky musia byť, ale to okolie je z inej škatuľky, nedá sa povedať, že sa v takýchto polohách Jason stráca, ale pokiaľ ho správne nevedú, nie je vo svojej koži, aj toto je ten prípad, napriek tomu je to sympatický počin obtrieť sa o iné žánre, takže 60%. ()

TesterX

Oj, tak tady se neco sakra nepovedlo. Dokazete si predstavit Stathama a jeptisku po boku? Ne, to neni vtip. O tom je totiz tahle rozbredla srajda o budujicim se vztahu smradlaveho bezdomovce (v podani Stathama) a jeptisky, co si chce vrznout. Ty kraso, Jaro. Pruser nad pruser nezachrani ani akcni sceny, protoze proc?...protoze tu nejsou! /// TECH = ** / FILM = 0 / DOJEM = 0 // Celkem: *- /// ()

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut