"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

Freezyman

Hororový film, který se v lecčem podobá Saw, nicméně i tak má nádech netypického filmu, který stojí za shlédnutí. Na hercích není prakticky znát, že své role hrají a scénář napsán tak, jak by se s největší pravděpodobností zachoval každý průměrný člověk. Brittany Snow v hlavní roli sestry, která se snaží zachránit umírajícího bratra se na roli hodila, i když přehraný konec byl lehkým zklamáním. ()

Archangel_P

Relativně povedený kousek. Zajímavý nápad, princip trošku podobný SAW, ale jinak docela fajn film. Trošku nepravděpodobné mi přišlo, jak (pozor, následující část textu obsahuje spoiler!) Iris pobíhá po domě s bokem probodnutým sekáčkem na led, ale proč ne, když v jiných filmech (viz Cloverfield) může někdo po městě půlku filmu běhat i s kovovou traverzou v plíci. Lambrickův synek Julian (Robin Lord Taylor) je pro mě na dlouhou dobu asi nejnepříjemnějším hercem už od pohledu. Každopádně a konečně jsem ale rád, že jsem na tento film doporučil, rozhodně zhlédnutí nelituji, ač po něm zůstal zvláštní pocit. Dávám čtyři hvězdy a 82 %. (Jo, a toho blbečka na konci bych za ty infantilní sentimentální sračky zastřelil i zadarmo) ()

baronGrga

Would you rather... A) zhlédnout film, který si nedokázal poradit s tím, co si předsevzal; B) zhlédnout film, který se moc nepárá ani se snahou o originalitu, ani s péčí o širší kontext příběhu. Stejně jako je tomu v Levyho filmu, ani jedna z možností není nic moc a obě vlastně vedou k témuž, v tomto případě k témuž pocitu jakéhosi ošizení. Variací na Saw by se snad ani Would You Rather nazývat nemělo, a to z prostého důvodu, že v Saw šlo o téma trestu a jakési perverzní možnosti volby mezi životem a smrtí. Zde nejde ani o trest, ani o volbu. Otázka, o co tedy jde, ovšem zůstává viset nezodpovězena v těsném závěsu za závěrečnými titulky a celý příběh knírače ve smokingu, jeho svity i figurek v herním poli vyznívá, bohužel, naprázdno. 60% ()

pyromantik odpad!

Ale pozrimeže ktože nám tu hrá! Že by nová filmová hviezdička? Sashka, ale tvoje preslávené deepthroaty a skupinové blowjoby ti idú lepšiee. :o) Priznám sa, že ani v TEJ tvojej hereckej oblasti práve teba nevyhľadávam, si na môj vkus príliš drevenná a preferujem modrooké blondínky. To kloktanie v sude mi zvukovo pripomínalo tvoje kloktanie v TÝCH iných filmoch.. No ale prejdime k hodnoteniu tohoto filmu. Vzhľadom na to, že neholdujem nezmyselnému samoúčelnému sadizmu, konštatujem, že film je totálna kktina. Howgh! Dohovoril som. ()

Mario_

Zde jde vidět co je člověk schopný udělat pro peníze,když má dobrou motivaci a koho se dá za kolik koupit, postupně jde spíše ale o to co je člověk schopný udělat pro přežití, i když pro hlavní aktérku Brittany Snow je motivací její umírájící bratr.Ze začátku nevinný film který se zvrhne v tak trošku mlýnek na maso a v efekty bez servítek.K zabití nevyužitého času se hodí shlédnout, ale není to uplně exelentí film z kterého bych jásal... 3 hvězdičky jsou asi až moc, je to takový menší pod-průměr. ()

doMchek odpad!

V rozširujúcom sa vedomí dneška sa prirodzene odhaľujú i akési psycho-emočné odpadové kanály ľudstva viac či menej verne zachycované i vo filmoch. Len pre predstavu ako taký kanál môže vyzerať odporúčam nazrieť...a vypnúť, keď sa vedenie dostaví. ()

Fill98

Poprvé jsem se rozhodoval mezi 3 a 4*. Uplynul nějaký pátek, co jsem film neviděl, a protože jsem neměl večer nic naplánované, rozhodl jsem se film pustit znovu. Drsná jízda s propracovaným a hlavně zajímavým scénářem. Gore prvků mohlo být více a celkově brutalita mohla být na vyšší úrovni. To jsou asi tak moje jediné tužby navíc. Pan Lambrick nechutně vtipný, což mi náramně sedlo. Najdeme tu velmi zajímavé spektrum protagonistů, včetně Krabáka z Earla, herečky pro dospělé Sashy Grey nebo pana McCalistera seniora. Asi ta dovolená v New Yorku vyšla strašně draho... Dám tomu čtyřku s klidným svědomím. (75%) ()

DyingAngel

Brilantné! Napínavé od začiatku až do konca, ktorý v divákovi nevyvolá katarziu, ale ešte viac ho uvedie do frustrácie a šoku. ()

Duffson

Hodnotim 2* za napad..ikdyz tyto zvracenosti nevyhledavam..a jednou za hudbu a herecky vykon psychopatickeho miliardare, kteremu kazdy od zacatku hry preje, aby se nedozil konce hry. Avsak...no nebudem spoilerovat 😉 ()

stuj

Ze začátku to vypadalo nadějně. Jako na psychologickou hru. Ale pak to všechno zvadlo a stala se z toho jen trapná vyřazovačka postav. A ani pokus o překvápko na konci nevyšel. A ani ten druhej. Ztráta času. ()