Would You Rather

Thriller / Horor

USA, 2012, 93 min

• korbitch22

Zvrácená ubohost s nulovou myšlenkou, imbecilní a předvídatelnou pointou, okořeněná o partu nesympatických ubožáků jak v rolích hráčů, tak jejich tríznitelů.Se Saw se to nedá vůbec srovnávat, každej díl Saw má aspoň nějakou myšlenku, hloubku a důvody, ospravedlnění, atmosféru a dokonalou hudební vložku, tenhle ubohej primitivní paskvil nemá ani to poslední jmenované.Film se absolutně nezaobírá důvody ani jedné strany, pouze celou stopáž sledujete stupidní rozhodnutí mentálů u stolu, kteří mohli ty zvrácené čuráky přemoc aspoň desetkrát.Opravdu mě nebavilo sledovat úchylného mamrda a jeho bandu noshledů, jek bezdůvodně trízní partu kokotů.Když se to navíc nedohrabalo ani k žádné pořádně pointě, či "spravedlivému" konci, měl sem co dělat, abych tuhle sračku neposlal do odpadu.Snad jen můžu podotknout, že všichni si své debilní chraktery odehráli dobře a drzá pornohvězdička byla malým zpestřením, jinak vyloženej shit a chápu, že některým zde přítomným otyloňům se tyhle sračky moc líběj, kdyby měli o sto kilo méně, mohli by hrát čuráka numero due v bílém oblečku, v normálním případě dalšího Bevanse.15%.(3.3.2013)

Úžasná psychologická chuťovka, která má jednu podstatnou chybu. A to tu, že je od začátku dělaná jako příběh jedný postavy, což je pěkně na hovno, protože už od začátku víte, kdo postoupí nejdál..... Škoda těch hluchejch míst ve filmu. Hlavně část s negříkem, která tam byla ale totálně zbytečná, ale zase musim říct, že tohle jsem opravdu nečekal. Strašně mě potěšila účast Sashy Grey, která dokonce neumřela jako první, takže jsem se mohl kochat dýl jak 20 minut. Její styl hry byl nejlepší a je škoda, že byla eliminovaná tak nudně. Hrála pořádnou svini, což jí vážně šlo a strašně jsem jí žral. Ale co mě potěšilo ze všeho nejvíc je ten závěr, kterej je vážně pěkně posranej pro hlavní postavu. To nechceš.(27.2.2013)

Teda nemyslel jsem, že si z toho ucáknu, ale tohle bylo velmi slušný maso. Filmíky na podobný téma mám rád a tyhle vzájemný vyvražďovačky, pokud se ještě navrch nesnaží tvářit se příliš vážně, mám opravdu v oblibě. Nevidím to sice na nic extra úžasnýho, ale i tak jsem se velmi slušně zabavil. Každopádně budu li na tom jako hlavní hrdina filmu, tak radši důstojně pojdu, než abych nechal lidi aby se mezi sebou mastili jak ptáci a zabíjeli jenom abych přežil. Za to moje ubohá existence fakt nestojí.70%(17.1.2014)

Velmi zajímavá podívaná. Chvílemi Vám to nedovolí dýchat a pokud by náhodou někdy hrozilo, že se budete nudit, víte že Vás zabaví otázka "co bych si vybral já?" Moc hezký. Konec, minimálně pro mě, nečekaný. Jo a herecké výkony byly skvělé! Hlavně Brittany Snow a Enver Gjokaj. Fakt dobrý snímek. 4*(11.12.2013)

O něco sofistikovanější, ale stejně jednostrunná variace na Saw. Určitě potěší slušné obsazení.(10.5.2013)