"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

Kingjiri

Je škoda, že se příběh ještě víc nezaměřil na psychologickou podstatu a myšlenkový pochody hráčů v průběhu týhle poněkud extrémnější verze hry. Na druhou stranu ale taky nešlo prvoplánově o množství prolitý krve (krev ani pořádně vidět nebyla), což jsem v rámci žánru uvítal a očekával jsem naprosto zbytečný krvavý jatka. Plus dávám za slušný herce (Sasha Grey byla dobrej haluz:D), hudbu a povedenej závěr. Nečekaně slušnej nízkorozpočtovej hororovej thriller, byť spíš na jednu projekci, tři silnější hvězdy. ()

S.Robie

Člověk pozná sám sebe až opravdu v těch nejkrizovějších situacích... Co je větší cena- vlastní utrpení, nebo utrpení druhých? Skvěle natočenej film, opravdu jsem se ani chvilku nenudil. 5 hvězd by dostal, kdyby režisér dokázal vymyslet ještě více úkolů a nemusel by snímek protahovat útěkem hráčů v polovině filmu. Jinak výbodný 4 hvězdy... Takže na závěr zbývá jen jediná otázka... Would you rather.........? ()

Eki

Nadsazuju a přeju filmu, aby se dostal do červených čísel, zároveň doufám, že se nikdy do podobné situace nedostanu. Ta rozhodování jsou velmi těžká, většinou je to jako si vybírat mezi dvěma smrtelnými nemocemi. Pro fandy krvavých masakrů tento film asi úplně není, protože prakticky není nic vidět. Nejvíce na filmu zřejmě stála hvězda Pitch Perfect Brittany Snow a hvězda filmů pro dospělé Sasha Grey. ()

Kadas97

Tak toto bola silná káva na moju krehkú dušičku. Scény pri ktorých tuhla krv v žilách bolo minimálne 5, čo je 5x viac než v iných filmoch s podobnou tématikou. Vyzdvihnutie si zaslúžia herecké výkony Mr. Lambricka staršieho aj mladšieho a hlavnej hrdinky Iris, ktorá to zahrala na výbornú. 10 z 10 P.S. Jeffrey Combs mi strašne pripomínal Mariána Kotlebu. ()

CharlieSs

Dost psycho, ale srovnávat to se Saw, to prostě nejde. Nebavilo mě to, a bylo to až moc příšerný, v Saw tam byli z nějakého důvodu, kdežto tady, to nemělo žádný důvod a logiku už vůbec ne. No, a ten konec jsem nějak tak očekávala, ani nevím proč. Radši no comment. ()

Pavel82

Psychologicky pouze průměrně působící, předvídatelný, zbytečně natahovaný thriller...Když Vám ke stolu posadím absolutně neznámý lidi, tak Vám přece bude úplně jedno, jestli umře Strávník č.1 nebo Strávník č.2. Nepopírám, pár dilemat nebylo úplně špatně mířených...Ale pokud chci silně psychologicky zapůsobit na diváka, musím si dát tu práci a místo zbytečných průtahů s pokusem o útěk raději přiblížit, co jsou ti lidi zač a pochopit jejich motivaci...Proč se přišli zadarmo najíst jako banda naivních důchodců na prodej nerezových hrnců?...Jedna hvězda za konec (i když byl čekanej) a druhá za Sashu Grey (paradoxně nejzajímavější postava). ()

filipes.lu

O hodně víc nepříjemná variace hry, kterou hrajeme doma před spaním. Akorát, že pouze v rovině keců. V míře úvah jdeme doma občas ještě v brutalitě o něco výš, ale realita už by byla sakra jiná. Při představě účasti na této seanci bych byl asi srabem a utekl jako první, čekajíc kulku do zad, která by to všechno snad vyřešila. Ne, nenudil jsem se, občas mě i nepříjemně píchlo u žaludku a nebylo to výjimečně způsobeno vyžráním obsahu lednice i se zásobníkem na led. Pro mě škoda, že konec mi došel v půlce filmu. Ne, že bych si tu chtěl hrát na odhadovače pointy roku, na to jsem o něco pomalejší, ale radost jsem ze sebe měl. Škoda jen castingu, pornorajda mě sedla asi syrový křemenáče zapitý mlíkem (to byl hec, a bylo mi jenom sedm!) a postarší dáma, co se zrovna vrátila ze školy smyku byla sympatická stejně tak. Body do plusu za reálný provedení a prazvláštní rozmělněnost atmosféry, kdy se u mě jako vrcholy sinusoidy střídaly pocity strnulosti a nedobrácký zvědavosti. ()

TomasRichtr

mrazivé, šokující, psycho a fakt hustý... tenhle film fakt není pro každého. Rozhodně ale musím pochválit za zcela nečekaná vyústění různých situací a vyhýbání se klišé obloukem větším než obchvat Prahy. Přesto se na to znova nekouknu, protože je to na mě moc. ()

TomStrom

Není nad to, když se sejdou fajn lidi a hrají společenské hry, byť domů pak po dohrání dojdou jen nemnozí z nich. Decentní film a přesto poměrně solidní psycho. Saw to skutečně vzdáleně připomíná, ale co taky chcete pořád točit, že? Twajlajty a Transformery? Ne, děkuji, to snad raději tím nožem na led do stehna. ()

Zikus

Tohle je bezkonkurenčně ta největší šílenost, co jsem kdy viděl. Naprosto za hranou toho, co bych býval čekal, že může být natočeno a vpuštěno mezi veřejnost. Slabé povahy to nedokoukají a třeba takové Saló aneb 120 dnů somory, je oproti tomuto čajíček. Rozhodně nejsem žádnej sadista, kterej by si pohled na ony zvrhlosti užíval, i když zvrhlost je v tomto případě slabé slovo, ale je určitě dobře, že takový film ve světové kinematografii existuje. Vše je navíc potrhnuto podmanivou hudbou a děj krásně plyne bez sebemenšího střípku nudy. Herecké výkony jsou taktéž famózní. ()

Nykrous

Film na námět hry Would you rather jsem hledal už před nějakou dobou a nechápu jak jsem se tedy k tomuto filmu nemohl dostat. Začátek filmu byl dost uspěchaný a moc jsem se nemohl vžít do hlavní hrdinky a pochopit tak přesné důvody jejího počínání. Začátek tam prostě byl jen proto, aby nás to co nejrychleji dostalo k tomu hlavnímu. A tam začíná ta pravá zábava. Je to atmosferické, herecké obsazení a jejich výkony byly skvělé a člověka to udrželo v napětí. Poté přišly na řadu úkoly. První 2 kola byly fajn rozjezd, ale čekal jsem tam trochu rychlejší a funkčnější spád. Poté přišlo 3. kolo a to byla mrda, protože tak jsem si představoval film s názvem Would you rather. Poté nastalo finále a to bylo dost podivné. Zdá se mi, že se to snažili udělat až zbytečné moc temné, a aby to dopadlo jak nejhůř jen mohlo. Bohužel to na mě působilo příliš uměle. Dále mě zde zaráželo občasné chování a rozhodovaní postav a děj byl neskutečně předvídatelný. 65-70% ()

Zl0

Celý film bol len o nápade a'la Saw. Tá vata čo naťahovala minutáž nestála za nič a najviac citeľné to bolo pri tej úplne zbytočnej naháňačke. Keby mi povedali Would you rather napiť sa z hajzlovej misy, alebo si tipni koniec filmu a vprípade že neuhádneš schytáš guľku, bral by som to tipovanie. Koniec bol totiž ako z učebnice. Chýbalo tomu niečo neočakávané, zásadnejší zvrat alebo viac osvetliť dôvody celej akcie. Spravilo by to film zaujímavejším, netajím sa však že aj takto sa to pozerať dalo. ()

Miagy

Pre mňa veľké prekvapenie. Dávno som nevidel tak dobrý psychologický thriler s prvkami hororu. PLUS: vynikajúca atmosféra v uzavretej miestnosti, dostatok napätia a zvratov. MINUS: dosť nudný úvod, ()

Megynka

WAAAAUUU!!! 5 hvězdiček nedám jedině z toho důvodu, že jsou filmy, se kterými se to prostě nedá srovnávat, ale páááni!!! Fakt se mi to hodně líbilo, úžasné napětí no a ten konec, to prostě ... super!!!! Herecké výkony taky velice povedené! ()

ANTYCHRYST

Nabídka na soutěžní večeři pro zoufalé lidi v ještě zoufalejší situaci :) Máme tady takovej slabší odvárek hodně povedenýho bijáku Truth or Dare. Ale v poho koukatelný. Úkoly jsou zajímavé a postupně se přitvrzuje. Jediný co mě schází je trošičku větší akce, nářez, jednoduchost a svižnost ... mohlo to být za čtyři hvězdy :) Konec je slušnej, jak ve hře, tak celkově. 70 % Délka filmu je sympatickejch 90 minut, což je taky plus. ()

dannyd14

Pár škrtov určitých pasáží a bolo by to vcelku fajn. Takto je to len obyčajná psychologická dráma, ktorých poznáme habadej. I wouldn´t rather see this little crap again. ()

Amynka

Mám ráda filmy,kde je skupinka lidí nucena hrát nějakou zvrácenou hru a tenhle filmek patří mezi mé nejoblíbenější!Tady je všechno podle mě dokonalý-hra je skvěle zvrácená(psychickej teror je podle mě horší než pouhé bezduché mučení) a už "nevinný" začátek hry při večeři potěší,soutěžící jsou různorodí a ta hudba!Jak to dopadne se dalo sice čekat,ale úplný závěr filmu mě teda dostal!!!A Brittany Snow v hlavní roli mě potěšila!A platí to samé,co jsem psala k filmu Truth or Dare-i když už vím při dalším shlédnutí,jak to celé dopadne,tak jsem stejně napnutá a film si dokonale užívám...Tím chci říct,že nepatří mezi filmy,které jsou dobré pouze na jedno podívání a i když jsem při dalším shlédnutí ochuzená o momenty překvapení,tak se stejně dokonale bavím! ()

Bube1

Na mě tenhle film teda nezapůsobil... Jak taky může dopadnout horor, kde hlavní postavy jsou Krabák z Jmenuju se Earl a Tučňák z Gothamu? Opověď zní - tuctově. Nebyl tam ani pořádný gore a už od začátku víte, kdo že to vlastně vyhraje. Ty 2 hvězdy dávám za námět a za celkem depresivní konec (ten mě vždy potěší). ()