Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Jello Biafra odpad!

Názorná ukázka televízneho hnoja, ktorý je nám neustále servírovaný. Opäť máme tu "česť" vidieť hromadu primitívných imbecilov s iq naparovacej žehličky. Sú to poväčšinou nabúchaní primitívovia, prostitútky a iná verbež u ktorej inteligenciu hľadáme ťažko. Ich úlohou je navzájom sa párovať. Kto zostane sám tak vypadáva. Takže vidíme sexuálne scény ako v nejakom porne. Vodca tlupy primitívov je neandertálec Leo Beránek. Kde sú censori a nejaká morálka? Hlavná vec že v tv budú vulgarizmy ďalej vypípávať. Dotyčná skvadra má ľudovo povedné "v hlavách nasraté", sú tu svalnáči čo by so svojou nízkou inteligenciou nevedeli ani drevo narúbať a šlapky, ktoré dajú každému. Na rovnakej úrovni sa nesie celý tento televízny exkrement s názvom Hotel paradise. Skutočne zábava pre inteligenčne nižšie vrstvy. ()

giovanni3 odpad!

Tak vznik něčeho podobného šel očekávat jen co skončila sláva Vyvolených a Big Brotheru tak nastala pauza a pak hurá totéž s mírnými úpravami a zasazené rovnou do exotické vilky v Dominikánské republice místo nějaké vily kdesi v ČR. = rozdíl oproti předchůdcům neexistuje, ale pro všechny to je něco nového neotřelého... Skladba protagonistů je opravdu ubohá pár namakaných hezounků co v hlavně nemají nic + banda kravek, kde jedna fetuje a má tunu potratů další se prodává starých chlapům atd... Co od tohoto lze čekat? Hádky o ničem, občas peprné slůvka a velké finále na které všichni čekají = sex pod peřinou, kdy divák uvidí na pár sekund zavlnění peřiny a střih jinak, ale i to je hodně tudíž je divák nadmíru spokojen a hltá dál a dál další díly a zde zvedá hodnocení... Opravdu odpad! ()

tommy187 odpad!

Otrasné. Jednoducho kto sa má pozerať na to, ako tí ľudia majú niečo čo je zmyslom ich života (všetci viete o čom vravím). No a keď to má sledovanosť tak je to zas a znova len úbohosť slovenského národa, ktorý klesá na úroveň tejto reality šou. Takže úplne jasný odpad! A aj keď si šetrím odpady len pre najhoršie programy som tomuto programu udelil odpad s čistým svedomím a nehanbím sa za to. ()

Cejny

Dvě hvězdičky si tahle hovadina zaslouží už jenom z toho principu, že je to taková hovadina, až se při tom směju, že se za břicho popadám. Člověk se nestačí divit, co všechno je schopna česko-slovenská televizní produkce vyprodukovat. Hříbeček to vystihla dokonale: "Superprča!" ()

Kejdlo odpad!

Vyvolení sice nebyli o nic lepší, každopádně měli alespoň dobrou moderátorku a pár soutěžících, kteří stáli za pozorování. Tohle za pozorování nestojí. Furt mi to ale příjde zvráceněji zábavnější než sledovat Ordinaci v růžové zahradě a podobné věci. Navíc si to na nic chytrého nehraje a bylo už od začátku jasné, že to bude braková zábava. ()

marrjaana odpad!

Zajímalo by mně kolik lidí z těch co dali odpad to sledují, mají traumata, když jim uteče jen jeden díl a poté se celý den nebaví o ničem jiném( já osobně se přiznávám cca k 5 zhlédnutým epizodám) ()

Yeosol odpad!

Parta rádoby krásných a neskutečných hovad řeší takový zhovadilosti, že to není v televizi možný. Jestli takhle má vypadat televizní zábava, kde se neustále mluví o tom, kdo se s kým líbal a kdo chce s kým chodit, tak je dost žalostný. Jsou to nadržený mladý lidí, který neváhali a ukazují se, a hlavně ztrapňuji sami sebe před celým národem. A o ničem jiným tahle blbina fakticky není. Děkuji nechci. ()

KoRner

Jedna za tie kočky. Ja viem, asi som povrchný. Ináč tam o nič nejde, len kto bude prvý v posteli toho druhého. ()

Wimy

Skupina debilních a ještě debilnějších lidí na megahustým ostrově ukazuje republice jak moc jsou debilní. Je to docela vtipný poslouchat někdy jejich náročny úvahy a různý možnosti taktiky a podobnejch sraček, co tam vymyslí. Občas se na to ze zvědavosti podívám, jsem totiž ten správný gurmán! ()