Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Všelicos odpad!

Kam až ty naše národy klesly? Vypadá to, že až do nejhlubšího bahna. Nebo už máme tak pokřivenou morálku, že se musíme dívat na reality show plné umělých děv, které z úst vypouštějí slova, za která by se i zedníci styděli a rádoby borců, kteří se těší, až to s děvami budou moct rozjet před kamerami? Odporné. ()

Spacecore odpad!

Hosté Hotelu Paradise dostanou na uvítání na postelích balíčky kondomů místo čokolády. "Jé čepičky." Zní z úst potetovaného svalouše, který poté předvádí svými pohyby snad celou kamasutru. Vrchol televizního braku, ale taky luxusní sranda. ()

Granade odpad!

Další reality show na které si smlsnou všichni úchylové. 45 min hoven. Je tady jediná věc, která mě zaráží, jak to, že to Prima nevysílá třeba v sobotu nebo neděli od 20:00. Opovídalo by to strategii českého televizního průmyslu natlačit do co nejvíc lidí co nejvíc hoven. divák hotel paradise= úchyl (no offense proti těm, co ze zvědavosti koukli) účastníci hotelu paradise= mega úchylové ()

Mortemiss odpad!

Slyšte, Slyšte....Televize Prima vysílá novou reality show jako vyvolení. Kdo by se po namáhavém dni nechtěl podívat na to, jak skupina imebecilů, která neví co by, baví na pláži Dominikánské republiky a užívá si zdarma luxusu? Já! Banda nadrženejch hovad, kteří nemají do čeho píchnout a jdou do televize, kde jim za to, že se budou navzájem svádět zaplatí JENOM 1 250 000 Kč!!! Poslala bych je na Sibiř, tam by je ty roupy přešly. ()

Illy odpad!

Pozorovat prasata v chlívě je větší zábava, víte že bude zabijačka. Tvůrcům i účinkujícím bych chtěl do budoucna popřát snad jen válku a hladomor... ()

Vlkys odpad!

Sledovat spolužačku ze základky jak se zoufale snaží nechat se přehnout jakousi horou svalů s minimem mozkové hmoty je zábava, ale tenhle pořad to stejně nevytrhne... ()

Emzet odpad!

Během celého prvního dílu jsem seriózně přemýšlel, zda se jedná o parodii či nikoliv. Podivné a (nechtěně) vtipné předělové obrazovky (podivně se šklebící napatlaní herci mající symbolizovat "ráj"), jakož i všemi póry se vyšťavující demence by tomu napovídaly. Moderátorka... je prostě levná pornoherečka (a poznámka - to jsem tvrdil ještě než jsem věděl, že porno skutečně točila). Většinu času špulí hubu, jakoby měla felační absťák a právě proto tam ti mužní svalovci byli všichni pro ni, má podivné frázování a intonaci, které připomínají výkřiky do tmy ("Takže tady!... Si všichni!... Budete užívat!") a očividně si vůbec neuvědomuje, že pokud něco, tohle bude hrob kariéry v každém případě. Zbytek? Banda rádobyhezkých (rozuměj vyšamponovaných, přesvalených, potetovaných chlapů a nabarvených, zmalovaných, rádoby-sexy-se-ksichtících, ehm, "děvčat") a nebetyčně omezených lidí "paří" v kýčovitém prostředí, řešíce své "problémy". Jo a ještě tu máme slovenskou Playmate a kondomy na polštářích, jen tak mimochodem. Všechno dovršuje debilní režie, která způsobuje, že během dne dojde k nějaké situaci (no, něco tam asi přeci jen dělat musí, ne?), kterou ale neuvidíte (a to nemusí jít o nic explicitního) a kterou pak všichni důležitě řeší. Takže si připadáte jako při čtení Zločinu a trestu, ze kterého vám nějaký šibal vytrhal všechny stránky s podtínáním lichvářky. Hotel Paradise mohu doporučit asi stejně, jako mohu doporučit jít se podívat na následky autonehody - lidé jsou zvrhlí a zvrácení zvědavkové (což není nutně špatně - bez této vlastnosti by nejspíš nikdo nečetl/nesledoval horrory), ale o to snadnější je někdy je přilákat. Během sledování paradisních individuí jsem se partnerky snad patnáctkrát zeptal, jestli opravdu někdo může být tak tupý. Může. Vždycky může. ()

nikoletkaa

Je to neuvěřitelná blbost! Každé téma tam řeší snad půl hodiny, ne-li více. Ale vždy, když už to mám zapnuté, tak prostě nemůžu odejít. Je to tak hloupé, až vás to prostě baví :D ()

RomeroIsGod

Masochistická zábava pro úchyláky a sonda do "duší" těch nejméně inteligentních, který tenhle národ má. Uvádí to vysloužilá štěťule, pravidla nejsou a kamery jsou otřesný. Nehodnotitelný. ()