poster

Hamilton: V zájmu státu

 • Švédsko

  Hamilton - I nationens intresse

 • slovenský

  Hamilton: V záujme štátu

 • anglický

  Agent Hamilton: In the Interest of the Nation

Akční / Drama / Thriller

Švédsko, 2012, 107 min

 • klerik
  ****

  Výborný triler. A pekne v klasickom štýle, bez nejakej potreby tromfnúť dnešného Bonda či Bournea.. Aj preto pôsobí omnoho uveriteľnejšie ako americké špionážne filmy. Hlavný hrdina je drsňák, ale má uveriteľný aj ľudský rozmer. Keďže severské krimi je teraz in, je tam aj vyšetrovanie vraždy, ale to je len vedľajšia línia. Hamilton je čistokrvný akčný napinák...(31.3.2014)

 • Ouwen
  ****

  Hamilton mně nezaujal, ale ani nezklamal. Plusy: Asi ta hudba. Příjemně se mi poslouchala, i když jí není moc. Souboje, škoda, že byli tak krátké, Hamilton přišel k nepříteli, dvě komba a nepřítel byl tuhej, ale poslední fight je to nejlepší z filmu. Dějově je to hodně dobrý, i když akce mohlo být víc. Střídaní lokací, hodně dobrá akce v tom lese, tam jsem se kochal. Mínusy: Hrdina. Nevím, vlastně celá výprava se mi zdála nesympatická. Občas akce, která je fakt krátká a malinko nepřehledná. Kamera! Až se mi motala palice, to je tak složitý mít tak slušnej film s pohodovou kamerou?! Velké mínus má u mně scéna, kdy Hamilton zabije svojí přítelkyni. To si mohli odpustit a film by nebyl tak natahovanej, anebo z těch scén vypiplat delší akci. Celkově to působí příjemně, ale může i urazit. Jsem zvědavý na pokračování. :)(12.2.2013)

 • EvilPhoEniX
  *

  Noční Můra v Somálsku!! Někde tady Čtu, že to je Kopírka Bournea.. Okamžitě, mě přešla chut na všechny Bourneovky, po tomhle Zázraku... Po Zhlédnutí prvních 15 minut jsem čekal Skvělý Napínavý Akční Thriller.. ale Pak, se během Hodiny neudálo Takřka Nic.. Nudný,Špionážní film....Politické Kecy, .. Akce žádná!! Krom jedné super Scény s Břitvou, se mi Film vůbec Nelíbil.. Absolutní Ztráta Času a Vysoké Hodnocení Zcela Nechápu!(25.9.2012)

 • - Názov filmu sa objaví v dvanástej minúte. (Johnny.ARN)

 • - Mikael Persbrandt se na roli Carla Hamiltona připravoval tréninkem u amerického týmu Navy SEALs v San Diegu, kde se po delší dobu učil speciálním technikám, jako je odzbrojení nepřítele. Absolvoval také trénink švédské elitní jednotky SSG. (Kritiq)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace