Bling Ring: Jako VIPky

(festivalový název)

Životopisný / Krimi / Drama

USA / Velká Británie / Francie / Německo / Japonsko, 2013, 90 min

• Silence

Všechny bych je seřezal na hromadu, spratky!! Ale za to si film dvě hvězdy nevysloužil... Je to sterilní nuda bez jakékoliv vypovídající hodnoty, i bez filmařské invence, natočené jakoby za trest. Sofie, Sofie.... 4.5/10(14.3.2014)

Kdyby to nemělo titulek "Directed by Sofia Coppola", nikdo by po tomhle unylém doku-dramatu ani neštěknul. Nejbizarnějším aspektem "Bling Ringu" je jeho nerozhodnost a nekoncepčnost. Film očividně chce být velkou varující zprávou o pokřivených hodnotách mládeže, ale ve výsledku paradoxně dává terčům své kritiky přesně to, co by sami chtěli - co by si mohly zpovykaná děcka adorující celebrity přát víc, než biják, kde se ony celebrity opravdu objeví a kde je samotné navíc hraje Emma Watson?(8.9.2013)

• Deschain

(Lumiere - 01. 08. 2013)(5.8.2013)

Typicky festivalový film, ovšem bez toho známého syrového puče, který by mu dával ten "meaningless" nádech. Ústřední petice hraje dobře - a po Perks of Being Wallflower další film, kde Emma září. 70%(25.6.2013)

Šla jsem do toho s malým očekáváním a tušením, že to bude stejná kravina jako Spring Breakers, ale hle ono mě to docela překvapilo. O Bling Ringu jsem nikdy neslyšela, takže jsem netušila o co půjde, dá se říct, že jsem byla poměrně překvapená vývojem situace. Příjde mi trošku absurdní, že by se do všech těch domů dostali takhle snadlo, ale budiž. Docela to utíkalo a poměrně se mi to i líbilo. 4*(13.9.2013)