poster

Bling Ring: Jako VIPky

 • USA

  Bling Ring, The

 • Francie

  The Bling Ring

 • Německo

  The Bling Ring

 • Slovensko

  Bling Ring: Ako VIP-ky

 • Slovensko

  Bling Ring, The

  (festivalový název)

Životopisný / Krimi / Drama

USA / Velká Británie / Francie / Německo / Japonsko, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rover
  ****

  Plytký a vyprázděný film zajímavým způsobem ilustruje život amerických teenagerů, který je stejně prázdný. Sofia Coppola dosáhla mistrovství v odosobněné filmařině, které se věnuje od Marie Antionette. Já ji na tenhle styl letím jak vosa na med a patřičně si ho užívám. Drobné výtky mám pouze k přílišnému opakování identických záběrů, i když snad rozumím důvodům, proč se ve filmu objevují. Co mě však, jako ostatně u Coppoly vždycky, přesvědčilo o vysokém hodnocení, je hudba. Skvěle vybrané popové a elektro tracky přesně ilustrují a doplňují prostředí, ve kterém se příběh odehrává. Hudba hraje "na plný pecky" a strhává na sebe hodně pozornosti. Vyloženě mě potěšil track Freeze od Klause Schulzeho (složen pro film Angst a použit už pro Mannova Mannhuntera), který podbarvoval jednu z mála melancholických scén filmu. EDIT: Koukám, jak tu všichni žehrají, že je snímek bez emocí, vývoje postav a že je nudný. Ale přece - vždyť o to tu jde!(4.7.2013)

 • johnn333
  ***

  V tom filmu jdou ti teenageři na tři roky sedět, protože vykradli domy Paris Hilton, Lindsay Lohan a Mirandy Kerr. Moc jim to ale navadí, protože jim to vyneslo 800 nových žádostí na Facebooku. Jo, je to trochu ze života. Ale fakt jen trochu, mnohem míň než třeba Spring Breakers. 60%(18.6.2013)

 • Thomick
  odpad!

  Vůbec mě nezajímá, že to točila Sofia Coppola - a už vůbec kvůli jejímu renomé nebudu potit ňáký nesmyslný hvězdičky. Viděl jsem od ní totiž jedinej film, kterej mě uchvátil svym filozofovánim; a tohle je docela dobře přesnej opak Lost in Translation. Snímek povrchní stejně nesnesitelně jako jeho protagonisti. Pokaždý jako bych celých sto let čekal, jestli se konečně stane něco spešl, a ono ne - furt dokolečka, jedna celebrita za druhou, jedna velenudná předváděčka před zrcadlem za druhou ... Všichni v USA by měli bejt obezřetnější a vybraný celebrity stokrát chytřejší. Zhruba to mi Bling Ring dalo. A já teď rozhodně lituju toho, že jsem na takový "sdělení" vyplejtval 90 minut svýho volnýho času.(3.10.2013)

 • Will_X
  ***

  Po celou dobu filmu jsem si říkal: WTF co to sakra je?!!! Myslel sem, že se tam stane něco zásadního, ale bohužel. Za Emmu Watson jedna hvězda navíc. 40%(28.3.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Svět nafintěných celebrit, které se obklopují drahými zbytečnostmi, je mi naprosto lhostejný a patrně proto nebudu plakat kvůli tomu, když jim někdo ukradne nějakou tu kabelku, koks nebo čivavu. Zejména, když si hvězdy majetek nechrání vyšším plotem, alarmem, kamerovým systémem ani zámkem na dveřích. Na druhé straně však, bohužel, nejsou žádné Jánošice, které by bohatým braly a s chudými se alespoň rozdělily. Jsou to jen rozmazlené blbky, kterým dosud všechno prošlo. Takže, komu mám fandit, když ani jednu stranu nemám rád? Nezbývá mi, než se nezaujatě postavit na stranu zákona a čekat na zjištění, zda budou pouta na dívčích rukou dostatečně sexy.(20.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace