Exists

• Velká Británie Exists

Brian (Chris Osborn) a jeho brat Matt (Samuel Davis) sa rozhodnú pre menšie dobrodružstvo: pozvú Mattovu priateľku Doru (Dora Madison Burge) a dvojicu priateľov (Roger Edwards, Denise Williamson) do divočiny južného Texasu, aby si tu spravili divoký víkend na chate ich strýka. Brian, neustále sa pohybujúci s niečím, s pomocou čoho sa dá zhotovovať obrazový materiál, má však ešte jeden motív, ktorý si necháva pre seba. Veľmi rád by na kameru zachytil záhadnú bytosť, ktorá vystrašila ich strýka natoľko, že sa sem už nejaký čas neodvážil vybrať. V momente, kedy sa partia dostane do blízkosti chaty, sa začnú objavovať náznaky, že v strýkovej historke bude oveľa viac ako len zrnko pravdy... (beso74)

Pantai

Když před někým prcháte, je důležité u toho dělat neskutečný kravál a hlavně pořád křičte, aby o vás pronásledovatel měl neustále přehled. ()

suboss

Big Foot síce pekne nastrojený, ale to je asi tak všetko. Nelogické uvažovanie hlavných hrdinov ma zasa raz dostalo. Ale zasa ako taká rýchlovka na nedeľný večer sa to pozrieť dá. ()

Maraboy

Místama to sice atmosféru má,ale není to nic nového na trhu. Klasika je opuštěná chata,parta mladejch blbejch lidí a mostrum to vše zachycené na několik kamer. ()

Easykill

Partička ne úplných debilů si chce udělat fajn víkend na chatě.. Hmm, to by ale po cestě nesměli na*rat nesprávného tvorečka... Kdo má rád FF a pana Bigfoota tak by tomu měl dát šanci. Jinak úplná klasika, občas vidíš tmu, občas nic a občas se to jen třepe. Ale tady si párkrát pana "velkou stopu" užijeme se vším všudy. ()

psycho.ta

Rychlý dějový vpád, ucházející kamera, ve vyhrocených situacích nesmyslně se NEchovající herci..mě se to docela líbilo. Hodina a půl uteče rychle a film šlape tak jak má. Oceňuji téma neboť (sama se divím) se jedná o můj první "bigfoot/yetti film" (chci další). Škoda jen toho závěru..komentovat "smrt a hrob bigfoot kida" bych se naprosto zdržela (sračka) a nezastřelení tohoto Homo Sapiense jediným přeživším (už jen pro ty prachy a "american dream and fame)" byl už naprostý scenario error. I přesto 3*** ()

Allein4

Aby těch nohou nebylo málo, tak by se to dalo shrnout jako "Found Footage o Bigfootovi, který jako horor neobstál a kolegům sahá tak po kolena". No, možná o něco výše, přecijen těch velmi nepovedených je poměrně dost. To však nic nemění na tom, že tento sub-žánr je již naprosto nudný. A to proto, že se to snaží natáčet pomalu každé pako, které dostalo od rodičů kameru. Tento film sám o sobě nenabídl nic nového, ani nebyl strašidelný, ale zpracování jakž takž ušlo. 35 % ()

jarmil8

Zpočátku je to strašidelné, pak spíše akční. Vzhledem k tomu, že sám pan Velká noha až tak děsivý není, musím z potěšením konstatovat, že Sánchez zvládá řemeslo na jedničku. ()

Snakefinger

FF nemusí nutně znamenat jenom Found Footage ale taky Fast Forward. A tak jsem o po první půlhodině přistoupil metodou FF k tomuhle amatérskému počinu. Přiznám se, že kvota co mě tady zaujala byla rovná nule. ()

Miroslav.Zac

Film jistý potenciál strašidelnosti má, ale svému staršímu bráškovi nesahá ani po kotníky. Nicméně se jedná zřejmě o nejlepší Sanchezův film od Blair Witche. ()

goauld

Já si někdy řikám, že ty amíky to FF pořád baví.... To je pořád jedno a to stejný - jeden omezený tupec, který si myslí, že je "králem joutube", protože a poněvadž pouze JEHO videíčka jsou nejzajímavější a "to musíte vidět !!!!" protože nikdo není víc COOOOOOOOL než já :-) .......a tak vidíme po 10877 found fotage film, kdy "kameraman" natáčí neustále ikdyby ho krájeli/trhali na kusy, komentujíc rádoby vtipnými hláškami (kterými se může bavit snad jen on sám) . Zkrátka amíci se tohoto stylu ne a ne nabažit.... :-( A co se týče tohoto dílka.... Nevim, proč si ti amíci nedokáží poradit.... Zřejmě bez auta jsou jako bez nohy... Pokud mě "neco" ohrožuje v lese (a auto, kterým jsem přijel je na sr...ky) , tak mám-li kolo - odjedu z lesa pryč (ten les nebude mít perimetr 50km :-) . Jenže to amík nééééééééé. Raději se "zabarikáduje" v polorozpadlý chatrči a bude tam čekat "až TO zemře" - a když už ho konečně napadne, že je skutečně lepší z toho lesa vypadnout, tak po cestě řve jak Mánička u splavu, aby ta příšerka věděla, kam si má dojít pro případnou "potravu" :-)) Samozřejmě - opět (tak jako pomalu v každým americkým napínavým filmu) jako napotvoru "žádný mobilní signál" :-)))) a nikdo z dotyčných "turistů" neví (když teda už tém lesem "bloudí"), že existuje taková "vymoženost" dnešní doby jako je navigace :-) ()

fasser

Eduardo se s tím od začátku nepáral a nabídnul jednu akční scénu za druhou. Škoda, že likvidace chaty nebyla přes den - nebylo skoro nic vidět a kamera lítala všude možně. Alespoň že zbytek byl během dne! Řev Saskiho, skvělý les, parádní hudba, herci jakžtakž, výborně gradované napětí...u mě spokojenost - 4* zaslouženě !!! ()

cien

Opět se postavy chovaly jako největší pitomci, do Blair Witch to má hodně daleko, ale nějaké momenty to mělo... ()