Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života. (oficiální text distributora)

Badseeds

Almodovarovská absurditka, kterou moje vnitřní, roztančená buzna ocenila. Pátou hvězdu by zajistila snad jen dávka meskalinu před projekcí. ()

kolemjdouc

na tenhle film musíte mít tu správnou náladu aby splnil účel za kterým byl natočen.A to ,pobavit.Celý ústřední děj byl smrštěn do prostoru buissnes třídy a kokpitu letadla.tedy pár metrů.Setkají se tam lidé s různými osudy a příběhy k jejichž rozuzlení dojde právě v letadle."odrostlá" dívka která v představě že se blíží konec a ona je stále ještě panna což chce na poslední chvíli zoufale změnit a hledá něco (a když uvidíte na čem spočine její zrak jako na možném předmětu tak málem upadnete) nebo někoho .....Tedy jde spíš o konverzačku.Mojí oblíbenkyni Cruz jsem si moc neužila.V drtivé většině filmú se stává že se do popředí vystrčí hvězda a ostatní jí dělají křoví .Tady se můžete soustředit i na ty ostatní.Mě ten film pobavil. Almodóvar .Jeden z mála režisérů kteří se nemusí stydět pod svůj film podepsat.I přes nepříznivé recenze zde doporučuji. A ženy všimněte si jak hezké ruce mají stewardi :-)))) ()

Piškotka

Jakoby Pedro ztrácel invenci. Přesto jsem se často zasmála vzájemnému špičkování letušáků. Dialogy byly bláznivé, homosexuálně orientované, vždy dobře načasované, odlehčovaly samotné jádro příběhu. Každý z posádky byl svým způsobem nějak ujetý. A nesplnit si tajná přání v nouzovém okamžiku by byl hřích. Vynikající Javier Cámara, Cecilia Roth a Lola Dueňas. ()

tterez

Uf! Myslim, že nejsem nějakej suchar, ale tady budu upjatá.. To byla příšerná slátanina. Absurdní situace plná divnýho sexu, což nebylo ani vzrušující ani vtipný. Mimochodem ještě teď mam husinu z toho, jak steward stewardovi oblízl sperma z obličeje. gweeee ()

derryl

Pedro Almodóvar umí vždy překvapit. Pokaždé to stojí za to a každý jeho film má v jeho filmografii své místo. Jeho nový film Rozkoš v oblacích je toho důkazem. Perfektní "jiná" komedie odehrávající se na palubě letadla je jako stvořená pro mistra dramatu i komedie. Almodóvar přece netočí jen dramata, v jeho filmech se všechno svým způsobem záhadně mísí. Tentokrát bych měl napsat drama přebila komedie, ale myslím, že by to bylo zbytečné. Režisér se rozhodl pro žánr právem, nemyslím si, že chtěl pouze pobavit, každý jeho nový příběh má své opodstatnění, každá postava v ději má svůj vlastní svébytný život a všechno zlé je pro něco dobré, jinými slovy Almodóvar natočil svůj nový film kvůli každému minipříběhu, který chtěl vyprávět v krizové situaci před katastrofou... To lidé otevřou svá srdce a odhalí svoji pravou podstatu. Takové poselství jsem si já odnesl z této bláznivě pravdivé komedie se špetkou dramatu. Já byl spokojen, režisér a scénárista v jedné osobě splnil své zadání i poslání vyprávět barvité příběhy. ()

vander19

Almodóvar proste vytvára zvláštne filmy. Niektoré človeka posadia na riť a nútia ho premýšlať nad ich podstatou alebo sú to potom divné výtvory, ktorím málo kto príde na chuť. Považujem od CSFD dosť odvážne písať Banderasa a Cruz ako keby hlavných hercov. Veď sa tu ledva mihnú. Ale ako klobúk dolu nad serióznosťou zobrazenia gay kultúry. Almodóvar ich neuráža, ale istý podtext srandy si z toho dokáže vytvoriť. Inak ide o dosť priemerný film, ktorý zaujme pár vtipmi a drzými injektívami, ale to je tak všetko. 90% rozhovorov sú o ničom a aj keď sa z istej časti film snaží navnadiť dramatickú pasáž tak to zamrdá totálne zhovadilou scénou. Dá sa to pozreť, ale od niekoho ako je Pedro by som čakal oveľa viac. Ak už humor, tak robme humor. A keď chceme serioznosť tak spravne niečo vážne, ale kombinovať to nemusí zvládnuť každý. ()

Disease

Jo, má to ty správné almodovarovské atributy (barvičky, buzničky...), ale ten scénář je neskutečně chaotický. Ale pár zábavných momentů se našlo. ()

DannyBoy80 odpad!

Buzna kam se podíváš. Jako od Almodovara by se v tomto dalo leccos čekat, ale tohle bylo fakt už trochu moc. Ve filmu hraje asi deset herců z nichž je snad 7 buzen. Jako smál jsem se někdy když už to šlo fakt přes hranu a spíště z nevěřícnosti, jakou pičovinu lze ještě natočit. Doufám, že toto byl jen Alomodovarův ústřelek a taková kokotina se už opakovat nebude. ()

fredisek

La mejor comedia de Almodóvar a to bez keců. Kam se hrabou Ženy na pokraji nervového zhroucení. Los Amantes pasajeros jsou báječně střelení. Infantilní španělský humor se díkybohu nekonal. Až příště někam poletím, rozhodně beru aerolinky Península a připlatím si za business class. Prostě dokonalost s almodóvarovskou červenou a bledě modrou. Vyrazil jsem na předpremiéru, jelikož jsem se už nemohl dočkat, když tohle udělám, stává se, že jsem zklamaný, protože očekávání jsou veliká....no, Los Amantes pasajeros nezklamali, naopak překvapili. Almodóvar se odvázal, teplí tu byli úplně všichni i ti, co nechtěli. Neskutečně zábavné a přemýšlím, kdy si znova najdu čas, abych na to zašel. Navíc je tu jedna zajímavá věc, která odráží společenskou situaci, homosexuální postavy se tu přehouply do standardního života a nejsou už na hraně jako třeba ve slavných La Mala educación nebo Todo sobre mi madre. Pětihvězdičkový servis letecké společnosti El Deseo! PS: Čas jsem si našel a po čtyřech dnech jsem na to šel znovu, takhle brzo po sobě jsem naposled viděl 500 Days of Summer, laťka je tudíž dost vysoko. ()

EllienPM

Volám z letadla. Tys mi hodil telefon? Spadlo ještě něco? Ženské tělo? Zadek je na pašování nejlepší. Taky věřím na zadky. A pak holky udělaly slavný koktejl Valencia a rozjely to! Pedro je Bůh. :) ()

aLPaC

Bože, tohle že natočil mistr Almodovar? To snad ne, takovou sračku! Umělý děj, trapně gay vyumělkované postavy, znásilnění spícího muže pannou. Co mi to děláš Pedro? Tohle sis mohl odpustit. ()

Florfila

Parádní odlehčená komedie v typickém Pedrově stylu. Mám sice pocit, že si to Almodóvar natočil "jen tak", aby se neřeklo, ale copak on, on si to může dovolit. A tak jsem to i vnímala. Žádné šílené drama, jen jedna humorná perla za druhou, s výborným tanečkem jako třešničkou na dortu. Opravdu jsem se skvěle bavila. Jestli někdo očekává šílené drama ála Almodóvar, nedočká se. Tentokrát nemusíme přemýšlet a rvát si srdce z těla. Stačí si jen sednout a koukat, zasmát se a jít domů. Tohle jsme potřebovali...tentokrát se s tím tak nepárat... :o) ()

Vesecký

Velice pěkné a vtipné a velice dobré komické výkony herců a hereček. Ubírám hvězdičku za přegayování, ale bylo to v poloze nadsázky a legrace, takže se to dalo snést. Je vidět, že tenhle evropský styl komedií aspoň mě sedí mnohem víc než tzv. komedie americké natož komedie české. Myslím ale, že to skončilo tak čtvrt hodiny po snesitelné míře, ten závěr byl už přepísknutá. Stejně jsem se ale hodně nasmál. ()

Ba-jo

Kdybych měl teď v sobě tu flašku vína co jsem si u tohoto filmu dával v poloprázdném kině, dal bych i o hvězdu víc. Po vystřízlivění jsem musel trochu polevit, ale i tak jsme se nenudil a dobře pobavil. ()

Saur.us

Pedro, proč nám to děláš? Jednou se pustíš do komedie a je to katastrofa. Nesmál jsem se, nebavil jsem se. Po devadesáti minutách jsem byl rád, že je konečně konec. PS: Ani oficiální distributorský text se nepovedl, vždyť celou dobu kroužili nad Španělskem tak jaký Mexický záliv do háje? ()

TrebleClef

Nejslabší co jsem od Almodóvara viděla. Nemám ráda když se celý film, nebo většina filmu odehrává v interiéru, tím spíš v interiéru, který není autentický. Děj je plytký, scénář přihloupě absurdní. Vtip zůstal hodně dole pod bodem mrazu a nepomohli ani režisérovi oblíbení herci. ()

MatesMS21

Tak dneska si Pedro Almodóvar potřeboval odpočinout... zjevně. Docílil leda tak toho, že se už v ledadle nikdy nepředklonim i kdybych na zemi viděl zlatou cihlu. I když, je to škoda, taškařice to byla povedená, jen kdyby to místama nebylo tak nudný. ()

BOURQUE

Veľmi slabé dielo od Almodóvara (nechápem, že ako mohol natočiť niečo také) s neoriginálnym príbehom a humorom. Osobné hodnotenie: 60% (*) ()