Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života. (oficiální text distributora)

LencaN

Od Almodóvara znám akorát film Kůže, kterou nosím a už ten byl zvrácený. Ale mělo to hlavu, patu, děj, zajímavý námět a bylo to slušné drama. Tohle mi ani nepřijde jako z dílny stejného tvůrce. Tohle je barvami přebujený výlet do jednoho letadla, kde veškerý mužský personál je buď plně homosexuální nebo bisexuální. Nic proti, jen toho bylo trochu moc a už mi toho stačilo v Liberace! A asi jsem si měla víc prohlédnout obal DVD, protože teď koukám tady na plakát a odpovídá to. Najdete zde sexuální výstupy, drogy, dominu ve výslužbě, vraha, médium, jeden extragay výstup, bláznivou bývalku, rozumnou bývalku (tahle větev mi třeba přišla naprosto mimo, byla tam snad navíc, neviděla jsem v ní moc význam pro film), šikovné novomanžele a podobná individua. Nevím, mám radši inteligentnější humor, ale jako oddechovka to bylo fajn. Jen mě mrzí, že nejdřív vám vyrazí dech Penelope Cruz s Antoniem Banderasem a pak je nechají jejich osudu na letišti, ale už bez přítomnosti diváka....čili tam pak už vůbec nebyli, přitom by byla bomba, kdyby ano. A musím někde vyzjistit, jestli ti gayové jsou homosexuálové i ve skutečnosti, protože jestli ne, tak jsou to velcí frajeři :) ()

kolodej1

uf, to tedy byla pitomost. Nebýt to Amoldovar, tak by hodnocení bylo ještě o dost nižší. Spíš než že by to bylo vtipné, jsem spíš měl pocit, že si režisér dělá legraci z diváků. Velmi slabá gay komedie a hlavně vysloveně slátanina. Celkem krátký film, ale je tak nudný, že jsem měl problém to dokoukat ()

Vlasek

Neni to zase tak spatne.Misty jsem se mohla smichy potrhat.Jsou tam trapne momenty,ale vetsinou jsem se bavila.Vsichni gayove jsou uzasne roztomili. ()

LenysekC

Zase škatulkujete. No a co, že to nebylo hlubokomyslné drámo? Byla to sranda, kino jsme měly samy pro sebe, protože spousta lidí se Almodovarovy komedie bála (asi), a tak jsem se mohla řehtat po libosti, čehož jsem taky využívala! Parádní oddech. ()

salvaja

Kdo očekává intelektuální film, bude zklamán. Kdo se chce pobavit nechť nasedne na palubu. Zpříjemní večer, pobaví. ()

antragus

To si člověk koupí DVD od vyhlášeného režiséra vydané v edici, která je celkem zárukou, k penězům investuje i čas na podívání se a nakonec si řekne – podobně jako u špatného sexu – do čeho že to vlastně zase vrazil… Viděl jsem svého času naprosto šílené, zcela ujeté komedie. Viděl jsem komedie tak absurdní, až nebyly vtipné. Viděl jsem i takové, které tím vším byly vlastně jenom trapné. Jenže právě svého času. Myslím, že i od švihlé komedie bych v případě roku 2013 čekal trochu víc (pokud už někdo cítí nutnou potřebu tenhle žánr resuscitovat), nebo aspoň něco. Ale ono nic. Ne že bych si někdy rád nezavzpomínal, ale to radši udělám právě s těmi výše zmíněnými starými fláky. Takže tohle si přinejmenším za mě může pan Pedro strčit za klobouk a vytahovat pouze pro své domácí pařby. ()

andrej2000

Musím říct, že jsem se docela bavil. Psychycky nenáročný film, kde Vás pobaví skupina mladých ,,letušáků" svým naprosto dokonalým trans vystoupením. Děj filmu trochu zaostává, ale nemůžu jinak než 4 hvězdy...Prostě jsem se bavil. ()

Oggi89

Poviem vám, prvých 30 minút bolo OK, sem tam zábavné hlášky, atď. Ale potom sa to začalo dobre rozbiehať až do bláznovstva s tancujúcou gay posádkou a sexujúcimi pasažiermi 1. triedy. Ako oddychová európska bláznivá komédia to, podľa môjho názoru, dokonale spĺňa požiadavky "alternatívnejšieho" diváka. ()

Pignon

Teprve po druhém zhlédnutí jsem přišel na chut' této buzerantské taškařici. Dialogy, vtipná superega hlavních aktérů-stevardů a uzavřený prostor letadla, tot' cesta k vtipnému filmu. ()

Mates Hradecky

V podstatě hrozná békovina, ač místy zábavná. Ovšem ti tři stevardi jsou prostě skvělí a spolu předvedou nádherné travesti taneční číslo. ()

Newark

Většinu uvedených komentářů psali lidé, kteří nedokážou pochopit tvorbu Almodóvara. Jeho komedie jsou velice absurdní a úplně stejně jako tento film, ale o to jde. Pokud chce člověk vidět hloubku ve filmu, tak se koukne na film Vše o mé matce, Rozervaná objetí nebo Mluv sní. Almodóvar dokáže herce dostat přesně na bod své představi, což člověk, který se na film nekoukne režisérovým pohledem, nemůže pochopit. Pro tyto diváky není vhodná žádná komedie od již zmíněného mistra svého oboru. Což nemyslím s urážkou, protože každý máme své nálady a svůj vkus. ()

jirzy

Čistá radost. Nic víc, nic míň. Crazy comedie ze staré Almodóvarovské školy, kde není nouze o nelogické zvraty a nonkonformní absurdní humor. I'm so excited! ()

nadinka

Je to fakt úplná kravina a takové veselé "odskočení si" od našeho milovaného Pedra. Ale člověk nemusí pořád ve všem jen hledat hlubší poselství nebo strhující příběh, občas taková praštěná oddychovka prostě "sedne". U tanečního vystoupení mi málem praskla bránice a nic dalšího na tom nemám potřebu pitvat. ()

awerto

Nie je to intelektualny orgasmus, ale naturalny a mne sa to pacilo. Proste rozkos v oblakoch. Akurat v gay verzii... ()