Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života. (oficiální text distributora)

Zed70

Na to že nejsem gay jsem se docela dobře bavil. I kdyby nic, tak to hudební číslo stevardů stojí za návštěvu kina. ()

Anjunja

Pokud chcete vypnout a pobavit se tak tento film je zaručeně určen pro Vás!! Ten z vás který v tomto dílku bude chtít hledat nějaký hluboký příběh či poselství tak bude zklamán. Spoustu ironických momentů, protnutí životů. Náhody, které nevymyslíš (nebo vymyslíš? =) ) spousta super narážek na gaye a jiné...Každopádně ruku na srdce - co by jste dělali kdyby jste věděli že máte 50% šanci že toto jsou poslední momenty vašeho života? ()

elanista1

Niekedy mam pocit ze sa ludia viac sustredia nie na film, ale na toho kto ho natocil. Vtipne to bolo, niektore dialogy boli sice trapne, ale takto ma vyzerat pohodova komedia, ziadne otrepane frazy, proste cisto absurdny humor. Najviac sa mi pacila pasaz s mobilom mimo lietadla s Blancou Suarez. ()

avokiclom

Píšete, že nuda a bez nějakého sdělení, ale sdělení tam bylo, chtěl nejspíš ukázat jak se chovají lidé, pokud ví že za pár minut zemřou, jak se změní a odhalí, snaží se ještě něco stihnout.. .to se mi na tom líbilo . . .Jinak jeden z jeho slabších filmů, bohužel. ()

ferouser

Musím se přiznat, že sem se zatím ještě nerozhodl jestli je tento film dobrej nebo naprosto blbej. První možnost ale zatím vyhrává. Občas je třeba se vyblbnout a to platí i pro režiséry takové kvality jako je Almodóvar. ()

lobo87

Od Almodóvara som videl doteraz len dva filmy. Jeden geniálny a jeden stupídny. Toto je bohužiaľ ten druhý... 20% ()

CrazymanM

Tak vážně nevím?Neříkám,že to bylo úplně špatné,ale taky žádná hitparáda.Možná mají Španělé jiný smysl pro humor,občas jsem se zasmál,ale to je trochu málo. ()

bmolko

Film silne odlehceny, misty se velmi vtipne vyrovnava s ruznymi klise. Od hutnych Almodovarovych filmu posledni dekady odklon k blaznive komedii. Sex, drogy, chlast a zase sex..idealni to let. ()

tucnakova

Něco jako když jste na návštěvě u hodně dobrýho kámoše - zrovna neperlí, nemá den, plácá kraviny - a vy si stejně užíváte jeho společnost a jste šťastný, že můžete být prostě s ním - jen tak .... Vyhlásila jsem si jeden z nejlepších filmových tanců vůbec, z jedné z nejděsivějších písní, které znám, se rázem stala má nejoblíbenější, španělština je do ucha jednoduše krásná a jestli byl koberec jasně modrý - závěs nad tím krvavě červený, ke krasavci ve fialové košili samozřejmě v pozadí nechyběla indka v kanárkově žlutém přehozu .... Zkrátka všechno je vlastně jak má být - Pedro, díky a zase příště ... ! ()

BarVo

Po ťažkých drámach so silnými témami si Almodóvar strihnul prostoduchú komédiu, ktorá miestami nadväzovala na jeho úžasné kúsky spred 20 rokov. Pobavil /sa i mňa/, a o to išlo. Občas to strácalo dych, občas i nudilo, ale bolo to veselé, farebné a teplé. Proste Pedro. ()

Johanita

Tak pobavila jsem se, to jako ne že ne... ale možná toho bylo až příliš. Zajímavá a jednoduchá zápletka je bohužel obalena příliš pestrobarevnou omáčkou růných (převážně gay) charakterů, zvratů, příběhů a emocí. Sex, drogy a disco... tak tohle je poslední Almodovar. Trojice gay stewardů ovšem luxusní - ty pohyby. ta přesvědčivost, nespustila jsem z nich oči. Jejich taneční číslo velmi vydařené a za ně dávám dvě hvězdičky. To ostaní však tak nějak splývá v pozadí, i přestože je to tak křiklavé. ()

kverula

Čeho je moc, toho je příliš. A tady mi to, kupodivu, ani nevadilo. Nicméně, Pedro je přeci jen o něco lepší v dramatech. ()

rigby

Téma filmu mi vůbec nesedlo, přišlo mi to fakt trapné. Od sexu přes drogy až po sex. Nevím, na jaký typ diváka to bylo směrováno. Aspoň já jsem se neskutečně nudil. Jen pár okamžiků stálo za to. Nakonec tedy dvě hvězdičky za upřímný smích. ()

david666

Pedro má právo vybrat si slabší chvilku. Navíc po vynikajícím předchozím vážném filmu asi potřeboval trošku odlehčit. Místy je to trapné ale ne zas tak moc:-) ()