To, že se jejich manželství rozpadlo, ještě nějak Richard a Kate překousli. A jako praví Britové celkem elegantně rozchod zvládli. Ale když zjistí, že jejich penzijní fond se stal obětí bezohledného a ještě navíc francouzské tuneláře, rozhodnou se, že to už je přespříliš. Vypátrají, že muž, který je připravil o všechny úspory, právě koupil své snoubence diamant za 10 miliónů dolarů a je rozhodnuto. Vypraví se za ním s jasným cílem – uloupit drahokam a pořádně se tak zahojit i pomstít. Tato jejich výprava, která je zavede z Londýna nejen do Paříže ale i na francouzskou Riviéru, má ještě jeden efekt – ukáže se, že přes všechno vzájemné provokování, neschválnosti, špičkování a škádlení, není jejich vztah až tak úplně vyhaslý. (Cinemart)

vydumnica

The Love Punch začalo skvele. Scénka na svadbe, bývalí manželia Pierce Brosnan (popíjajúci martini - veď ako inak) a Emma Thompson, jeden druhého si doberajúc, malo to šarm, vtip, eleganciu. Nanešťastie po chvíľke sa to zmenilo z romantickej komédie na neviem čo to vlastne bolo, komédia s krimi zápletkou. Nečítala som si obsah filmu, tak ma to prekvapilo. Hlavná zápletka pokazila celý film, pretože to bolo tak nereálne, až to pôsobilo hlúpo. Lenže keď vo filme hrá skvelá Emma Thompson a ešte k tomu im to s Brosnanom spolu pristane, potom človek dopozerá aj somarinu. Potenciál tam bol, keby bol ten scenár predsa len normálnejší. Film v konečnom dôsledku nezachránili ani herci, ani výber lokalít. Keď sa mi 90minútový film zdá byť ozaj dlhý, niečo nie je v poriadku. Dávam 2* s prižmúrenými očami. ()

bourec

Protože ve filmu hraje můj oblíbenec,tak i přes celkem plytkej děj se nenudíte,teda pokud nejste brumlal,a necháte se podobnou taškařicí bavit.Je mi to o dost milejší než kdejakej upatlanej art.Normálně za čtyři,ale na truc dám pět.90%. ()

Streeper

Na film jsem se vážně hodně těšila a mé očekávání splnil na jedničku. Spojení Brosnan a Thompson prostě funguje a v tomhle filmu to dokázali. Bavila jsem se od začátku do konce. Celý film jsem měla úsměv na tváři a i když příběh není zrovna nejlepší, tak mi to nevadilo. Konečně jsem viděla komedii, kde se všeho netočí kolem puberťáků, sexu a trapných vtipů. ()

PROCESOR

Takový to domácí pokoukáníčko ke kafíčku a bábovce, kdy chce člověk vypnout je ideální volba. Ale hodnotíme film, né stav mysli. Je zvláštní , jak ta známka je velká. Zatímco těmto filmům celkem sluší, tak u akčních je to spíše ostuda.. ()

Juto

Niekedy to funguje. Hlavný hrdinovia sú upokojujúco očarujúci, ale humoru, ktorý môžete vytlačiť z Piercovej postavy je málo. 4/10 ()

dr.fish

Já mám prostě rád, když si lidi ze sebe dokážou dělat srandu. Žánr gerontokomedií není bohatý na dobré kousky, ale tento mezi ně patří. Už jenom hereckým výkonem té čtveřice lupičů diamantů. Ano, všecky vtipy jsou laciné, ale je tu i docela dost takových těch "vtipů na okraj", které jsou třešničkou na dortu (narážky na Bonda a jiné). A hlavně charisma hlavních představitelů. Chemie mezi nimi funguje, parta výborná predestinuje i dobrou zábavu. Ptákovina, ale na odlehčení trudného žití ideální. 80% ()

angel74

Díky svižné hudbě by děj mohl docela slušně odsejpat, ale zábava poněkud drhne kvůli velkému množství dost omšelých vtípků. Nicméně Emma Thompson a Pierce Brosnan mě nakonec umluvili, abych tuhle rádoby komedii úplně nezatratila. (50%) ()

otík

Sympatická komedie s milými hrdiny, něco v duchu Honba za diamantem, jen v městském prostředí. Brosnan je stále šik a je příjemné ho vidět v komediální rovině, kdy si ze sebe střílí a dokonce je tam i malý parodický vtípek na Jamese Bonda. Není třeba víc rozepisovat, je to komedie, která potěší, je to hloupoučké, ale milé a nenáročný divák se rozhodně pobaví. ()

andrii

Náramně nápadití, když jim padnou úspory, odplují z Temže do Seiny. Popadnou se za ruce, znovu jako pár. Hodí si pár představení, špionáž v paruce. V hlavním městě viníka, perlivých rendez-vous. Rozpustilí čtveráci, s citem p/r/o práci. ()

Johnny.ARN

Kompromis medzi príjemnou komédiou a nepríjemným romanťákom. Nič čo by sme už sto krát nevideli, len v peknom prevedení a s dobrým obsadením. 2 z 5 ()

Pavlínka9

Přibližně po 15ti minutách jsem nevěřila na co se to dívám. Ten film je za mě dost trapný, s hodně špatnými vtipy, hodně nerealistický a snad ho nikdy už neuvidím. Mrzí mě, že tak silná dvojka - Brosnan a Thompson se nechali upsat k něčemu tak hroznému :D ()

Mishqo

Mám rád dvojicu Brosnan a Thompson, a to bolo asi tak jediné čo držalo tento film nad vodou plus ešte príležitostný britský ostrovtip. Ale inak bol scenár jedna veľká katastrofa. Také pre hlupáčikov. 50% ()

VanTom

Úvodní titulky škatulkují snímek jako "francouzskou komedii" a nelze s nimi nesouhlasit. Přítomný šarm a uvolněnou sehranost páru Brosnan + Thompson však otravuje přílišná bláznovitost nezřídka hraničící s trapností. Jako spotřební zapomenutelná oddychovka na zaplácnutí času nicméně poslouží. Čistý průměr. ()

Gallagher

Místy vtipné, na nic si to nehraje, sympatické obsazení. Pohoda na nedělení večer při náhodném procvakávání programů v televizi. ()

Hanys_

Tak nějak to postrádá hlavní ingredienci. Není to prostě moc vtipné, navíc Brosnan v páru s Emmou Thompson je dost nesympatická dvojka. 2.5/10 ()

dopita

Hodně přiblblá pitomost s tragickým scénářem a jakoby otrávenou titulní hereckou dvojicí. Chvílema je to dobře koukatelný, chvílema je to ale strašně křečovitá záležitost. Značně nevyrovnanej film. Ovšem Timothy Spall se svejma historkama nemá chybu. ()

lucijelucije

Ujetá ptákovina. Někdy sice může být ptákovina vtipná a nebráním se tomu, ale když je něco nemožného a přehnaného, tak to prostě nezvládám. Neříkám, byly pasáže, kde se člověk zasměje, ale ke konci to má opravdu spád, z velkého kopce dolů. ()