Francie / Německo,
(2010–2013), 33 h 48 min
(Minutáž: 26 min)
Série(2) / Epizody(78)
Obsahy(2)
Animované zpracování jednoho z nejslavnějších děl moderní světové literatury. (oficiální text distributora)
Hrají
Edwige Lemoine
Nejlepší seriály:
Idefix a smečka Nepoddajných (2021) (seriál)
Bratři Daltonovi (2009) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Alexis Victor
Nejlepší seriály:
Lovci draků (2004) (seriál)
Špionky (2001) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Serge Biavan
Nejlepší seriály:
Profil zločinu (2009) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Žena v taláru (1999) (seriál)
Amitai Marmorstein
Nejlepší seriály:
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Nessym Guétat
Nejlepší seriály:
Wakfu (2008) (seriál)
LoliRock (2014) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Caroline Mozzone
Nejlepší seriály:
Špionky (2001) (seriál)
Škeblík (2014) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Martial Le Minoux
Nejlepší seriály:
Oskarova oáza (2011) (seriál)
Wakfu (2008) (seriál)
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)
Nathalie Bienaimé
Nejlepší seriály:
Vesnice ve Francii (2009) (seriál)
Angelovy patálie (2010) (seriál)
Profil zločinu (2009) (seriál)
Isabelle Volpe
Nejlepší seriály:
Robotboy (2005) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Čarodějka Tara (2010) (seriál)
Benoît Dupac
Nejlepší seriály:
Wakfu (2008) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Elisa Bourreau
Nejlepší seriály:
Závod o dobytí Marsu (2007) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Fabrice Fara
Nejlepší seriály:
Kamarádi z Koše (2019) (seriál)
Láska a moře (2001) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Camille Donda
Nejlepší seriály:
Wakfu (2008) (seriál)
Kamarádi z Koše (2019) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Franck Tordjman
Nejlepší seriály:
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Bídníci (2000) (seriál)
První polibky (1991) (seriál)
Coco Noël
Nejlepší seriály:
Robotboy (2005) (seriál)
Casperova strašidelná škola (2009) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Patrick Pellegrin
Nejlepší seriály:
Angelovy patálie (2010) (seriál)
Robotboy (2005) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Constantin Pappas
Nejlepší seriály:
Wakfu (2008) (seriál)
Robotboy (2005) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Frederic Souterelle
Nejlepší seriály:
Robotboy (2005) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Brice Ournac
Nejlepší seriály:
Kriminálka Montpellier (2016) (seriál)
Alice Neversová (1993) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Jessica Barrier
Nejlepší seriály:
Wakfu (2008) (seriál)
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)
Podcats (2009) (seriál)