Max Payne: Valhalla

všechny plakáty

ondrula

Amatérismus, se kterým banda Rodrigézů natočila svůj směšný snímek s rozpočtem 14 pesos, je nevídaný. Pravda, je to pocta žánru (resp. PC hře) se všemi jejími atributy, ale je to tak nějak k smíchu; Max například za běhu střílí a pistol mu samosebou lítá v takových úhlech, že by netrefil ani slona. V jiným záběru zas Max schytá zásah brokovnicí a na jeho bílý košili se neobjeví ani skrvnka. No a bad guys jsou ztvárněni vykulenými kloučky - režisérovými kamarády - a nemůžu úplně říct, že by působili jako zabijáci :-) ()

Wancohoff

neda mi neporovnavat s Dirty Laundry, ktore som dopozeral pred 8 minutami :) suche,max payne absolutne zle vybrany (ne)herec, a nebyt jedneho vtipu s load game, nedam ani 2 hviezdy... ()

TheTrox

Dalo by se říci, že se jedná snad poprvé o film (i když jen krátkometrážní) natočený PŘESNĚ podle hry. Navíc podle hry, kterou jsem hrál snad nespočet krát. Kdyby takto byl natočený Max Payne z roku 2008 bylo by to úplně něco jiného.Celkové hodnocení: 85% ()

BOURQUE

Druhý krátky film španielskej dvojici, ktorá týmto filmom chcela potvrdiť, že s obľubou PC hry Max Payne to myslia vážne. V porovnaní ich prvým pokusom, tento krátky snímok je vyspelejším, premyslenejším a technicky oveľa lepšie zvládnutým. (Majú v tom svoje srdce.) Veľmi príjemne ma prekvapilo, že do toho šikovne zakomponovali režim „Load“ – nahranie naposledy uloženej pozícii filmu, presne tak ako to poznáme z PC hry. V tých 8 minút je viac vášni a odhodlaností, ako v celovečernom filme Max Payne. Verím, že geniálna PC hra MP (prvé a druhé dielo) sa raz dočká takému filmu, ktorý je vhodný jeho veľkosti. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Metalicum

Super, jediný co brání 5ti hvězdám je fakt, že je to okopírovaný ze hry svým zpracováním, tudíž de vlastně jenom o přetáčku (samozřejmě ne na 100%, ale ta podobnost těch 80% má) ()

Crybaby

Atmosféra je oproti prvému dielu od začiatku lepšia, dalo sa tomu viac veriť. Natočené to bolo oveľa lepšie čo sa týka kamery, aj krv už vyzerala aspoň približne ako krv. To načítanie hry ma zarazilo a hlavne to ako Gognitti po rane cez kríže v pohode bežal hore schodmi. 4/10 ()

StepHood

Hoja hou na druhou, Párksoni. Dle mého názoru se do osmi španělských minut vešlo mnohem více Maxe Payne než do filmu s Markem Wahlbergem. Od začátku do konce sice filmík kopíruje příběh hry, ale není tomu vůbec na škodu - já jsem se vyloženě bavil. Rozhodně palec nahoru za efekty, zvuky a vtípek s LOADem :-D. Za mě rozhodně palec nahoru a jednu Berettu k tomu. ()

max86

V takomto duchu sa mal niesť film z roku 2008. Divákom neznalým hry asi nebude pochuti, ale každý kto vyrastal na hre si ho vychutná. Fanfilm za 4000 $ (zdroj imdb) ()

Vonter

Pěkně vystihnutá atmoška Max Payna. Max tu moc hezky dělá donalda i čulibrka, jen je škoda, že nedělá víc vozembouch, jelikož v původní hře mohl soutěžit s Maxipsem Fíkem ve skoku pro cokoliv. Tady předvede jen jeden cudný koutoul, ale jinak je to více než povedený kraťas na dané téma. ()