Nitro Circus

• USA Nitro Circus: The Movie (více)
všechny plakáty

Nitro Circus nabízí adrenalinem nabité kaskadérské výkony, které jste dosud neviděli, i legrační kousky v podání jezdců světově proslulé skupiny Nitro Circus pod taktovkou Travise Pastrany. Tento ryzí šílenec, jeden z nejznámějších představitelů motocyklové akrobacie, je hlavní postavou skupiny neohrožených, odvážných a vynalézavých bláznů, která předvádí ty nejnebezpečnější výkony v plné kráse… a jen pro vás! (oficiální text distributora)

tomino28

Každý, kdo zavítá sem na profil dokumentárního počinu Nitro Circus, už velmi pravděpodobně viděl "borce" z Jackass. Srovnání se zde přímo nabízí, já bych ale chlapce moc neposuzoval a nehodnotil, jestli je jedna parta horší a druhá lepší. Jsou to prostě jiní magoři, co při svých kouscích moc nepřemýšlejí a nedomýšlejí věci až tak úplně do konce. Ale zatím jim všechno vycházelo a alespoň ze startu je to zábavná show. Druhým dechem je potřeba dodat, že celý model triků se po chvíli omrzí a začíná nudit. ()

Deamoon

Jednoznačně pět hvězdiček. Narozdíl od Jackass tady tu hlavu odvracet nemusíte. Tohle je opravdu jen adrenalinová zábava která nikdy neomrzí a pobaví. ()

koci

Má to slabší chemii než Jackass, i když mi přišlo k chuti, že předvádějí jiný typ kousků, než Knoxwillova banda. Především ale chybí tomuhle filmu trocha péče při jeho sestavování - na to, jak vše směřuje k velkému finále, byl závěr dost chabej. Tommy mi nepřijde tak vtipnej, jak se všichni tvářili, Knoxville tam bohužel jen jednou promluví, nic nedělá, stejně tak Tatum, ale kolem a kolem byly některý kousky fakt šílený... ()

hiroito

No tak to bylo vážně šokující. Poslední dobou se pravidelně objevují v televizi zprávy o vážně zraněných i mrtvých sportovcích, kteří stejně jako oni riskují ve svých tzv. Freestyle sportech a oni natočí dokument, kde všem ukazují jak je cool riskovat zdravý i život v naprosto hloupých nápadech. Několikrát jsem si říkal, že bych zakázal tento film všem do 40 let, protože jako otec bych nerozdýchal, aby moje dítě dělalo něco podobného. Použiji drsné srovnání s ruskou ruletou. Nikdy více prosím. ()

cUtOR

Ak si pozriete ako Special Greg preskočí z budovy na budov na BMX front flip na najvyššom mrakodrape v Paname, tak celý film sa nesie v znamení takýchto zimomriavky chytajúcich scénach. Až ľutujem, že som sa nezúčastnil na ich LIVE SHOW v O2 aréne v Prahe. Najlepší kaskadéri bez strachu. ()

matejda91

Skvěle sestříhaný a poskládaný film o tom, jak skvělé musí být živit se s partou kamarádů a stejných bláznů do motorsportu a kaskádéřiny, zažívat u toho spoustu legrace i napětí. Cool snímek a z některých scén budu chodit ještě chvíli s hubou dokořán. ()

hajner

Rozhodne slabšie ako Jackass a to sa nesie celým filmom. Ale niektoré scénky boli vydarené a vyčarili mne aj mojej rodinke úsmev na perách. ()

Blackwolfik

Tahle banda mě prostě bavila. Musím říct, že jsem seděl jak přibitý a s úžasem jsem sledoval tyhle šílence. To co kolikrát vymyslí a potom provádí, to nemá chybu. Pokud máte rádi kousky od kluků Jackass, tak tohle se Vám bude určitě líbit. Mě opravdu tahle partička nadchla. A můžu říct, že jeden sympaťák převyšoval ostatní. Tenhle vousatý tlouštík si říká Streetbike Tommy. :D Gravitace je k němu prostě zlá. :D Takže hodnotím 10/10 a respekt. ()

cartyci

Adrenalín je u týchto ľudí na prvom mieste.Začiatok úžasný aj ked treba uznať,že bratská odnož Jackass.Tu išlo skorej o príbeh ľudí čo žijú zábavou a už spomínaným adrenalínom. ()