Nitro Circus

• USA Nitro Circus: The Movie (více)
všechny plakáty

Nitro Circus nabízí adrenalinem nabité kaskadérské výkony, které jste dosud neviděli, i legrační kousky v podání jezdců světově proslulé skupiny Nitro Circus pod taktovkou Travise Pastrany. Tento ryzí šílenec, jeden z nejznámějších představitelů motocyklové akrobacie, je hlavní postavou skupiny neohrožených, odvážných a vynalézavých bláznů, která předvádí ty nejnebezpečnější výkony v plné kráse… a jen pro vás! (oficiální text distributora)

srbak

Hlavný problém Nitro circusu nie je ani tak nálepka vyžierky Jackassu, ako samotná náplň ich tvorby. V tomto filme sa krásne odzrkadlí, že vlastne všetko čo robia - aj keď to má hlavu a pätu, zmysel a v sebe skrytý hlbší význam, tak väčšinu času o tom vyslovene partička okolo Travisa Pastranu len kecá. Myslím, že taký projekt si jednoducho zaslúžil viac akcie a samotných trikov, skokov a podobných hovadín, ako obšírneho a únavného kecanie, ktoré je po veľmi krátkom čase nesmierne monotónne. ()

Spike23

Celkem mě překvapilo, že po takové době, co se objevilo první oznámení o tom, že seriál je u konce a začíná se pracovat na 3D filmu, se mi dostane tak akorát neoriginální a o hodinu delší kopie jednoho z mnoha dílů, kde jsou jediné zajímavé novinky Nitro Golf a závěrečná ukázka na živé vystoupení (která mohla být klidně o dost delší, protože film pro někoho, kdo viděl všechny díly, nemá skoro vůbec co nabídnout). Ale i přes to, že snad všechny díly byly o dost lepší než tohle, lidem z Nitro Circus patří moje nekonečné uznání a neskutečně se na ně těším za měsíc v O2. ()

Cracker

Profesionálny šialenci. Pastranu a spol. sledujem už nejaký ten piatok a stále ma dokážu prekvapiť ich originalitou a obrovským nadšením z každého úspešne prevedeného, smrteľne nebezpečného a taktiež napínavého kúsku. V tomto celovečeráku im to však s tou originalitou, až tak nevyšlo. Niektoré kúsky vyhrabali z archívu... Veľmi mi vo filme chýbal Andy Bell a jeho vycibrený zmysel pre humor. Film je sám o sebe veľmi zábavný, napínavý a pre fanúšikov adrenalínových športov je to samozrejme povinnosť. Do budúcna by som len chcel vidieť viac pekelných trojkolieeeeeeeeeeeeek! ()

tokyno

Naprosto boží. Za hodně dlouho dobu sem konečně viděl zase něco tak skvělýho, že sem se z toho absolutně posral! ()

iampatrik

Smíchej jakýkoli klasický adrenalinový snímek (sk8, snb, moto, whatever..) s Jackass a máš tady Nitro Circus. Jasně, NC je známý název již z televize a prakticky se neliší. Pokud má rád člověk, adrenalinové sporty (zde hlavně motorky a kola) s dávkou humoru, přijde si na své. Nic nového, nic převratného, ale mě takové věci baví a hltám každou sekundu. ()

Marrty3

Dost podobná banda bláznů jako je Jackass, jen tohle je víc o adrenalinových sportech. Motorky, čtyřkolky, dětské tříkolky, kola, lyže, snowboardy, nákupní vozíky ,skaty ,brusle a dalších x věcí se dá použít k vyblbnutí extrémních bezmozků v čele s Travisem . A to se mi líbí. Šílenost z toho přímo čiší. Měl jsem možnost zažít tuhle show v O2 areně v Praze a můžu osobně říct, že to byl naprosto legendární zážitek. Kdo miluje adrenalin, tak tímhle určitě nepohrdne ! ()

Pablinho

Samotný kousky naprosto bezkonkureční! A koho během sledování nenapadlo, že by se mohl taky někym podobnym stát? Ono to za tu srandu a adrenalin možná i stojí. Už jen ty záběry člověka krásně nabudí a dodaji trochu života do toho... no, života :) ()

aLPaC

Skuteční borci. K Jackass bych je nepřirovnával, protože ti se snaží o zábavu o věci kazit, kdežto Pastrana a spol chtěji všechno dokonalý. Jejich live vystoupení musí být úžasný. ()

Stanley619

Tohle jsou snad ještě větší blázni, než kluci z Jackass. Tolik držkopádů v jednom filmu jsem asi nikdy neviděl. Ale hlavní je, když se to povede a dopadne se zpátky na kola, to je pak pocit! Doufám, že mi to vyjde a 26.11. uvidím tuhle show LIVE. 82% ()

ChillThomas

Podle mě by to i mohlo dostat větší hodnocení z mé strany ale to bych nesměl znát Jackass. Je pravda, že tady jsou ty kousky daleko blíže k odchodu mezi svaté i tak to pro mě byl slabší odvárek napodobeniny Jackass Movie . ()

Nolanofil

To posledné čo som chcel v tomto komentári robiť, bolo porovnávať Nitro Circus s hociktorým filmom Jackass, ale musím a Nitro Circus v ňom jasne prehráva. Jackass spoliehal na nevydarené pokusy scénok, ale Nitro Circus stavia na ich úspešné zvládnutie, čo sám sebe hádže polená pod nohy. Nie že by neboli kaskadérské kúsky zaujímavé, miestami sú obdivuhodné, lenže sú ukázané zo všetkých uhlov, ktorými boli natočené a to omrzí už pri treťom uhle. A zbytočný vatových kecov je tu toľko, že vás to núti len ďalej pretáčať a tie ich víťazné dvojminutové pokriky ma neopísateľne iritovali. ()

Druury

Sorry.. ale jackass rodina je pro mě stále tou s větším šmrncem :-) i když ženská by tu rodinu oživila, stejně tak jako je tomu u NC :) ()