Nitro Circus

• USA Nitro Circus: The Movie (více)
všechny plakáty

Nitro Circus nabízí adrenalinem nabité kaskadérské výkony, které jste dosud neviděli, i legrační kousky v podání jezdců světově proslulé skupiny Nitro Circus pod taktovkou Travise Pastrany. Tento ryzí šílenec, jeden z nejznámějších představitelů motocyklové akrobacie, je hlavní postavou skupiny neohrožených, odvážných a vynalézavých bláznů, která předvádí ty nejnebezpečnější výkony v plné kráse… a jen pro vás! (oficiální text distributora)

Kadas97

Toto je film, pri ktoromm človek povie "wow!", ale aby to niekoho humorne zabavilo to asi nie je. Je to čistá kaskadérina a tej show tam je pomenej. Veľa ľudí to tu porovnáva s Jackass ale toto je úplne o inom. Ak sa niečo nepodarí v Jackass je to sranda, ale aksa niečo nepodarí tu tak končia títo chalani prinajlepšom v nemocnici (viď. skok s autom). Ako komédiu by som toto neradil vôbec, lebo úprimmne som sa zasmial len, keď im tam zostal vysieť ten skúter na rampe. Priemerný film s perfektnými predvedenými kúskami, ale toto nie je film, ktorý by som si pozrel 50x ako som už videl Knoxvilla a spol. Hodnotenie 5 z 10, ale 100 ludí 100 chutí. P.S. Chcel by som si skúsiť zahodiť melón z mrakodrapu! ()

mirecek

Tihleti chlápkové vědí jak si znebezpečnit život. Hrozně obdivuji jak dokáží bavit sebe i lidi kolem takovými blbostmi. Skvělý dokumentární film o tom jak se sny pár malých kluků stávají skutečností. ()

Dm1tr1j odpad!

Moje komentáre si aj tak nikto nečíta, tak si píšem čo chcem :). A tento film je blbosť, jedná otrepaná reklama na super tlsté nápoje. Triky sú o ničom a nedokončené naozajstné bláznovstvá by vyzerali inak, keby sa naozaj našli psychopati čo by sa nato dali. Toto sú len tlstí a hlúpi amíci čo si zarábajú na drogy.... ()

salamandrr

Hmm dnes jsem zhoupnul z mostu nad Vltavou a myslel si, že je to vcelku sranda, neb jsem dal i větší skoky, ale tyhle lidi jsou z úplně jiný planety. nechápu jak je možný, že se ještě nikdo nezabil. Mají obrovský respekt, narozdíl od debilních Jackass tyhle kluci fakt umí. ()

Franc1s

Seriálové díly jsem viděl občas,ale tohle? Nekompromisní jízda, kde Jackess je starší brácha a T.Pastrana je Bůh :D Luxusně sestříhané, bezvy hudba a prdel jak se patří! a bez zvratků :D 8/10 ()

bono22vox

Wau, tihle mladí kaskaderi mě fakt dostali. Nad jejich kousky se tají dech až to hlava nebere a rozum zůstává stát... Super 90% ()

MIRAS133

Líbí se mi to o dost víc než Jackass, rád se dívám na xGames a takový podobný akce jako skákání na motorkách to je fakt zážitek... přidat do toho pár skoků se školním autobusem nebo kamionem a vzinkne takovej úlet jako je Nitro circus.. pro mě fakt úžasná podívaná. Jackass však neodsuzuju rád se na to podívám, ale mohli by si odpustit to sraní nebo blití :D ale třeba houpačka s býkama byla nezapomenutelná :D 4* ()

recor

Kaskadéři, a nebo umělci :-D Rozhodně maniaci do extrémních sportů. Viděl jsem je naživo v O2 aréně a v žádném případě nelituju, byť ani vteřiny. Super snad to bude i v českých kinech... ()

Blazis34

Blázni okolo Travise Pastrany vytvořili neskutečnou show plnou neuvěřitelných kousků, ale i karambolů. Správně byl film srovnáván s blázny z Jackass a moc se mi líbila hláška Johnny Knoxvilla, že mají stejnou matku, ale jiného otce. Hezky řečeno. Jen bych ale Nitro Circus vyzdvihl oproti bláznivé jmenované partě, protože mi přišlo, že umí daleko více věcí, dělali kousky, které se zmítají nad propastí smrti a všechno je to pořád jedná velká show, na které bych určitě jednou chtěl být (v roli diváka :-) ). Oceňuji jak kaskaderské kousky, tak kvalitu tohoto dokumentárního filmu, jejíchž úroveň byla na vysoké příčce a hlavně začátek a konec díla byl impozantní. Dávám zasloužených 80% - čtyři hvězdy. ()

jack_scott

Neviděl sem seriál, ale kaskadérské kousky jsou fajn - tak sem viděl aspoň toto. Jo, je to dobré, ale prostě neni to film ani dokument, jen frajeři co dělaj machra. A nemaj křídla. 40%. ()

Crybaby

"Musíte prijať fakt že smrť je možnosť." Vidieť partu bláznov ako sa snažia prekonať sami seba a následne aj navzájom by nebolo tak poučné a zmysluplné keby bola zložená z iných členov. FMX X-Fighters, X Games, všetky tieto veci som odmalička pozeral a preto mi tento film/dokument zahral na tu správnu vlnu. ()

kikin01

Seriál jsem sice neviděl, ale tohle mi úplně stačilo. Chvílemi jsem se smál, chvíli se držel za hlavu, já vím, že adrenalin je adrenalin, ale prostě mě i mrazilo, ()

Hookins86

Jak říkal Johnny Knoxville - jsou to špičkoví sportovci, my jsme víc teatrální. Máme kostýmy a jsme spolu v kontaktu. Vy zase používáte motory, my děláme spíš nějaký fóry - a toho se Johnny drž a pořád to budou největší a nejlepší blázniviny na světě... ()

peaceices

Neskutečná porce šílených triků, stuntů a všemožných kousků, které by udělala jen opravdu malá hrstka lidí. Tak jak řekli ve filmu, to co dělají už nikdy a nikdo nebude opakovat. U většiny scén jde opravdu o život (myslím si, že přesto jak Tommy tvrdil že tohle není nijak naplánované a dělají jen to co je napadne, bez většího uvažovaní, musí několikrát promyslet jak daný trik provést tak, aby to přežili, přinejmenším aby následně nestrávili půl roku v nemocnici). Výborná podívaná se skvělým zakončením v podobě show v Las Vegas, která opravdu stála za to! Být v tom hledišti a sledovat Wheelze jak provede jeho frontflip na vozíků bez jediné chybičky, tleskal bych než by mě bolely ruce. Respekt, borci! 75 % ()