Angry Birds ve filmu

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

• Lanark

Boring birds...(18.5.2016)

Dělo animovaného filmu jak má být rozhodně pokračovaní užasně provedené spokojenost.(9.6.2016)

• Wiikii

Je to jak 98 minutová úroveň ve hře Angry Birds. S nějakým příběhovým rozjezdem, kdy se naši ptačí hrdinové dají dohromady pak najdou a osloví bonusového ptáka, který umí létat a nakonec se jde na věc. .. A i když chápu, že hluboký příběh tvůrci dělat nechtěli, tak mohli udělat lepší zápletku a hlavně lepší vtípky a narážky související s hrou. .... HODNOCENÍ: 45% (2*)(28.6.2016)

Rozpočet $73miliónovTržby USA $74,045,385Tržby Celosvetovo $229,296,476Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ už to je na jedno kopyto tieto animáky, svoju nadštandardnú latku si drží len Disney/Pixar a DreamWorks, animácia je v podstate na dobrej úrovni ale ten príbeh, položení na strašnej jednoduchosti, následne aj tie gagy pôsobia ako pôsobia /videl v kine 3D verziu: 55%/(1.6.2016)

Milé prekvapenie. Začiatok je veľmi slušný a skvelo som sa bavil na referenciách a odkazoch. Ku koncu to stratí dych a je to namiesto inteligentnej zábavy ukážka deštrukčných schopností Angry Birds ako ich poznáme z hier ( hoci pri nich sa úprimne bavím viac). V zásade ale super jednohubka, ktorej pokračovanie neuškodí. Rozmýšľal som nad tou štvrtou hviezdou, ale to by sa na konci nemalo tancovať na nejakú starú vypaľovačku. Inak super. Odkaz na Shinning ma rozosmial k slzám.(31.7.2016)