Angry Birds ve filmu

Angry Birds

Angry Birds vo filme

Animovaný

USA, 2016, 98 min

Za mě plná palba. Dlouho jsem se tak nezasmál. Příběh třeba nemusí být originální, ale film funguje.(14.5.2016)

Kdo jste hrál libovolnou hru ze světa Angry Birds, případně jste viděli trailer, tak snad ani do kina nemusíte, vlastně to možná asi nemusíte vidět vůbec. Né, že by to byla nějaká prasečí sračka, ale přeci jenom to originalitou, nápady či zajímavým děním příliš nedisponuje. Vlastně nejinteresantnějším zážitkem první poloviny filmu bylo, že jsem vyzobal paprikový nachosy do posledního lupínku :) Od chvíle, co se Big Boss vylulá do jezírka to ale nabere poměrně spád a pak se konečně dočkáme i zakombinování podstaty hry do děje filmu. Slušný songy, pár (číslem 2) vtipných hlášek, jinak taková okoralá jednohubka, co rozhodně nedosahuje kvalit, které jsou nastolené posledními animáky (Zootropolis, Velká šestka, V hlavě), ale děti pravděpodobně pobaví. A studio bude chtít tuhle značku dojit, vzhledem k otevřenému konci. No nevím, druhé ptáky a prasata si rozhodně v kině ujít nechám. 50%(14.5.2016)

Jak já jsem se na tuhle pohádku těšila! Vážně bylo jen otázkou času, když někdo z tak úspěšné hry udělá animovaný film. Někdy to bylo opravdu vtipné, někdy zase roztomilé a občas to byla taky nuda. Ale očekávala jsem daleko více než jsem nakonec dostala. Ke konci už jsem se nudila trochu více, teď jen tiše doufám, že nebude pokračování.(13.5.2016)