Angry Birds ve filmu

Angry Birds

Angry Birds vo filme

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

Tajemství jezírka moudrosti je nejlepší scéna filmu. Příjemně nekorektní, nenáročná zábava, která rychle uteče a ještě vás donutí se zamyslet nad civilizačním úpadkem Evropy. Symbolika pro děti v praxi. Sakra, v kontextu filmu už i z toho plakátu běhá mráz po zádech.(14.8.2016)

Jednoduché, vtipné a s mnoha pomrkáváními v pozadí (pro hráče i pro milovníky filmů, těch narážek na další filmy je tu slušná spousta). Co víc chtít od "adaptace" mobilní hry? Vložená kolonizační/invazní tématika doprovázená pár vtipy pro dospělé z toho dělá zábavu spíše pro dospívající, což mi stačilo. Mezi animáky z dlouhodobého pohledu nic výjimečného, ale v současné době více vtipné, než ostatní (o to méně filozofické:)).(25.9.2016)

4* za tu odvahu s imigraci ;) skoda jen, ze to decka nepoberou...(19.9.2016)

Já sem té mánii okolo ptáků co terorizují čuňata, nikdy nepropadl a celé to všechno, hry, krátké filmy, deky, polštáře, hrníček na kafe, vibrátory a další věci, tedy vůbec nekupoval. Nicméně na tenhle film, sem se rád povídal a nelituji toho, humor zde mi přišel trošku dospělejší, soud, jezírko moudrosti, bitka s dřevěným pták a následně jeho oplakávání, bylo skvělý, a přehrál sem si je znova. S příjezdem prasat, to už začalo být i zajímavé a byl sem zvědavý co se z toho vůbec vyklube a jestli to bude říkat tati. No a pak jako by někdo vypnul přístroj na výrobu smíchu, a s příjezdem na prasečák, humor se vytratil, po akční stránce také nic moc, a konec dle očekávání. Já bych přešel i to že hlavní hrdina je všem ze začátku pro smích a skoro nikdo mu nevěří, už sem tohle viděl mockrát, ale prostě ta druhá polovina, je slabá. A je to škoda, první polovina byla hodně silná a uvažoval sem i pětce, takhle lepší tři.(29.11.2016)

Úplne nadšený zrejme divák nebude, no na vyplnenie voľného času, kedy viac menej očakáva odľahčenú formu zábavy, pri ktorej ani z polovice nemusí využiť svoj rozum, to "Angry Birds" zvládnu ľavou zadnou.(27.6.2016)

• - V původní hře Angry Birds nebojovali v prasečím městě. První boj Angry Birds v prasečím městě byl až ve hře "Angry Birds 2". (samu.dino)

• - Vo filme sa objavili aj Smosh, slávna dvojica z YouTube. (figliar)

• - Film vznikl na motivy slavné počitačové a mobilní hry "Angry Birds", která byla vydána v roce 2009. (JORDY)