Angry Birds ve filmu

Angry Birds

Angry Birds vo filme

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

// Distributor: Sony / Columbia. (New Line) // Počet premietajúcich kín v USA: 3,932 // Otvárací Víkend v USA: $38,155,177 //(30.7.2016)

Prostě ptákovina :o))(15.10.2016)

4* za tu odvahu s imigraci ;) skoda jen, ze to decka nepoberou...(19.9.2016)

Společně se Zootopií definitivně nejlepší animák roku 2016, který si na nic nehraje. Nutno ocenit fakt, že film se nesnaží získat si ty nejmenší diváky, což animáky primárně dělají (což má za následek obtížnou stravitelnost pro populaci starší deseti let). Kouzelné je zejména to, že ústřední postava se chová jako čtyřicetiletý cynický chlap, který pro ostré slovo nejde daleko. Sic je to o ptácích a prasatech, ale lze v tom spatřit tu nám dobře známou pěnu dní. Více takových animáků! 80%(5.10.2016)

Překvapivě zábavné :)(22.12.2016)

• - Modrá trojčata, která se vyklubou na konci filmu, jsou takzvaní Blues z původní hry. (LindaKola)

• - Na rozdiel od hernej predlohy, majú Angry Birds vo filme ruky. (figliar)

• - Film vznikl na motivy slavné počitačové a mobilní hry "Angry Birds", která byla vydána v roce 2009. (JORDY)