poster

Angry Birds ve filmu

 • USA

  Angry Birds

 • Slovensko

  Angry Birds vo filme

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B-Boy1
  ****

  75% ... Mohli sa s tým viac vyhrať, ale ja som sa zabavil a bolo to milé.(2.9.2016)

 • Dever
  ***

  // Distributor: Sony / Columbia. (New Line) // Počet premietajúcich kín v USA: 3,932 // Otvárací Víkend v USA: $38,155,177 //(30.7.2016)

 • Patw
  ***

  Tohle byla překvapivě milá podívaná. Musím říct, že se mi líbili postavy i především prostředí, které vypadalo opravdu promyšleně, hezká nenásilná animace, která sice mohla být více propracovaná, ale ve filmu jako je tento asi člověk na detaily domků či stromů moc nekouká. Líbilo se mi to, jak po vizuální stránce tak také příběhové aneb scénář nebyl vůbec špatný. Postavy (Chuck!) skvělé. Ovšem toto není snímek na čtyři hvězdy natož na pět. Něco tomu snímku chybí, je to takové neúplné. Ale rozhodně nebudu mít problém se někdy náhodou na tento snímek znovu podívat, bude-li chuť či nálada.(7.7.2016)

 • Johnny.ARN
  ***

  Občas osud proste chce, aby som si aj ja pozrel animák. Tento krát to bolo toto. Hra išla mimo mňa, takže som nebol ničím ovplivnený. A dobre som sa zabavil. Pekný vizuál, vtipné postavy, rozumná minutáž a skvelá narážka na Quicksilvera. Oddychovka pre celú rodinu, ktorá nevybočuje zo žánru, ale je podaná svižne a má dobrý základ na dvojku. 3 z 5 ( Testovacia projekcia 4DX, CinemaCity Aupark, BA )(12.5.2016)

 • Politik
  ***

  Film takový průměr, neurazí ani nepřekvapí. Rovio ale Disney nedožene ani za 100 let. O politické korektnosti: http://nedanim.cz/angry-birds-ve-filmu-proti-islamu/(15.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace