Angry Birds ve filmu

Angry Birds

Angry Birds vo filme

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

Pohodová animovaná jednohubka, od které člověk nemůže moc čekat, což nebyl můj případ, a proto jsem byl ve výsledku spokojený. Animace byla chvílemi zvláštní, nicméně mě nijak nerušila. Co se příběhu týká, tak ten byl jednoduchý, avšak neurazí - je to ta stará známá pohádka o tom, jak se z outsidera a bručouna stal na konci oblíbenec, (menší spoiler) který vše zachránil. Film neobsahoval sice moc vyloženě humorných scén, ale i tak jsem se párkrát pousmál (zejména u scény s Jezírkem moudrosti, jak už zmínili další). Zkrátka nenáročná oddychovka na hodinu a půl, u které se dá opravdu skvěle odreagovat ... and it doesn't make you ANGRY at all.(1.8.2016)

• JohnnyCrash

Kino Čas / Udělat z toho "eRkovou" záležitost, tak si chrochtám blahem. Angry Birds stojí na rozhraní a neví, zda-li jsou určené pro děti nebo pro dospělejší publikum a to mu v konečném zúčtování láme vaz. 2 až 3 dobré vtípky, má to fajn tempo, ale nic víc.(16.5.2016)

Jednoduché, vtipné a s mnoha pomrkáváními v pozadí (pro hráče i pro milovníky filmů, těch narážek na další filmy je tu slušná spousta). Co víc chtít od "adaptace" mobilní hry? Vložená kolonizační/invazní tématika doprovázená pár vtipy pro dospělé z toho dělá zábavu spíše pro dospívající, což mi stačilo. Mezi animáky z dlouhodobého pohledu nic výjimečného, ale v současné době více vtipné, než ostatní (o to méně filozofické:)).(25.9.2016)

• MoiJe

Pre dospelaka, ktory naviac nie je maniak do hry, to nema velmi co ponuknut. Pre deti asi OK, farebne a splasene.(19.6.2016)

První animák pro celou rodinu, který se nebojí vzít si na paškál aktuální téma imigrace z východu.(21.5.2016)

• - Modrá trojčata, která se vyklubou na konci filmu, jsou takzvaní Blues z původní hry. (LindaKola)

• - Na rozdiel od hernej predlohy, majú Angry Birds vo filme ruky. (figliar)

• - Hra "Angry Birds" byla od svého vydání stažena více než miliardkrát. (BloodMax)