Angry Birds ve filmu

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

• Lanark

Boring birds...(18.5.2016)

Tak za mě tedy zklamání. Pár vtípků pobavilo, ale podle traileru jsem čekal větší palbu humoru. Koukatelné to je, ale jsou vtipnější a zajímavější animáky. 60% :)(7.7.2016)

Úplne nadšený zrejme divák nebude, no na vyplnenie voľného času, kedy viac menej očakáva odľahčenú formu zábavy, pri ktorej ani z polovice nemusí využiť svoj rozum, to "Angry Birds" zvládnu ľavou zadnou.(27.6.2016)

Rozhodně nejlepší animáč roku 2016. Od filmu Shrek 2 jsem se ještě nikdy tak nepobavila. Vtipný a napínavý. Film mi nepřišel ani minutu nudnej jako reklamní Frozen, Velká 6 nebo V hlavě a pod. Skvělý český dabing a soundtrack. Je to parádní ptákovina s dobrejma prasárnama.(15.5.2016)

Klasické schéma outsiderů, kteří zachrání situaci. Co se týče příběhu, tak je to v animákách pořád dokola. Cožpak to alespoň jednou nemůže dopadnout blbě? Každopádně má film velký spád a jen tak nudit nezačne. K tomu je mi postava naštvaného červeného ptáka dost sympatická.(18.5.2016)