Angry Birds ve filmu

Angry Birds vo filme

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

• Wiikii

Je to jak 98 minutová úroveň ve hře Angry Birds. S nějakým příběhovým rozjezdem, kdy se naši ptačí hrdinové dají dohromady pak najdou a osloví bonusového ptáka, který umí létat a nakonec se jde na věc. .. A i když chápu, že hluboký příběh tvůrci dělat nechtěli, tak mohli udělat lepší zápletku a hlavně lepší vtípky a narážky související s hrou. .... HODNOCENÍ: 45% (2*)(28.6.2016)

Mé hodnocení neberte v potaz od poloviny filmu jsem prakticky spala. Každopádně humorné mi to nepřišlo, ale rodina co seděla za mnou se řehtala od začátku do konce, takže pro cílovku asi dobrý. A bohužel mi nějak ušlo, proč že to ti ptáci neumějí létat. Když tak mi to napište do zprávy, dík.(25.5.2016)

Dělo animovaného filmu jak má být rozhodně pokračovaní užasně provedené spokojenost.(9.6.2016)

Docela špatně hodnocený film, ale mně se docela líbil. Snaží se držet své herní verze a s hlavníma postavičkama je celkem sranda. Nejvíc se mi líbil Žluťas, ten byl fajnovej a dal bych větší prostor ostatním "ptákům". :-)(8.7.2016)

• El Gato c.B.

Není špatné. Jen trošku nuda...(14.5.2016)