Angry Birds ve filmu

Angry Birds

Angry Birds vo filme

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 98 min

Myslim, že film přesně přináší to, co musel každej čekat. Mánii kolem hry jsem sice nikdy nepochopil, ale filmu se zábavnost upřít nedá. Je samozřejmě jasný, že úvodní šaškování je jen příprava půdy k "bitvě", ale upřímně řečeno, začátek mě asi bavil nejvíc, obzvlášť cesta za orlem Vazounem je dokonalá, asi pět minut filmu, kdy jsem se fakt válel smíchy. Jinak film ale svižně odsejpá, hlavní hrdinové jsou fajn a celkově mě to narozdíl od hry bavilo, takže za mě spokojenost.(30.11.2016)

Supr odpočinková blbina, ve který se pořád něco děje a na který je vidět, že není zdaleko jenom pro malý děcka, nýbrž i pro statisticky početnější skupinu odrostlejších hráčů mobilních Angry Birds. Kéž by jen každý animák disponoval stejně štědrým množstvím gagů pro dospělé!(20.10.2016)

Aj keď je to všetko farebné, infantilne vyzerajúce, turbulentné a non-stop akčné, nieje to veľmi snímok pre deti. Hru nepoznám, zrovnávať nebudem lebo neviem, ale tvorcovia sa možno snažili odvrátiť pozornosť jednej diváckej skupiny a chytiť tú druhú. Ani jedna z nich však nebude celkom spokojná.(16.9.2016)

Pěkná grafika, pár povedených vtipů a zbytek nic. Děj žádný, přidaná hodnota žádná. Angry birds ve filmu jsou stejní jako ve hře, jen vedou víc keců.(4.10.2016)

Zpočátku prakticky nekoukatelné, po přístání prasat zábavně blbé. Vlastně taková malinko lepší alternativa Mimoňů. Nejvíce mě rozsekala scéna s jezírkem moudrosti. Druhý díl jako odechovka?Vlastně proč ne. I mnohem horší série mají pokračování. 60%(5.7.2016)

• - Ruďákovo celé jméno je Rudohněv. (LindaKola)

• - Modrá trojčata, která se vyklubou na konci filmu, jsou takzvaní Blues z původní hry. (LindaKola)

• - Prasačie dvojičky na opustenej chodbe sú odkazom na kultový film Osvietenie (1980). (DjLuko)