Na světě žije 7 milionů rodin v uzavřených komunitách vyšších vrstev. V jedné takové žijí i hrdinky této americké reality show. Každá z nich má trochu jiné starosti, ale všechny důsledně dbají o své domy, šperky, auta a mladistvý vzhled. Podívejte se, jak žijí skutečné „zoufalé manželky"... (oficiální text distributora)

Lucka07 odpad!

Jedinečný důkaz toho, že prachy nejsou všechno. Jde vidět, že ani miliónové konto ze slepice dámu neuďelá; plastický chirurg nezamaskuje fakt, že je jeho pacientka psychicky labilní. To co tam předvádí ta banda umělých žen je něco neuvěřitelného. A já tímto děkuji bohu, že jsem se narodila v obyčejným paneláku a mám úplně normální starosti. ()

+sfinx+ odpad!

Uměle vyvolané životní obtíže umělých krásek. Proti implantátům samotným a půlcentimetrové vrstvě make-upu, která nesmí chybět ani když dotyčná mamina pózuje pět metrů od kopice hnoje, nic nemám. Jen člověk trochu zalituje, že mozek prozatím implantátem nenahradíš. U těch, co jsem viděl i u jejich rodinných příslušníků, by se ale hodnota IQ po nahrazení mozku silikonovou hmotou mohla jen zvýšit. Ale když se dívám na zemi původu a na tamní publikum, tak jen očekávám další a další díly a až omrzí Heverly Debills, přesunem se jinam, že..? ()