Věda a současná civilizace. Interaktivní rozhovory se světovými odborníky, ve kterých je prostor pro vaše otázky a komentáře. Moderuje Daniel Stach. (Česká televize)

Orbitus

Rozhodně nejlepší televizní pořad. Seriózně vystupující moderátor Daniel Stach, který v drtivé většině případů ví o čem daný host mluví. Má rovněž poměrně dobře sestavené otázky, takže se posluchač dozví nové informace. Důkazem kvality jsou i někteří hosté jako třeba Lawrence Krauss, Jiří Grygar nebo Charles Duke. Opravdu je radost se na tento pořad dívat a v podstatě v televizi je to jedna z mála věcí na kterou je možné takto pohlížet. ()

kecal

Daniela Stacha je jediný dobrý moderátor na ČT24 a tento, již tak zajímavý pořad, vyzdvihuje do nebes. Všichni ostatní by se od něj měli učit, určitě by to pozvedlo i jejich pořady, protože zatím většina ostatních pořadů vypadá, jak nějaká bulvární show z tv kanálu Blesku. Ten astronomický rozdíl mezi nim a ostatními byl vidět již v klasickém Hyde Parku. ()

kratajirka

Pan Stach společně s panem Moravcem jsou pro mě dva žurnalisté, kteří jsou na správném místě, a které bude jednou národ oplakávat. Pan Stach je připraven vždy na výbornou ať už tematicky či jazykově. Jeho akčnost, reakce jsou úchvatné. Česká telka si ho musí hýčkat!!!! ()

stuj

Pro ty, které zajímá svět v celé jeho různorodosti a rádi si rozšíří přehled. Pohledy do různých oborů, názorů, činností a osudů. Velice dobrý pořad. ()