Found

Marty, fanúšik hororových filmov a komiksov, je v škole obeťou šikany. Prednedávnom však prišiel k hrozivému nálezu - odrezanej hlave nachádzajúcej sa v bratovom šatníku. Objav mu pomohol prísť na skutočnosť, že jeho brat je brutálny sériový vrah. Všetko zlo sa na neho začína rútiť z každej strany, ale on si musí zachovať chladnú hlavu, čo v dnešnom svete plného násilia ľahké nie je... (ash99)

Rust_Francis

No ty kjávo, se mě zase dlouho nezvedl tlak. Odkud začít...no tohle je pecka. V první řadě vyzvednu mladého režiséra. Ať mi už nikdo netvrdí, že monstrózní rozpočty dělají filmy. Blbost, a borec to tu dokazuje. Výkon herce, co hrál mladšího bráchu nadprůměrný, z tohoto synka by mohlo ještě něco být. Líbily se mi ty jeho komentáře, kterými glosoval danou situaci, bylo to chytře napsaný, žádné bejkárny. Mně osobně trochu vadila ta část, kdy se s kámošem dívali na hororovou videokazetu. Nějak mi to tam prostě nesedělo. Možná tou změnou barev nebo až tím přehnaným humusem co na ní byl. Na druhou stranu vzhledem ke konci tomu docela rozumím. No a teď k závěru...PSYCHO. Jak jsem řekl, dlouho mně nebylo takhle nepříjemně. Boha marja síla. A poslední záběr s komentářem? Luxus. Borec má talent a jsem zvědavý na jeho další tvorbu. ()

Richie4422

Podľa obrázkov a komentárov som vážne čakal, že sa mi dostane dobrého masakru okoreneného komixovou tématikou. Keď som si čítal komentáre o hnuse a dokonca o traume z filmu, bol som natešený.. No všetky fotky na CSFD sú z 3 minutového filmu Headless a z posledných 15 minút. Vážne, nejakej akcie sa človek dočká v posledných 15 minútach a aj tá nie je graficky znázornená, počujete len hlasy. To je na film, ktorého cover art obsahuje chlapíka v maske držiac ľudskú hlavu veľmi málo. Prvých niekoľko minút je aj napriek herectvu dobrých a vedia navodiť zaujímavú nepríjemnú atmosféru, tá sa však stratí v dhločíznych prázdnych scénach Vyzobrazenie šikany a vzťahu bratov je chabé, generické a bez chuti. Situácie, ktoré mali posúvať dej sú zabudnuté- spomeniem chlapcovho kamaráta, rasizmus, konfontácia dvoch bratov, šikana, premena. Všetko je to odfláknuté a zahodené, aby dostali prednosť znovu dlhé nudné scény a klišoidný scenár ako zo zámeny manželiek.Príliš dlhé scény v ktorých sa nič nedeje, zlý strih, kamera, otravné herectvo na úrovni projektov TV Markíza, hororový prvok síce existoval, ale nikto ho nevyužil. Bol som rád za to, že som nezaspal. Chápem, že mal na tento film len pár litrov dolárov, preto som schopný odpustiť ten casting, slabý zvuk a z časti aj blbú kameru, ale zvyšok o peniazoch nie je. Zvyšok je o talente a schopnostiach a sorry, Schirmer má týmto počinom nepresvedčil, že v ňom niečo je. Tento film má ďaleko od hororu a aj psychologického trileru. Bohužiaľ je to len riedke čudo bez chuti, ktoré neviete identifikovať. Možno neskôr. ()

machmej

Film se hodnotí velmi těžko....Brát film jako horor opravdu nejde. Jedná se spíš o psychologické drama ve kterém je tak 10 minut naprosto nechutných gore scén, které film tak trošku potopí. Z filmu je cítit nízký rozpočet a to hlavně na hereckých výkonech, které jsou jedním slovem děs...Věřím, že kdyby se filmu ujalo pořádné studio, sehnalo se více peněz a hlavně herci, jednalo by se o výborný psychologický horor a to hlavně kvůli netradičnímu pojetí vztahů dvou bratrů. ()

Pokri

Dráma plná násilia, určite nie horor. Hororová je len sekvencia sledovania filmu Headless, ktorý vtedy neexistoval. Za 8-tisíc je to však natočené skvele, režisér má nesporný talent. Herecké výkony tiež nie sú žiadny prepadák. Pod štyri nejdem, aj keď by možno prospela trochu kratšia stopáž. ()

Accuphose

Mohlo to být super, ale přes několik dobrých momentů a silné posleství v určitých bodech musím dát jen dvě hvězdičky. Něco se nezvládlo ve scénáři, něco v režisérské rovině a obecně herecké výkony byly jak na houpačce.... Pokud by danou látku vzal do rukou někdo zkušenější, mohla to být pecka, ale i tak jsem si to docela užil. ()

lineker

Film o rodince, kde každý má nějaké to své tajemství. Jedno po druhém je odhaluje nejmladší člen této povedené partičky. Zatímco banalitky mámy a táty, jeden má schované milostné dopisy ze svého předešlého vztahu, druhý časáky s nahatými slečnami v garáží jsou pouze standardními úlety, tak starší sourozenec je trochu větší sousto. Film ve mne zřejmě nevyvolal to co u ostatních a co je zde houfně zmiňováno. Tzn. nějaký reálný nepříjemný pocit. Jde určitě o slušná snímek, který však v mém případě více než pocit strachu vyvolal spousty otázek. ()

Fibonacci

SPOJLER na aute je dobrá vec. bol to taký skôr tvrdohlavý horor😵nevadí, dáme hlavu hore🙄...použi hlavu👉😅ale hlavou múr neprerazíš👊😂hlavou proti sajfovi🤩hlava alebo orol? 🦅hlava rodiny👨‍👩‍👧‍👦 už ma to nebaví, konec komentara. proste si to kuknite. je to dobré. nečitajte tieto yebnute komenty. ()