Všechno uvidíme

• Francie On aura tout vu (více)

Francois Perrin, reklamní fotograf, je už znechucený a unavený desítkami reklam na prací prášky, spodní prádlo, lahodné sušenky. Chce točit film. Jeho nejlepší přítel mu ale napsal poetický scénář, že to každého producenta vyděsí. Jen jeden je ochoten dát na film peníze - jenom místo poetiky tam hlavně chce mít hodně tvrdé erotiky (oficiální text distributora)

Ondrish

Keby mi niekto povedal, že existuje film s Pierrom Richardom z prostredia porno biznisu a že to je inteligentná komédia/melodráma, tak by som povedal, že taký film sa nedá natočiť. Keby mi dotyčný povedal, že to natočil Georges Lautner, tak by som zbystril, zagooglil a začal by som onen tajomný film zháňať. Chvalabohu nič z toho sa nestalo a ja som si ‘Všechno uvidíme‘ stiahol úplne náhodou a bez očakávaní a predsudkov som si ho až po niekoľkých mesiacoch pustil. Film ma pripútal k obrazovke a bol to po dlhom čase prvý film, ktorý som si pozrel bez commercial breaks (inými slovami bez rozdelenia filmu na niekoľko večerov) V poklidnom tempe sa odvíja príbeh nádejného režiséra, ktorý je vmanévrovaný pornoproducentom, aby úplne prerobil svoju filmovú prvotinu a spravil z nej sprosté porno. (zo Zrcadla duše sa stala Pochva). Chvíľami melodramatický (línia vzťahu Piera Richarda s Miou-Miou) a chvíľami komický príbeh (pri nakrúcaní na scénu vtrhne pornoherec Sliman a skríkne svoju sofistikovanú repliku), robí v mojich očiach z tohto filmu skrytý klenot francúzskej komédie - inteligentné zosmiešnenie pornopriemyslu, ktorý nutne patrí do filmotéky každého filmového fajnšmekra. 100%. ()

Drslw

Vôbec nie zlé... Napriek tomu, že to nie je bláznivá komédia, je sa na čom zasmiať, ale popritom to je veľmi umne a decentne vážny film o porne a nie-porne. Navzdory prvotnému zdaniu nemá hluché miesta a pekne plynie. Možno záver mal byť trochu živší. Toto by dokonca stálo za remake... a vždy lepší než Kopyto. ()